Kasulikud nõuanded

Kuidas valida suusaprille?

Vaata kõiki pakkumisi
15.03.2019
prillid suusatamiseks

Sõltumata sellest, milline on ilm, päikseline või udune, on alati oluline hoida silmi ohutult! Sfäärilised või silindrilised läätsed, kitsad, keskmised või laiad, on raske valida millised on õiged suusaprillid?

  1. VALIGE SUUSAPRILLID VASTAVALT ILMASTIKULE

Kõik klaasid tagavad 100% kaitse ultraviolettkiirguse eest. Peamised erinevused on kaitsetase sõltuvalt heledusest, et vältida halba nähtavust või pimestamist.

Olemas on kolm peamist tüüpi läätsesid:

- S1 lääts häguseks ilmastikule

- S2 lääts sega ilmastikule

- S3 lääts päikselisele ilmastikule

Madala valgusega tingimustes võivad tekkida värvid nagu kollane, oranž või roosa. Hea ilmaga peegeldavad peegelläätsed maksimaalset peegeldust.

  1. ÜHEKORDSED VÕI KAHEKORDSED LÄÄTSED?

Rossignol“ prillid ühekordsete läätsedega on kaetud seest poolt kriimustuskindla kattega.

See tehnoloogia on eriti tõhus, kui te ei soovi oma prillide sisemust puhastada.

Kahekordsete läätsedega suusaprillid võimaldavad teil täielikult vältida klaaside uduseks muutumist. Prillidel on isoleeritud õhu vahe, mis takistavad prillidel uduseks muutumist seest poolt. See võimaldab teil kogu päeva mugavalt ja ohutult suusatada.

Hea ventilatsioon prillide siseküljel hoiab ära ka temperatuuri erinevused, mis põhjustavad kondensatsiooni ja prilliklaaside udu.


  1. VALIGE MUGAVAD SUUSAPRILLID

Vaht

Samuti on oluline meeles pidada vahu paksuse ja vahu kvaliteedi näitavat arvu. „Rossignol“ prillidel on kahekordse või kolmekordse tihedusega vaht, tagavad mugavuse. Kolmekordse tihedusega vahuga prillid kohanduvad palju paremini.

Raami kuju

Samuti on oluline reguleerida prillide kuju ja suurust näo kujuga. Sõltuvalt enda näo kujust valige õige prillide suurus: väike, keskmine, suur. Loomulikult peavad läätsed katma kogu silmade ümbruse. Suusaprillid ei tohi ninale suruda. Samuti ärge unustage õigesti reguleerida prillide rihma.

Läätsed

Läätsed võivad olla silindrilised või sfäärilised. Sfäärilised läätsed on täiesti lamedad. Pildi moonutamise vähendamiseks kordab klaasi kuju võrkkesta kuju. Samas on silindrilised läätsed veidi ümardatud. Need tagavad laiema vertikaalse ja horisontaalse vaatenurga. See võimaldab teil näha laiemat vaadet ja pakub palju rohkem mugavust suusatamisel.

Näpunäited: Meie OTG suusaprillid. Kui te kannate korrigeerivaid kaitseprille, siis OTG (kaasaskantavad kaitseprillid) suusaprillid on loodud just teie jaoks. Loodud inimestele, kes kannavad korrigeerivaid prille, need on laiemad, et korrigeerivad kaitseprillid mahuksid mugavalt nende sisse, tagaksid õige õhuringluse ja vähendaksid udu tõenäosust. Nüüd, kui Te juba teate, milliseid prille kanda erinevates ilmastikutingimustes, sobivust näo kuju ja soovitustega, olete valmis lund ohutult ja mugavalt nautima. Siiski, kui vajate isiklikku nõu, ärge kartke kasutada mõnda meie paljudest e-poe otsingutest.

Sõnastik

Ventilatsiooniavad: võimaldab jahutaval õhul siseneda läbi maski alumise osa ja väljutada kuuma õhu ja niiskuse maski pealt. See aitab reguleerida temperatuuri ja kaitseb udu eest.

Silindrilised läätsed: silindrilised „Rossignol“ läätsed on valmistatud polükarbonaadist, vormitud, komponeeritud sisemised läätsed. Lame klaas, kumerdatud vastavalt maski kuju.

Sfäärilised läätsed: sfäärilised läätsed paigutatakse kumerasse raami, seejärel lõigatakse ja paigaldatakse sisemistesse läätsedesse. Läätse kuju on sama, mis võrkkestal, nii et pilt on vähem moonutatud.

Rihmad: lai rihm tagab täiusliku reguleerimise. See võib olla varustatud sisseehitatud konksuga, mugavaks kiivri külge kinnitamiseks.

Pehmendus: võib olla tavaline kolmekordse tihedusega pehmendus, ideaalselt teie näokontuuridega kohanduv, fliisi kihiga mugavaks kontaktiks nahaga, võib olla hüpoallergeenne või mitte.

Raamid: Raamid peavad olema mugavuse tagamiseks paindlikud.

OTG: Prillid: mõned raamid on kohandatud nii, et neid saaks kanda maski all.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?