Villeroy & Boch, Iittala, Fiskars, Brabantia ja paljud teised! Populaarseimad kodusisutusbrändid kuni -30%!

Kasulikud nõuanded

Ripsme- ja kulmuseerumid: millal ja milline valida?

Vaata kõiki kulmu- ja ripsmeseerumite pakkumisi
23.12.2022
naine, kes kasutab ripsmete ja kulmude seerumit

Sügav pilk annab meie üldilmele ja kaunile jumestusele imelise punkti. Võluva pilgu saavutamiseks tuleb oma kulmude ja ripsmete eest aga head hoolt kanda. Üks levinumaid probleeme on hõredad ja haprad ripsmed ja kulmukarvad. Selleks, et neile uus elu anda, on olemas spetsiaalsed kulmu- ja ripsmeseerumid – seekord arutame nende tõhususe üle ning oleme abiks parima toote välja valimisel. Loe ka kõike kulmude hooldamise ja kujundamise kohta.

Seerumid – efektiivsed kulmude taastajad

naine kannab kulmudele kulmuseerumit

Isegi need, kelle jaoks kulmude hooldus on olnud alati eriliselt oluline protseduur, võivad silmitsi seista probleemiga, mil kulmukarvad ei kasva enam tagasi. Eriti kui oled jälginud varasemaid moesuundi ning neid oluliselt õhemaks kitkunud. Kuid see ei tähenda, et peaksid võitluseta loobuma seerum on just õige vahend, mis abiks kulmude kasvatamisel. Parima toote valimisel tasub otsida järgmisi koostisosi:

  • Bimatoprost. Hape, mis mitte ainult ei tugevda olemasolevaid kulmukarvu, vaid stimuleerib ka uute kasvu.
  • Valgud. Valke sisaldav seerum toidab ja taastab kulmukarvade struktuuri.
  • Rasvhapped ja vitamiinid. Lipiidid, pantenool, B-vitamiinid ja muud sarnased ained hooldavad ja niisutavad kulmukarvu ning aitavad neil lopsakamaks kasvada.


Kasulikke koostisosi on tegelikult veelgi mis kõige tähtsam, need toidavad, niisutavad ja aitavad karvadel kasvada. Kui soovid tihedamaid kulme, siis võid katsetada järgmiste näpunäidetega:

  • Jäta kulmud mõneks ajaks rahule. Arusaadavalt ei soovi sa oma kulme kauni kujuta jätta, kuid mõneks ajaks tuleks kitkumisest või depilatsiooniprotseduuridest loobuda. Depileerides võime juurtele liiga teha sel moel läheb kogu kulmude kasvatamise töö luhta. Värvimisega on olukord sarnane: tõsi, sellest ei ole vaja täielikult loobuda, kuid kindlasti ei tohiks värvimise sagedusega üle pingutada, et kulmukarvad veelgi hapramaks ei muutuks.

naine kannab kulmudele kulmuseerumit

  • Pööra tähelepanu sellele, mida sööte. Isegi kvaliteetse kulmuseerumi kasutamisel on oluline arvestada oma dieediga. Söö rohkem tervislikku toitu (tailiha, kala, puuviljad, köögiiljad jne), loobu halbadest harjumustest ning võid kindel olla, et sinu kulmude välimus taastub ruttu.

tervislik toiduvalik laual

  • Ole kannatlik. Kulmukarvad ei kasva üleöö heade tulemuste saavutamiseks tuleb ilmselt oodata nädalaid või isegi kuid. Seetõttu ära alahinda koheselt valitud toodet: järeldusi saad teha alles mõne aja möödudes.

Ripsmeid tugevdav seerum

Kui oled ammu unistanud lopsakatest ja pikkadest ripsmetest, siis on soovitud tulemusi spetsiaalsete seerumite abil võimalik saavutada. Selleks, et endale hea ripsmeseerum valida, peaksid järgima mõnda olulist näpunäidet:

naine kannab ripsmetele seerumit

  • Pööra tähelepanu toote koostisele. Ripsmeseerumid sisaldavad sageli samu koostisosi kui kulmuseerumid valke, vitamiine ja bimatoprosti. Lisaks sisaldavad need ka õlisid ja muid kasulikke aineid, mis toidavad ja tugevdavad ripsmekarvu. Võrdle komponentide kogust ja pööra tähelepanu nende funktsioonidele nii on lihtne välja selgitada, millisest tootest kõige enam kasu.
  • Otsusta, mis on sinu eesmärk. Kui oled poodides silmanud ka ripsmepalsameid, siis tekib õigustatult küsimus, mil moel need õigupoolest seerumitest erinevad. Palsamite peamiseks erinevuseks on asjaolu, et palsamid niisutavad ja pehmendavad juba olemasolevaid ripsmeid, et muuta need veelgi pikemaks ja tihedamaks. Kui sinu eesmärk on ripsmete efektiivsem kasv, saavad abiks olla ainult seerumid.

sinisilmne pikkade ja tervete ripsmetega tüdruk

  • Uuri toodete tagasisidet. Kui sa ei suuda otsustada, milline on parim ripsmeseerum, siis võivad abiks olla teiste klientide arvustused. Uuri, kas toodet on lihtne ja mugav kasutada ning kas teised kasutajad on saavutanud märgatavaid tulemusi.


Kas ripsmeseerum sobib ka kulmudele?

Märkad ilmselt peagi, et paljud ripsmete ja kulmude seerumites sisalduvad koostisosad kattuvad ning neil on ka ühine eesmärk. Seega tekib õigustatud küsimus, kas ripsmete seerumit sobib kasutada ka tihedamate kulmude saavutamiseks. Üldiselt on vastus jaatav, kuid kõige parem on mitte üle katsetada ja valida kahe toimega seerumid, mis mõeldudki nii ripsmetele kui kulmudele. Nende valik on piisavalt lai, mistõttu leiate kindlasti midagi endale sobilikku.

ripsmete ja kulmude hooldusvahend


Kõiki neid nüansse silmas pidades saad hõlpsalt otsustada, milline kulmude ja ripsmete seerum teie tähelepanu võiks pälvida. Ripsmete ja kulmude tugevamaks muutmine vajab aega ja kannatlikkust, kuid tulemused üllatavad sind meeldivalt.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?