Kasulikud nõuanded

Kuidas valida kosmeetikatooteid?

Vaata kõiki kosmeetika ja parfüümide pakkumisi
19.03.2018
erinevad dekoratiivkosmeetika tooted

Kosmeetika on oluline kõigile, olenemata sellest, kas oled mees või naine. Enamik kasutavad kosmeetikavahendeid hügieeni ja keha puhtuse hoidmise jaoks. Sellegi poolest on seda tüüpi kaupasid äärmiselt raske valida. Turul leidub väga palju tooteid erinevatelt tootjatelt ning erinevas hinnaklassis.  Tutvustame Sulle lühikest kosmeetikavahendite ostmise juhendit, mis peaks aitama mõista, mida valida ning mida mitte. 

Millist kosmeetikatüüpi valida?

Internetist on võimalik tellida mitmesugust tüüpi kosmeetikavahendeid: näole, juustele, hügieenitarbeks jne. Aga milliseid tooteid vajad Sina? Arutleme, milleks erinevat tüüpi kosmeetikat on võimalik kasutada. 

Näokosmeetika

Näokosmeetika on äärmiselt populaarne ja kasulik kevadel pärast külma talve, mis muudab naha siledaks ja pehmeks. Samuti sobib näokosmeetika akne ravimiseks ning naha vananemise ilmingute vähendamiseks. On võimalik valida kreemide, maskide, seerumite, puhastus- ja raseerimisvahendite ja teiste toodete seast.

Lastele ja emadele

Lapsed on eriti tundlikud kosmeetikavahendite, šampoonide ja kreemide suhtes, mistõttu nad vajavad spetsiaalseid tooteid. Need tagavad Sinu lapse turvalisuse, et naha kaitsmine külma, päikesevalguse või kuivuse eest kuidagi lapse nahka ei kahjustaks.

Dekoratiivkosmeetika

Dekoratiivkosmeetika- kõik, mis on spetsiaalselt Sinu ilu jaoks loodud. Keegi meist ei ole täiuslik, kuid väiksemaid vigu saab kergesti kvaliteetse kosmeetikaga peita. Kaup24.ee e-poest on võimalik tellida pintsleid, silmaümbruse peitekreeme, ripsmedušše ja muud dekoratiivkosmeetikat. 


Kosmeetika juuksehoolduseks

Iga naise jaoks on olulised läikivad, terved ja paksud juuksed ning ka meeste jaoks on see suur eelis. Kui soovid tervisliku välimusega juukseid, on seda võmalik ainult kvaliteetsete juuksehooldusvahendite abil saavutada: erinevad šampoonid, palsamid, maskid jne.