Kasulikud nõuanded

Erootikakaupade teejuht

Vaata kõiki erootikakaupade pakkumisi
10.09.2021
mees ja naine erootilises poosis

Keskmisele eestlasele võib seksiga seotud leludest rääkimine tekitada ebamugavust, veel rohkem eemaletõukav võib olla mõte reaalselt seksmänguasju kasutada. Tegelikkuses pole midagi karta – seksmänguasjad vürtsitavad voodielu, muutes magamistoa varem külastamata mängumaaks. Sekslelude valik on tohutult suur ega piirdu vaid dildode ja vibraatoritega. On spetsiaalseid mänguasju nii paaridele, ainult naistele kui ainult meestele. On aeg saada lahti eelarvamustest ning tutvuda põneva lelumaailmaga.

Enne kasutamist veendu, et tooted, mida kasutad, on valmistatud kõrgkvaliteetsest silikoonist, mitte lateksist. Silikoon on palju kasutajasõbralikum, hügieenilisem ning ei vanane. Nagu ikka uusi maid avastades, on hea avastada kõike järk-järgult, kusagile tormamata. Nii hajuvad ka eelarvamused. Alustage väikestest asjadest ja saate ajapikku suuremate juurde liikuda.

sekslelud

Millised sekslelud valida voodielu vürtsitamiseks?

Kui oled selles valdkonnas täielik võhik, võid esialgu proovida midagi lihtsat, näiteks mõnd väikest vibraatorit. Vibraator on algajale parim valik – seda on lihtne kasutada ning samas pakub mitmekülgset mõnutunnet, sõltuvalt kus ja kuidas seda kasutad. Vibraatorid on suurepärased nii enese kui partneri poolt rahuldamiseks. Need võivad olla nii eraldi kui kombimeeritud teiste mänguasjadega, näiteks dildoga.

Vibraatoritest tunnevad enam rõõmu naised, kuid neid saavad nautida ka mehed. Vahekorra ajal vibraatorit kasutades tunneb vibratsiooni ka mees, mis paljudele meestele meeldib. Ka vibraatoriga eneserahuldamine on hoopis teine kogemus, kui lihtsalt käega. Mõne mehe jaoks on  lõpptulemus märkimisväärselt nauditavam.


Enne esimese lelu soetamist tutvu valitud mänguasjaga lähemalt – mis on selle mõõtmed, materjal, kui võimas see on ja mis kiirusega see töötab. Kui veel kahtled valikus võid toote kohta arvustusi lugeda.

Asjast teadlikumatele partneritele ei pruugi senisest kogemusest enam piisata ning soov uute lelude järele kasvab. Nüüd peaksid teadma, mis sulle meeldib ning mida sa otsid. Võib-olla suuremat stimulatsiooni kliitorile või lisatähelepanu G-punktile. Ehk on aeg suurendada lelude suurust. Väike erinevus eelmise leluga võib tekitada hoopis teise tunde.

Olge loovad ning liikuge seiklemisega magamistoast välja, kandes kodust lahkudes tupekuulikesi kui saladust teie kahe vahel. Üht või kaht kuuli kandes paneb iga su samm need vibreerima, luues fantastilise tunde, nii et keegi sellest teadlik pole.


Teadlikumad võivad ka proovida mehe peal peeniserõngaste kasutamist. See muudab vahekorra veelgi nauditavamaks. See ei paku ainult tugevamat kauakestvamat erektsiooni – mõnel rõngal on ka vibreeriv mootor ning tänu sellele kandub värin ka peenise tippu ning ka kliitorisse.