Kasulikud nõuanded

Mida kinkida noorpaarile?

Vaata kõiki pakkumisi
19.12.2019
kingitus ja käed

Mida kinkida noorpaarile, kel on kõik justkui olemas? Panus reisi-, pulma või oma kodu fondi on küll praktiline ja teretulnud, ent kui nendeks väljaminekuteks vastabiellunud abi ei vaja ega soovi, millega siis meeles pidada?

Tegelikult on iga südamest tulnud kingitus, mis on personaalne ja saajaid silmas pidades hoolega valitud, ilus mälestus.

Pulmakinki valides on tähtis üks oluline teadmine: pruutpaarile - olgu või ammu koos elanud ja lastega - on abielusadamasse purjetamine üks elu tähtsamaid verstaposte. Sellest päevast võiks neil lisaks õnnesoovidele jääda ka mõni käegakatsutav memorabiil.

Alljärgnevalt pakume välja mõned originaalsed kingiideed, mis võiks pruutpaari rõõmustada.  

Monogrammiga esemed

Monogrammiga portselanist pereserviis, graveeritud nimeline lauahõbe, initsiaalidega veinipokaalid või näiteks puidust lõikelaud härra ja proua nimedega on midagi sellist, mida mitte kellelgi teisel ei ole. 

Need on isikupärased ja kordumatud kingitused, millel on emotsionaalne ja samas ka praktiline väärtus.

Kingid, mida saab ühiselt kasutada

Ühise elutee alguses on eriti lahe saada kingiks asju, mida annab ühiselt kasutada: piknikukorv kahele, maalimiskomplekt, suur pusle või näiteks originaalsed seltskonnamängud, millega ühiseid sõpru võõrustades aega veeta, pakuvad just selliseid mõnusaid koosolemisehetki, mida abielult oodatakse.


Huumor aitab alati

Pulmakink võib olla ka naljakas. Lahedad vaimuka kirjaga T-särgid temale ja temakesele, mitmemõttelise kirjaga pusad või siis kelmikad köögipõlled - kui abielupaar neid üheskoos kannab, ei aja see naerma mitte ainult neid ennast, vaid ka kõiki teisi nende ümber. Ja mis see abielu mõte siis ikka on, kui mitte koos naerda?