Kasulikud nõuanded

Kuidas valida jumestuskreemi rasusele näonahale?

Vali jumestuskreem siit
13.02.2018

Me kõik soovime veatud välja näha ja sel põhjusel kasutame sageli abiks meigivahendeid, kuid probleemse naha korral võivad sobimatud tooted teha rohkem kahju kui kasu. See kehtib ka siis, kui valime kõige sobivama koostisega jumestuskreemi kuivale-, aknelisele- või seganahale. Siiski kõige rohkem probleeme esineb enamasti rasuse naha omanikel, millised meetmed selle parandamiseks on parimad?

Jumestuskreemide TOPKuigi enamasti on meigitoodetele ära märgitud, millist tüüpi nahale need sobivad, tuleb nende koostis üle vaadata, et selles kindel olla. On soovitatav, et jumestuskreem rasusele nahale ei tohiks sisaldada õli, kuna see ummistab poore ja paneb naha veelgi rohkem läikima. Üldiselt tuleks vältida raskemaid tooteid.

Palju parem variant on antud juhul kerge matt jumestuskreem ja oleks hea, kui seda on rikastatud silikooniga, mis tagab pikaajalise püsivuse ning samal ajal pidurdab rasueritust. Samuti sobivad hästi mineraalidega rikastatud jumestuskreemid, mis samal ajal toidavad nahka vajalike ainetega.

Pole saladus, et sageli kaasneb rasuse nahaga akne ning  sellisel juhul on hea kasutada tooteid, mis ei sisalda salitsüülhapet. Rasuse nahaga võib kasutada ka lihtsalt kergelt toonivaid kreeme, mis on eriti kasulikud soojal aastaajal, kui soovid kaitsta end kuuma päikese eest.

Teisisõnu, täiuslik jumestuskreem rasusele nahale sõltub sellest, milliseid probleeme soovid varjata. Kõige tähtsam on valida õlivaba ja võimalikult kerge koostis, mis ei kurnaks nahka. Täiusliku meigipõhja tegemiseks leiad tooted Loreal-i ja teiste tuntud kosmeetikatootjate valikust.

Klientidele meeldib see postitus

4/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?