Kasulikud nõuanded

Kuidas tugevdada küüsi pärast geellakkimist?

Vaata kõiki küünetugevdajate pakkumisi
06.03.2020
ilusad ja tugevad küüned pärast küünetugevdajate kasutamist

Küsimus, kuidas küüsi tugevdada pärast geellakkimist, ei anna paljudele naistele rahu, kes on seda protseduuri proovinud. Kuigi korralikult eemaldamisel on kahjustus väga väike, on isegi profülaktika huvides soovitatav küüsi pisut ravida. Siis muutuvad nad palju tugevamaks, ei hakka kooruma ja järgmisel korral kestab geellakk kauem. Proovige neid protseduure - need ei nõua palju teie aega, kuid eelised on ilmsed.

Enne laki pealekandmist mõelge oma küünte seisukorrale

Ei, see ei tähenda, et geellakkimisest tuleks täielikult loobuda, kuid on väga oluline veenduda, et see oleks hea kvaliteediga. Kasutage kindlat aluslakki, uurige muude toodete kvaliteeti, õhtul määrige küüntele spetsiaalne õli ning lõigake ja andke neile kuju enne protseduuri. Pärast kõiki neid toiminguid ei pea te tegelikult mõtlema, kuidas oma küüsi pärast geellakkimist taastada - sest te teete kõik järgmised sammud ennetavalt.

Tehke esimesed sammud kohe pärast geellaki eemaldamist

Niipea, kui olete geellaki eemaldanud, poleerige küünte pind viiliga - see eemaldab pragunenud kihi ja aitab küüntel paremini hingata. Soovitav on küüsi oluliselt lühendada, et minimeerida ketenduse ja purunemise ohtu. Ärge unustage küünenahaõli kohe masseerida – tervete küünte jaoks on see toode väärt kasutamist.


Kasutage niisutavat õli ja kätekreemi

Ülal väljatoodud küünenahaõli tuleks kasutada iga päev – kõige parem on valida nii niisutav kui ka toitev toode. See tagab, et mitte ainult küünenahk, vaid ka kogu küünepind on palju tervislikum. Te ei eksi, kui kasutate ka rasvast kätekreemi või spetsiaalseid palsameid– niisutust pole sel juhul kindlasti liiga palju.

Võtke vanni

Küünte üldise seisundi parandamiseks võib kasutada ka soojavee vanne. Veelgi suurema kasu saamiseks rikastage neid parafiini või meresoolaga. Sellised protseduurid ei nõua palju aega, kuid nahka imenduvad ained võivad imet teha. Kui teete neid regulaarselt, taastub varsti tervislik küünte välimus.

Kandke küüsi tugevdavaid tooteid

Spetsiaalsetele küünetugevdajatele on lisatud kasulikke vitamiine, nii et nende kasutamine annab ilmseid tulemusi. Sõltuvalt koostisest sellised tugevdajad säilitavad niiskust, toidavad, siluvad ja tugevdavad küüsi. Iga toote kasutamise juhised on pisut erinevad, nii et peaksite nende juhised hoolikalt läbi lugema.


Proovige küünemaske

Nagu nägu või juukseid, tuleks küüsi regulaarselt töödelda spetsiaalsete maskidega. Sõltuvalt küünte seisukorrast, võite valida tugevalt kahjustatud küünte ravimeid või proovida lihtsalt täiendavaid toitvaid tooteid. Kõik küünemaskid on rikastatud kasulike ainetega, mis nahka tungides annavad väga meeldivaid tulemusi.

Kaitske oma käsi

Teie küünte tugevdamiseks pärast geellakkimist on väga oluline oma käsi kaitsta. Eriti puudutab see majapidamistöid. Lihtsad kummikindad on parim kaitse mitmesuguste keemiliste puhastusvahendite vastu - pidage meeles need kätte panna. Sageli tasub arvutiga töötades alati läheduses hoida niisutav kätekreem: see ei muuda mitte ainult teie küüsi, vaid ka teie nahka palju tervislikumaks.

Mida rohkem neid kaitsvaid meetodeid proovite, seda kiiremini saate pärast geellakkimist küünte seisundi taastada. Järgmised näpunäited on kasulikud ka neile, kellel on lihtsalt nõrgemad küüned: kui pöörate neile rohkem tähelepanu, märkate väga ilmseid muutusi.

Kuidas hindate seda postitust?