Kasulikud nõuanded

Kuidas suitsuandurit valida?

Vaata kõiki suitsuandurite pakkumisi
10.05.2018
suitsuandur laes

Hästi valitud ja nõuetekohaselt toimiv suitsuandur aitab ära hoida tõsisemaid tulekahju tagajärgi. Sellised seadmed peavad olema igas kodus, nii et vaatame üle mõned punktid, mis aitavad paremini valida.

  1. Otsusta, kui palju suitsuandureid vajad - nüüdsest need vajalikud igas toas välja arvatud köögis, kuna selles ruumis võib tekkida valesignaal. Täiendava turvalisuse huvides on kasulik need paigaldada esikusse ja koridori.
  2. Tutvu suitsuanduri põhitüüpidega. Ioonsuitsuandur avastab kiiresti väiksema ja kiire süttimise ja suitsu tekkimise erinevatest põlemisallikatest, nagu paber või rasv. Samas on olemas seadmeid, mis tuvastavad aeglased ja tulised suitsuosakesed, mis paistavad silma süttinud voodipesust, riietelt või polstrilt.
  3. Võid ka oma võimalusi kombineerida või osta keerukama süsinikmonooksiidi detektori, mis suudab tuvastada isegi väga madala süsinikmonooksiidi kontsentratsiooni ruumis.
  4. Pööra tähelepanu sellele, kuidas suitsuandur töötab. Kõige odavamatel variantidel on tavaliselt asendatavad patareid ja kallimate akud kestavad isegi kuni kümme aastat. Võid valida suitsuandurid, mis on võrguga ühendatud, kuid samal ajal omavad varuosa, mis hakkab tööle, kui toide on kadunud.
  5. Kombineeritud energiaallikaga suitsuandurid paigaldatakse tavaliselt ehitamise või renoveerimise käigus, patareide ühendamine on palju lihtsam, kuid neid tuleb iga aasta vahetada. Optimaalne variant oleks sel juhul liitiumioonpatareid, mida on suitsuanduritele lihtne paigaldada.
  6. Küsi, kas valitud suitsuanduril on testfunktsioon - umbes kord kuus on soovitatav teha testi veendumaks, et seade töötab korralikult.
  7. Mõtle, millist suitsuandurit vajad- uued mudelid on veidi kallimad, kuid palju kaasaegsemad.
  8. Funktsionaalsetel suitsuanduritel on vaikimisi funktsioon, mis on mugav, kui seade on kogemata aktiveeritud ja mõned mudelid näitavad ekraanil isegi väga väikestes kogustes ohtlikke aineid, nii et peaksid kaaluma, milliseid neist funktsioonidest vajad.
  9. Vali sobivaim tulekahjuhäire - suitsuandurid võivad omada visuaalseid- või helisignaale ja erilisi häälsõnumeid.
  10. Pööra tähelepanu seadme konstruktsioonile - nüüd saad valida neutraalse ja lihtsa mudeli seinale või lakke, aga ka proovida suuremat värvivalikut ning muuta selle interjööri osaks.   


Kõigi nende näpunäidete järgi saad hõlpsasti endale suitsuanduri valida, mis vastab Sinu vajadustele ja võimalustele. Suitsuandur on soovitatav paigaldada keset tuba – seal toimib see tõenäoliselt kõige paremini suitsu ja võimalike ohtude korral.

Klientidele meeldib see postitus

4/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.