Kasulikud nõuanded

Kuidas sisustada väikest magamistuba? Nõu annab sisekujundaja

Vaata kõiki magamistoamööbli pakkumisi
10.08.2021
väikese magamistoa helepruun interjöör

Magamistoale mõeldes kujutleme enamasti suurt, avarat ja mugavat ruumi, kus on mõnus lõõgastuda ning hästi magada. Kui teie kodu pole aga kuigi suur, võib pisikese magamistoa planeerimine ja sisustamine keerukaks kujuneda. Siiski on võimalik nutikate lahenduste abil ka pisikesest magamistoast äärmiselt mõnus ruum kujundada. Järgida tuleks vaid mõnda sisekujundaja asjatundlikku soovitust.

Järgige minimalistlikke ideid

Minimalistlik stiil on väikesesse magamistuppa suurepärane valik, kuna see keskendub minimalistlikule mööblile, peentele detailidele, mis eriliselt ruumi ei nõua ega ruumi koorma. Magamistoamööbel võiks olla lihtsatel jalgadel, ilma tarbetute kaunistuslike elementideta.

minimalistliku magamistoa sisustamine


Samuti tuleks loobuda igasugusest mittevajalikust mööblist ja sisustusdetailidest, mis raiskavad asjatult ruumi. Kindlasti peaks magamistoas olema vaid voodi ja riidekapp, ülejäänud esemed tuleks valida vastavalt sellele, kui palju vaba ruumi voodi ja kapi kõrvalt vabaks jääb. Pidage meeles, et lihtne, vaoshoitud elegants on edu võti.

Ärge loobuge oma lemmikstiilist

Siiski ei pea väikese magamistoa interjöör olema igav ja rangelt teatud reeglitele tuginev. Minimalistlikke ideid on võimalik rakendada olenemata sellest, kas teile meeldib klassikaline, kaasaegne või skandinaavia interjöör - mõni neist võib ideaalselt teie koju sobida.

Lemmikstiili loomine on üsna lihtne. Skandinaavia stiili eelistades võite näiteks kasutada looduslikke materjale ja värvitoone ning minimalistlikku mööblit, mis võib olla funktsionaalne ja välimuselt eriti stiilne.

skandinaavia stiilis väikese magamistoa sisustamine