Kasulikud nõuanded

Kuidas sisustada rõdu? Nõu annab sisekujundaja

Vaata kõiki aia- ja rõdumööbli pakkumisi
10.08.2021
hubane rõdu interjöör õhtul

Rõdu on mõnus paik, kus mugavalt õhtuid veeta või kohandada seda muudeks vajadusteks. Rõdu sisustamine pole kindlasti kuigi keeruline ettevõtmine - ükskõik kui suure rõduga tegu, on võimalik see muuta lihtsal moel hubaseks ning stiilseks paigaks. Kui ideed otsa lõpevad, siis järgnevalt toome teieni sisekujundaja nutikad näpunäited, mil moel rõdu eriti mõnusaks paigaks kujundada.

Arvestage rõdu suurusega

Rõdude sisustamisel sõltuvad interjöör ja kõik muud lahendused suuresti sellest, kui ruumika rõduga tegu, seega peaksite esmalt just rõdu suurust hindama. Väikeste rõdupindade jaoks on soovitatav valida väikesed esemed, mis ei nõua palju ruumi. Kokkupandavad toolid ja lauad, kergesti teisaldatav mööbel. Hubasuse tagamiseks valige pehmed kangad ja soojad värvitoonid.

praktiline rõdumööbel


Suurematele rõdudele on võimalik valida põnevad vaibad, riputatavad võrkkiiged ja pehme mööbel. Ideaalne paik lõõgastumiseks ja sõpradega kokkusaamiseks. Tõenäoliselt mahub siia ka suurem rõdumööbel. Suure rõdu puhul ei ole põhjust end liigselt ohjeldada, võite ruumi kasutada suisa mitmeks erinevaks otstarbeks, eraldades teatud alad.

suure rõdu sisustamine


Mugav istumisnurk

Rõdu sisustamine algab praktiliselt alati mööbli valimisest. Sellisel juhul peaksite arvestama ruumi suurusega ja mõtlema, kui palju inimesi tavaliselt teie seltsis aega veedab. Rõdukomplektid võivad koosneda erinevatest mööblitükkidest, kuid tegelikult pole vaja kogu ruumi ainuüksi mööbliga täita. Tihti piisab paarist toolist ja lauast ning kui saabub rohkem külalisi, võite toast tuua lisatoole või teisi vajalikke esemeid. Istumiseks sobivad ka suuremad padjad - need on eriti kasulikud just pisema rõdu puhul.

Kaitse päikese ja tuule eest

Kui rõdu pole klaasitud, peate rinda pistma erinevate ilmaoludega. Selleks võite kasutada päikesevarje ja varikatuseid, mis mitte ainult ei päästa tugevama tuule ja vihma eest, vaid pakuvad kuuma päikese eest lisavarju. Varjud võivad olla erksates toonides, sest nii saate luua tunduvalt mängulisema õhkkonna.

Elavdage oma rõdu

Selleks, et rõdu välimus oleks stiilne ning elav, tasub mõelda täiendavatele elementidele. Võite oma rõdu muuta rohevaks aianurgaks, taimi pole kunagi liiga palju: saate valida nii elus- kui tehistaimi. Lisaks võite kasutada põnevaid lillepotte. Samuti ei tasuks karta heledamaid ja helgemaid toone. Need loovad rohkem mängulisust, suve- ja vabaduse tunnet.

värvilised detailid rõdu elavdamiseks


Ärge unustage hubasust

Rõdu sisustamise ideed põhinevad enamasti soovil luua hubane ja lõõgastav keskkond. Selle saavutamiseks vajate aksessuaare, milleks võib olla mõnus vaip või rahu kiirgavad lambid või valgustid. Heitke pilk rõdu ja terrassi sisustustrendidele - avastate palju põnevaid ideid.

Võite rõdu muuta ka lounge-tüüpi paigaks - kui ruumi on piisavalt, saate sinna valida suured lamamistoolid, kokkuklapitavad lamamistoolid / -tugitoolid või väiksemad diivanid, kotttoolid. Keskenduge mugavusele - rõdul võiks olla palju välimööblit, mis sobib suurepäraselt lõõgastavaks puhkuseks.

mugavad istumiskohad rõdul


Kasutage seinte eeliseid

Pisema rõdu puhul võite paljud ülaltoodud elemente hoopis seintele riputada. Kindlasti leiavad oma koha lillepotid ja lühtrid ning võite õue paigutada lausa vee- ja külmakindlaid kunstiteoseid. Tavaliselt soovitatakse ruum sisustada nii, et see sarnaneks kodu sisemusele - lisadetailide abil on teil võimalik seda kindlasti teha.

Mõelge oma vajadustele

Ei ole vahet, kas rõdu on suur või väike - saate selle kujundada vastavalt enda vajadustele. See võib olla minibaar või väike töönurk. Alati on võimalusi, kuidas lisaruumi maksimaalselt ära kasutada - kõige tähtsam on enda soovid ja vajadused hoolega läbi mõelda.

universaalne rõdu sisustus


Kõiki neid aspekte arvesse võttes on väga lihtne luua iseseisvalt stiilne rõdu, kus mugavalt aega veeta. Rõdu võib olla ruum, mis sobib igaks otstarbeks - kõik sõltub teie kujutlusvõimest.

Kuidas hindate seda postitust?