Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad meeste parfüümid

Vaata kõiki meeste lõhnade pakkumisi
01.07.2019
meeste parfüümid ja meeste aksessuaarid

Parfüüm on osa meie välimusest ning õigesti valitud lõhn võib ahvatleda, intrigeerida või lihtsalt tähelepanu püüda, nii et kasuta seda trumpi ja vali midagi, mis Sind tõesti lummab. Soovitame proovida alljärgnevaid lõhnasid – kogemus näitab, et need ei jäta ühtegi naist külmaks!

sinise pintsakuga mees pihustab endale parfüümi peale

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme

Kas otsid värskendavat, energilist, kuid samal ajal ahvatlevat lõhna? Sellisel juhul on see Dolce & Gabbana parfüüm üks parimaid valikuid. Naisi meelitab selle lõhna kergus ja õitsev optimism, mis soodustab usaldust ja imetlust. Pead selles ise veenduma. 

Gucci Guilty

Magus ja mehelik – just nii on võimalik seda aroomi kõige paremini kirjeldada. Parfüüm, mis suisa kiirgab provokatiivsete ja võrgutavate nootide kombinatsiooni. Tegemist on tõeliste, enesekindlate alfameeste aroomiga, mis köidab daamide tähelepanu hulga efektiivsemalt kui mõni teine parfüüm. Kui teate, mida soovite ja saate selle alati, on see parfüüm just teile.

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme

See Yves Saint Laurent'i lõhn kiirgab salapära, himu ja erilist võlu, millele on lihtsalt võimatu vastu panna. Selliste tugevate emotsioonide tõttu on soovitatav sellist lõhna kasutada oluliseks õhtuks või eriliseks ööks  - kellelegi ei jää Sinu mehelikkus ja enesekindlus märkamatuks.

Hermes – Terre d’Hermes

Šikk aroom, mis paljastab teie kaks erinevat külge: nii tugeva kui romantilise. Ükski daam ei suuda vastu panna unistajale, kes seisab samal ajal kindlalt kahe jalaga maal – just sellise mulje jätate endast seda parfüümi kandes.

meeste parfüüm terre d’hermes EDT

Parfüümis põimuvad võrgutav puit, kerged tsitruse ja tulekivi sädelevad noodid ning lõpus on tunda taimede ja vürtside segu, mis lisavad kogu kompositsioonile veidi pehmust. Te nõustute kindlasti, et just see kombinatsioon on kõige otsesem viis naise südamesse.

Versace Pour Homme

Otsustava ja julge väljanägemise tagamiseks ei ole vaja teha midagi ennekuulmatut – see Versace parfüüm pakub ainulaadset, veenvat, kuid meeldivat aroomi. See inspireerib energia ja optimismiga ning seda kasutades kuuled sageli, kui hästi Sa lõhnad - kui oled tugev isiksus, võid tsitrusviljade, Vahemere ja puidu aroomide kombinatsiooni kanda kogu päeva.

Bvlgari Man in Black

Sensuaalne ja väga ainulaadne aroom, mis pühendatud tõelistele meestele. Lõhn lisab teile enesekindlust, mida märkavad ka läheduses viibivad naised. Ning just naised on sageli rõhutanud, et antud lõhn meenutab klassikalist, seksikat ja küpset meest, kes sarnaneb mõnevõrra kuulsa James Bondiga. Kui soovite jätta daamidele kustumatu mulje, võimaldab just see särav ja karismaatiline lõhn selle eesmärgi täita.

Chanel Bleu de Chanel

Karismaatiline, seksikas, inspireeriv, kuid samas ka peenelt elegantne - need on Chaneli parfüümid, mida soovitatakse sageli kõigi põlvkondade meestele.

meeste parfüüm chanel bleu de chanel

Kui oled julge, enesekindel ning kavatsed vallutada maailma ja kõigi naiste südamed, siis see lõhn aitab Sul seda teha.

Tom Ford Grey Vetiver

Unustage otsekohene vulgaarne seksuaalsus – see lõhn võimaldab teil luua klassikalise, rafineeritud härrasmehe kuvandi. Sellised mehed on tänapäeval haruldus! Kuigi aroom on elegantne, on see ka särav ja täis salapära. Tegemist on parfüümiga, mis aitab püüda naiste tähelepanu, viidates neile peenelt, et taolist aroomi kannavad ainult säravad ja väga karismaatilised isiksused.

Hugo Boss Boss Bottled Tonic

Levinud arusaama järgi on kõik Hugo Boss'i parfüümid seotud meeste vapruse ja mehelikkusega, kuid see lõhn üllatab suvel kerguse ja värskusega. Tsitruselised noodid ja julgeid puidust märgid koos täiustatud magusate vürtsikombinatsioonidega võimaldavad luua kerge, inspireeriva ja kogu päeva kestva lõhna, mis püüab tähelepanu.

Jean Paul Gaultier Le Male

Uimastav piparmündi, lavendli ja vanilli kombinatsioon on täis kontraste. Sellest kiirgab värskust ning samal ajal sensuaalsust – naiste jaoks on aroom seotud nii mehelikkuse kui tundlikkusega. Kaasaegne ja leebe, see paljastab teie isiksuse erinevaid tahke – nii näitate naistele, et mehise välimuse all on peidus sügav ja õrn isiksus. Olge valmis tähelepanu laviiniks!

Kui valid ühe neist lõhnadest, püüad alati vastassoo tähelepanu, kuid pea meeles, et lõhn peab ennekõike sobima Sinu isiksusega – kui tunned end sellega hästi, märkavad seda peagi ka teised. Hea hinnaga need ja teised parfüümid leiad kaup24.ee e-poest!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?