Kasulikud nõuanded

Kodu uuendamine väikese raha eest

Vaata kõiki pakkumisi
01.03.2019
interjöör

Kes meist ei ütleks ära võimalusest elamist värskendada, kuid ikka veel valitseb arusaam, et kodu uuendamine nõuab suuri investeeringuid ja seetõttu tuleb muutusi kavandada hoolikalt. Kui aga võtta kasutusele paar kavalust, saab igavaks muutunud kodu uuendada kiiresti ja odavalt. Milliseid ideid tasub selleks proovida?

Uuendage patju

Dekoratiivpadjad kaunistavad elutuba, lastetuba, magamistuba või isegi aiamööblit – kui te pole neid siiani kasutanud, üllatute, kui palju need väikesed aktsendid interjööri muudavad! Kui ka mõni selline padi juba teie kodu kaunistab, tasub alati paar tükki lisaks soetada – odavad dekoratiivpadjad üllatavad suure tootevalikuga, seetõttu saab neid valida vastavalt lähenevale sündmusele või oma tujule.

Veel üks nipp: kui te ei soovi oma täiesti korralikest patjadest uute kasuks loobuda ja ülearu raha kulutada, ostke hoopis dekoratiivsed padjapüürid, mis on veel eriti soodsa hinnaga!


Ostke uus voodikate või pleed

Ilusad pleedid ja luksuslikud voodikatted annavad magamistoa interjöörile palju juurde, eriti siis, kui tuba on väike. Selliseid tooteid on meil sageli juba paar tükki kodus olemas, kuid kui need on ära tüüdanud, ei nõua paari uue voodikatte ostmine väga suuri investeeringuid. Praegu on eriti populaarsed elamisse särtsu lisavad 3D efektiga voodikatted, lastele aga meeldivad väga lemmiktegelaste piltidega pleedid. Valik on tõesti lai.


Vahetage kardinaid

Veel üks väga lihtne ja kergesti ellu viidav idee – kardinad magamistuppa, elutuppa või ükskõik millisesse ruumi lisavad hubasust ja aitavad üldmuljet värskendada. Kõige enam aitavad sellele kaasa öökardinad, mis on veidi massiivsemad, kuid mille seast saab leida piisavalt neutraalseid variante. Kardinate hind võib tunduda küll pisut kõrge, kuid see sõltub palju kangast ja konkreetsest mudelist – kui tahate raha kokku hoida, leiate kindlasti ka odavamaid variante.