Kasulikud nõuanded

Kingitused moegurudele

Vaata kõiki riiete, jalanõude ja aksessuaaride pakkumisi
22.11.2022
ilusti pakitud kingitused roosal taustal

Tõenäoliselt on meil kõigil sõprade seas vähemalt paar sellist, kes jälgivad pidevalt moeuudiseid ja kannavad vaid viimaseid moetrende. Kui murrad pead, mida neile kinkida, siis allpool olevad kingiideed paeluvad kõiki moefänne.

Kingitused garderoobi rikastamiseks

sall, seljakott ja päikeseprillid koos heleroosade aksessuaaridega

Uusi aksessuaare ei ole kunagi küllalt, mistõttu võib moeteadlikule sõbrale valida vabalt trendikates toonides aksessuaare ja iluasju.

Siidist sallid - uuteks kombinatsioonideks

Kena siidist sall on alati hea idee. Isegi kui sõbrannal on õhuke sall juba olemas, võid julgelt soetada mõne uue kena mudeli. Seda enam, et salli kandmise võimalusi on lõputult ning kena kaelarätt annab välimusele viimase lihvi.

Päikeseprillid - silmad stiilselt kaitstud

Silmi tuleb päikese eest kaitsta ning parim võimalus selleks on stiilsed ja kvaliteetsed päikeseprillid. Päikeseprille on erineva kuju ja värviga ning paljusid kaunistab kuulus kaubamärk, mis on igale moehuvilisele ääretult tähtis. Heida pilk oma sõbra päikeseprillide kollektsioonile ja mõtle, millised mudelid seda võiks täiendada.

Naiste päikeseprillid


Meeste päikeseprillid


Peakatted - elegantsuse lisamiseks

Iga riietust annab omanäolisemaks muuta ägeda peakattega - kombineeri stiilset kaabut praktilise sügismantli või hoopis suveriietega. Peakatete valimine on üsna lihtne, kuna need on üldiselt universaalse suurusega, siis saad keskenduda mütsi või kaabu disainile ning mõelda, milline mudel sinu sõbrale kõige paremini võiks sobida.

stiilse kaabuga naine linnas

Käekellad lisavad stiili

Käekellad on jätkuvalt ülipopulaarsed - neid kannavad suurima rõõmuga nii mehed kui naised. Kuid nii nagu ehteid, on ka käekelli erineva disaini ja värviga. Sportlikke, pidulikke, kohtumistel ja tööl kandmiseks. Seetõttu võiks käekelli olla mitu. Nii saad erinevate riietuste juurde sobitada isesuguse kella. Mõtle, kas sinu sõber kannab pigem kulda või hõbedat või armastab ta hoopis ekstravagantseid aksessuaare ning vali sellest lähtuvalt kena pilkupüüdev mudel.

Naiste käekellad