Kasulikud nõuanded

Kingitused moegurudele

Vaata kõiki riiete, jalanõude ja aksessuaaride pakkumisi
02.12.2020
ilusti pakitud kingitused roosal taustal

Tõenäoliselt on igaühel meist oma sõprade seas vähemalt paar sõpra, kes jälgivad pidevalt moeuudiseid ja üritavad välja näha nagu oleksid nad just poodiumilt maha astunud. Kui kaalute, mida neile kinkida, ei pea te pikka aega kõige sobivamat varianti otsima - allpool olevad kingiideed paeluvad moefänne.

Kingitused garderoobi mitmekesistamiseks

sall, seljakott ja päikeseprillid koos heleroosade aksessuaaridega

Uutest garderoobi detailidest ei piisa moejälgijatele tavaliselt kunagi, nii et te ei tee valet otsust, rikastades nende välimust ühe sellise võimalusega.

Siidist sallid - uuteks kombinatsioonideks

Kerged siidist sallid on üks detaile, mis igal stiilsel naisel kapis peaks olema. Isegi kui teie tüdruksõber kannab juba midagi sellist, ei tähenda see, et ta ei tahaks uuendust. Seda enam, et paljusid selliseid salle saab ümber kaela ja õlgade ümber keerata - selline kingitus annab neile veelgi uusi võimalusi.


Päikeseprillid - stiilne kaitse

Päikese vastu võitlemine on igaühe enda teha, kuid kõigi moegurude rõõmuks saab seda teha suurepärases stiilis. Päikeseprille on erineva kuju ja värviga ning paljusid kaunistab kuulus kaubamärk, mis jätab ka moehuvilistele suurepärase mulje. Heitke pilk oma sõprade kogunenud prillikollektsioonile ja mõelge, millised mudelid võiksid seda täiendada.

Naiste päikeseprillid