Kasulikud nõuanded

Kingiideid tehnikahuvilistele

Vaata kõiki arvutite ja IT-tehnika pakkumisi
23.11.2020
graafiline jõuluhirv sinisel taustal

Kingituste valimisel tuleb eelkõige arvestada kingisaaja isiksuse ja hobidega – vaid nii leiate parimast parima kingi. Kui plaanite üllatada tehnoloogiahuvilist sõpra, siis tasub ennekõike mõelda kõige kaasaegsematele tehnikamaailma meistriteostele. Nimekiri on piisavalt lai, mistõttu leiate kindlasti just oma sõbra jaoks sobivaima kingituse.

Kingitused meeldejäävaks vaba aja veetmiseks

Kui otsite kingitust, mis muudaks tehnikahuvilise vaba aja veetmise veelgi paeluvamaks, avaldab teile ehk muljet mõni järgmistest ideedest.

Droon – suurepärased vaated linnulennult

Droone saab kasutada nii lõbusaks lendamiseks kui ka professionaalseks filmimiseks või pildistamiseks. Kui kingisaaja pole varem droonidega kokku puutunud, võite otsida mõne lihtsama mudeli – võite kindel olla, et drooni lennutamisest saab tema peamine meelelahutus. Kuid kui droonil on ka kaamera, ootab tehnikahuvilist palju uusi avastusi.


VR-prillid – hingematvate seikluste jaoks

Virtuaalreaalsuse prillid võimaldavad kogeda virtuaalset reaalsust ja seeläbi uurida külastamata kohti või ainulaadseid objekte. Süsteem reageerib meie liikumisele, nii on meil tunne, nagu viibiksime hoopis teises reaalsuses. Kui kingisaajale meeldivad arvutimängud, siis on VR-prillid samuti ainuõige valik. VR-prillid rõõmustavad kõiki, kes igatsevad uusi meeldejäävaid elamusi.

kingituseks VR-prillid

Kiirpildikaamerad – kõige olulisemate hetkede tõhusaks jäädvustamiseks

Ehkki oleme harjunud nutitelefonidega pildistama, ei kaota trükitud fotod endiselt oma populaarsust. Sellegipoolest võime filmilindiga fotoaparaadid unustada – tõhusaks fotode printimiseks on tänasel päeval hoopis kiirpildikaamera, et naudiksime köitvaid fotosid siin ja praegu. Neid on võimalik kasutada nii puhkusel, kui lihtsalt reisimisel või teisteks ettevõtmisteks. Kui kingisaajale meeldib end või teisi pildistada, leiab ta kindlasti viisi, kuidas kiirpildikaamerat igapäevaelus kasutada.


GoPro kaamerad – muljetavaldavad kaadrid ekstreemsetes olukordades

Seiklus- ja vabaajakaamerad paistavad silma vastupidavuse ja töökindluse poolest. Kui teie sõbrad armastavad ekstreemset meelelahutust, tasub neile anda võimalus oma seiklusi mugavalt jäädvustada. GoPro kaameraga võite sukelduda vee alla, ületada lumelauaga keerulisi radu või proovida mõnda muud adrenaliinirohket meelelahutust.