Kasulikud nõuanded

Kas robottolmuimejad on paremad kui traditsioonilised tolmuimejad?

Vaata kõiki robottolmuimejate pakkumisi
17.04.2019
tolmuimejad

Paljud inimesed kutsuvad tolmuimemist ühe kõige tüütumaks majapidamistööks - kui olete end sellesse gruppi liigitanudd, olete Te kindlasti mõnikord mõelnud robottolmuimeja ostmisele. See tehnoloogiline innovatsioon on saanud palju positiivseid kommentaare, kuid endiselt on kahtlusi nende seadmete eeliste ja kasulikkuse suhtes võrreldes traditsiooniliste tolmuimejatega - kas robottolmuimejad on meie investeeringute väärt?

Kõige tavalisemad müüdid, mida me kuuleme robottolmuimejatest

Nagu kõik teised turu uuendused, on robottolmuimejate tõhusus ümbritsetud mitmesuguste müütidega, mida püüame seekord eitada.


Alustades robottolmuimeja sisselülitamisest, kulub töö alustamiseks palju aega

Mõeldakse, et nende seadmete vabastamiseks kulub rohkem aega kui elamise traditsioonilise tolmuimejaga puhastamisele, kuid see ei vasta tegelikult reaalsusele. Robottolmuimejad on piisavalt nutikad, et takistustes eemale hoida, mitte kahjustada kalleid esemeid ega mitte kukkuda trepist alla.

Muidugi, kui soovite, et tolmuimeja puhastaks kohti, kus on suuremad mööbliesemed, kuhu võib robottolmuimeja kinni jääma, siis peaksite puhastama neid kohti tavalise tolmuimejaga - kui te vabanete eelhirmudest, ei pea te rohkem aega kulutama.

Ideaalse puhtuse huvides peate siiski kasutama traditsioonilist tolmuimejat

On raske uskuda, et robottolmuimeja jõuab ruumi nurkadesse, mida puhastatakse erinevate programmide abil, ja võimaldaks teil täielikult puhastada pinnad, kuid võite olla kindel - kõik need ülesanded tehakse veatult! Pettumus on võimalik ainult siis, kui sellise tolmuimeja mudel ei ole õigesti valitud: vaipade puhastamine nõuab rohkem energiat, samas kui suuremad ruumid nõuavad suuremat võimsust ja pikemat tööaega. Kui eraldate otsingutele piisavalt aega, ei ole tõesti vaja luuda ega traditsioonilist tolmuimejat.

Kõik robottolmuimejad on kallid

See on veel üks lahe müüt, mille uskumise lõpetate niipea, kui vaatate robottolmuimejate valikut. Nende hind sõltub pakutavatest võimalustest: kui valite äärmiselt võimsad, hästi ruumis orienteeruvad ja pikema tööajaga mudelid, maksate palju rohkem, kuid kui soovite lihtsamaid mudeleid, ei vaja te tegelikult suurt rahakotti.

Ideaalis, kui võrrelda neid tavapäraste tolmuimejatega, siis peaksite jälgima lisaks hinnale ka kasulikkust - siis näete tegelikku olukorda. Kaup24.ee e-pood pakub soodsatel tingimustel erinevaid tolmuimejaid.

Robottolmuimejate eelised

Kui võrrelda robottolmuimejaid traditsiooniliste tolmuimejate mudelitega, siis saame ka esile tõsta järgmisi eeliseid:

  • Aja sääst. Sellist tolmuimejat omades saate teha muid ülesandeid või lihtsalt lõõgastuda - kõik tööd tehakse Teie eest! Võib öelda, et see on nende seadmete kõige märgatavam eelis, mis vähendab “hõivatud” inimeste hulka.
  • Energia sääst. Selline tolmuimemine ei nõua füüsilist pingutust, mistõttu robottolmuimejaid soovitatakse eriti liikumisraskuste või muude terviseprobleemidega inimestele.
  • Kompaktne suurus. Väiksema suuruse tõttu on need tolmuimejad kergemini ligipääsevad ka raskesti ligipääsetavates kohtades, nii saavad nad puhastada nurgad  või kapi alused. Neil ei ole vaja palju ruumi ning selliseid seadmeid on võimalik vajadusel hõlpsasti teise ruumi viia.
  • Madal müratase. Enamik robottolmuimejaid töötab palju vaiksemalt kui traditsioonilised tolmuimejad - müra, mida nad emiteerivad, on tavaline vestlus või taustamuusika supermarketites.
  • Arenevad tehnoloogiad. Robottolmuimejad kasutavad arenenud (mõnikord isegi keskkonnasõbralikke) tehnoloogiaid, mida nende eelkäijatel pole kunagi olnud. See hõlmab puhastamisvõimalusi ning lihtsamat haldamist ja kasutamist. Ja mis kõige tähtsam, nende funktsionaalsus on veelgi paranemas!

Me ei karda öelda, et uued robottolmuimejad ületavad traditsiooniliselt seadmeid - kui hindate mugavust ja uuenduslikke lahendusi, siis te ei kahetse selles valikus. Tõsi, need seadmed ei suuda siiani puhastada treppe, kuid see on ainult aja küsimus, kui nende tootjad otsustavad selle väljakutse ületada!

Kas saab paralleele tuua robotniidukite ja traditsiooniliste niidukitega?

Saab küll. Ka tavaliste niidukitega võrreldes säästavad robotniidukid omaniku aega ja energiat, toimetades aias targalt ja iseseisvalt.

Klientidele meeldib see postitus

3.8/5
10 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2020 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.