Kasulikud nõuanded

Jõulupuu kaunistamine: eelseisvate jõulude moodsamad värvid

Vaata kõiki kuuseehete pakkumisi
13.11.2020
jõuluvärvides ehitud jõulupuu

Kui mõtled jõulupuu kaunistamisele ja valid erinevaid jõulukaunistusi oma koju, peaksid meeles pidama eelseisvate pühade värvisuundumusi. Sel aastal domineerivad järgmised varjundid:

Jõulupuu kaunistamise trendid 2020. - 2021. aastal

Kui murrate pead, millistes värvitoonides selle aasta jõulupuu kaunistada, siis tasub valida üks alljärgnevatest soovitustest.


 • Valge ja punane. See on täiesti traditsiooniline, ajatu ja mitte kunagi pettumust valmistav värvivalik - sellised jõulukaunistused loovad Sinu koju kindlasti piduliku meeleolu!

valged ja punased kaunistused jõuludekspunased ja valged kuuseehtedpunased ja valged kuuseehted jõulukuusel

traditsiooniline jõulupuu

 • Veelgi rohkem punaseid detaile. Sel aastal võite punaseid värvitoone kombineerida lisaks klassikalisele valgele ka siniste ja kuldsete toonidega. Sel aastal on valikuvõimalusi tõesti lõputult palju. Võite valida ka ainult punased kaunistused – valik, mis on alati kaunis ja maitsekas.

punased kuuseehtedpunased kuuseehted jõulukuuselpunane jõulupuu

punased kuuseehted ripuvad kuusel

 • Kuldsed detailid. Kulda võite kasutada samuti väga erinevates kombinatsioonides – sel hooajal võiksite proovida kombineerida seda hõbedaste või roosade värvitoonidega. Veelgi parem, kui valite heleroosad lilled. Lisaks on sel hooajal moes valged toonid ja roosa kuld, valik on tõeliselt lai.

metalne ja kuldne jõulupuukuldsed jõuluehtedkuldsed ja roosad detailid jõulupuul

kuldsetes toonides kuuseehted

 • Looduslikud toonid. Järjest laiemalt levinud orgaanika ja looduslikkuse ideed on puudutanud ka jõule - selle tulemusel näeb pidulike kaunistuste seas palju rohkem metsarohelist, tumesinist, pruuni, halli ja muid looduse varjundeid.

naturaalsed jõuluehtedlooduslikud jõuluehtedlooduslähedased jõulukaunistused

puidust jõuluehted

 • Metalsed toonid. Ehkki metalliline läige ei ole enam nii levinud, jääb jõulude ajal väga populaarseks selliste toonide kombineerimine erinevate materjalide või erksate värvidega.

hõbedased kuuseehtedkuuseehted jõulupuulvalged ja hõbedased jõuluehted

metalsed kuuseehted

 • Katsetused rikkalike värvitoonidega. Sisekujundajad kutsuvad üles lisama pidulikule sisekujundusele eksperimenteerimist, seal hulgas tumesinise, burgundi, sügavrohelise või lilla värviga. Sellised jõulukaunistused võivad kenasti sobitades ka palju hubasust tuua!

värvilised jõuluehtedvärvilised kuuseehtedvärvilised kuuseehted

erinevad kuuseehted

 • Lumepeegeldus. Sel aastal näeme väga palju jõulupuid, millel domineerimas valge värv. Selleks võite kasutada pihustatavat lund või soetada kohe valge pühadepuu.

heledates toonides jõulupuuvalged jõuludetailidvalged kuuseehted

jõulupuu kaunistatud kuuseehetega

Muud ideed, kuidas jõulupuud ilusasti kaunistada

Mõeldes, millised jõulupuu kaunistused on kõige sobivamad, peaksid arvestama ka teiste sel aastal domineerivate trendidega, mis võivad innustada uuteks katsetusteks.


 • Orgaaniline ja looduslik

Populaarne moto "vähem on rohkem" ja keskkonnasõbralikud ideed on jõudnud ka pidulike kaunistuste juurde, mistõttu näeme tänavu looduslikke materjale ja kujundusi palju sagedamini. Selleks kasutatakse lihtsaid, kuid elegantseid jõuluehteid, ühendades looduslikud värvid ja minimalistlikud sisekujunduse siluetid.

looduslik jõulupuulooduslähedane jõulupuu

lihtne jõulupuu

 • Käsitsi valmistatud kaunistused

Koos minimalismi ja jätkusuutlikkuse ideedega pööratakse sel aastal rohkem tähelepanu isevalmistatud kaunistustele. Millised ideed te ellu viite, sõltub ainult teie enda fantaasiast. Võib-olla lõikate kaunistusi vaipadest, loote ise võluva jõulutähe või kasutate kaunistusena hoopis toiduaineid – kõik ideed on teretulnud.

paberist lõigatud kaunistusedkäsitsi valmistatud jõulukaunistusedpuidust jõulukaunistused

käsitsi valmistatud jõuluehted

 • Lastele lihtsus ja rõõm

Võib väita, et see on ülalnimetatud suundumusele täielik vastand, sobides eriti noorte lastega vanematele. Selle eesmärk on luua pidulik, pisut naiivne, kuid väga rõõmus keskkond. Piduliku meeleolu rõhutamiseks kasutatakse traditsioonilisi värve (punane, valge, roheline jne) ja klassikalisi jõulukaunistusi. Mida rohkem pidulikke tegelasi lisad, seda lõbusamaks muutub kodune atmosfäär!

Lastele mõeldud jõulumänguasjadrõõmsad jõulukaunistusedväike jõulupuu

värviline ja mänguline jõulupuu

 • Sentimentaalsed ideed

Kui kaalute, mil moel oma 2020. aasta jõulupuud ehtida, siis mitte kunagi ei saa minna midagi valesti, kasutades sentimentaalseid lahendusi. Näiteks kaunistage pühadepuu mustvalgete fotodega endast ja oma lähedastest. Kui lisate juurde võluvaid lipsukesi või moes olevates värvides tulukesed, muutub teie jõulupuu väga originaalseks ja eriliseks.

sentimentaalsed jõulukaunistused

 • Domineerivad õied

Mõni aasta tagasi olid palju tähelepanu pälvinud lillekaunistused ja lilleseaded jälle moes. Äärmiselt soovitatav on kasutada valgeid toone, lisades maagilise atmosfääri loomiseks mõned kaunistused. Kuid võid katsetada ka teiste varjunditega - kõige tähtsam, et jõulukaunistused oleksid seotud lilledega.

kaunistatud jõulupuulillelised jõulukaunistusedlillelided jõuludekoratsioonid

lilledega kaunistatud jõulupuu

 • Veelgi rohkem jõulupuid

Olge sel aastal mänguline ning ärge piirduge vaid ühe jõulupuuga – võite neid sättida kõige ootamatumatesse kohtadesse. Näiteks riputada lõbusa kuusepuukujukese külmkapile ja leida koht lastetoas õhupallidest valmistatud jõulupuule. Tõenäoliselt nuputate välja palju ägedaid ideid – kõige tähtsam, et jääte tulemusega rahule ning see paneks teid naeratama.

väike kaunistatud jõulupuujõulupärg köögisväike kuusepuu

jõulukaunistused köögis

 • Ebatavalised ükssarvikud

Kas olete kunagi mõelnud, et teie jõulupuu võib muutuda vapustavaks ükssarvikuks? Sel aastal on selline eranditult originaalne lahendus eriti populaarne. Selle idee realiseerimine pole keeruline: võtke valge jõulupuu (või sama värvi vanik), pange koonusekujuline kuusetipp, kaunistage puu ülaosa lilledega. Ärge unustage ka suuri ripsmeid ja armsaid kõrvu - nüüd on teie majja kerkinud tõeline maagiline ükssarvik! Lisaks võite kasutada jõulupuul jõulutulukesi ja ise teha vikerkaarevärvilisi või ükssarvikujulisi kuuseehteid.

ükssarvikükssarvikuga jõulupuu

väikesed jõulukaunistused

 • Originaalsed lahendused

Lisaks eelnimetatud lahendustele on sel aastal trendikad ka mitmesuguseid originaalsed jõuluideed. Sinised kuuseoksad, “oversized” kaunistused ja alternatiivsed pühadepuud on vaid mõned neist võimalustest, mida proovida saab. Teisisõnu, sel aastal on täielik vabadus ootamatute ideede elluviimiseks!

originaalsed kaunistused jõuludeksoriginaalsed kaunistusedilusad jõulukaunistused

jõulupuu

Kõiki neid nippe ja ideid silmas pidades saad lihtsa vaevaga otsustada, milline peaks Sinu jõulupuu sel aastal välja nägema. Kõige tähtsam on see, et jääksid lõpptulemusega ise rahule - alles siis on hea kodus eelseisvaid pühi oodata!

  Klientidele meeldib see postitus

  5/5
  5 Ostja hinnangud

  Kuidas hindate seda postitust?