Kasulikud nõuanded

Jõulupuu kaunistamine: eelseisvate jõulude moodsamad värvid

Vaata kõiki kuuseehete pakkumisi
29.10.2021
jõuluvärvides ehitud jõulupuu

Kui mõtled jõulupuu kaunistamisele ja valid erinevaid jõulukaunistusi oma koju, peaksid meeles pidama eelseisvate pühade värvisuundumusi. Sel aastal domineerivad järgmised varjundid:

Jõulupuu kaunistamise trendid 2021-2022 aastal

Kui murrate pead, millistes värvitoonides selle aasta jõulupuu kaunistada, siis tasub valida üks alljärgnevatest soovitustest.


  • Hõbeda ja kulla sümbioos.

Hõbedast saab sel aastal üks jõuludekoratsioonide peamistest toonidest - see sobib hästi kaasaegse kodu interjööriga, nii et seda värvi võib julgelt kasutada ka jõulupuu kaunistamiseks. Summutatud jahedamat tooni seostatakse lumega, kuid ärge kartke, külm teil tegelikult ei haka. Eriti kui ühendate hõbedased toonid kuldsete detailidega, mis annavad kaunistustele sügavuse ja soojuse.

елочные игрушки серебряного и золотого цвета новогодняя елка украшенная декорациями золотого и серебренного цвета новогодняя елка с золотыми и серебряными деталями

  • Valge ja hõbedane.

Veel üks kombinatsioon, mis lisab teie koju valgust ja elegantsi. Mõlemad värvid on värskendavalt inspireerivad ning teiste toonidega hõlpsasti kombineeritavad - eelistades valget ja hõbedat, arendate välja talvise, maagilise ja rafineeritud keskkonna. Lisaks seostatakse hõbedat rikkuse ja eduga - võib-olla õnnestub sel viisil rikkus oma koju meelitada.

новогодняя елка с белыми и серебряными деталями новогодняя елка с серебряными и белыми деталями новогодняя елка с белыми и серебряными деталями


  • Katsetused rikkalike värvitoonidega

Sisekujundajad kutsuvad üles lisama pidulikule sisekujundusele eksperimenteerimist, seal hulgas tumesinise, burgundi, sügavrohelise või lilla värviga. Sellised jõulukaunistused võivad kenasti sobitades ka palju hubasust tuua!

värvilised jõuluehtedvärvilised kuuseehtedvärvilised kuuseehted

erinevad kuuseehted

  • Tumedad marjatoonid

Jätkates juttu tumedatest toonidest, tasub esile tõsta vaarika-, ploomi- ja viinamarjatoone, mis on sel aastal samuti väga moes. Ei ole võimalik alt minna, kui ühendate need kullavärvi detailidega. Sel juhul on sinu jõulupuul kindlasti piisavalt eksklusiivsust, mida eriti võluvalt sobitada toa tumedamate seintega.

tumelillad jõulueheted marjatoonides jõuluehted tumedad kuuseehted

  • Looduslikud toonid.

Järjest laiemalt levinud orgaanika ja looduslikkuse ideed on puudutanud ka jõule - selle tulemusel näeb pidulike kaunistuste seas palju rohkem metsarohelist, tumesinist, pruuni, halli ja muid looduse varjundeid.

naturaalsed jõuluehtedlooduslikud jõuluehtedlooduslähedased jõulukaunistused

puidust jõuluehted

  • Valge ja punane

See on täiesti traditsiooniline, ajatu ja mitte kunagi pettumust valmistav värvivalik - sellised jõulukaunistused loovad Sinu koju kindlasti piduliku meeleolu!

valged ja punased kaunistused jõuludekspunased ja valged kuuseehtedpunased ja valged kuuseehted jõulukuusel

traditsiooniline jõulupuu


  • Lumepeegeldus

Sel aastal näeme väga palju jõulupuid, millel domineerimas valge värv. Selleks võite kasutada pihustatavat lund või soetada kohe valge pühadepuu.

heledates toonides jõulupuuvalged jõuludetailidvalged kuuseehted

jõulupuu kaunistatud kuuseehetega

Muud ideed, kuidas jõulupuud ilusasti kaunistada

Mõeldes, millised jõulupuu kaunistused on kõige sobivamad, peaksid arvestama ka teiste sel aastal domineerivate trendidega, mis võivad innustada uuteks katsetusteks.