Kasulikud nõuanded

Jõulupildistamine perega: millised jõuluriided selga panna?

Vaata kõiki jõuluriiete pakkumisi
23.11.2022
pere jõulupildistamisel

Jõulud on kui perepuhkus, millal on meil võimalus veeta rohkem aega lähedastega. Selleks, et jäädvustada see imeline ja perekeskne aeg igaveseks, valivad paljud pered jõuluaegse fotosessiooni. Olenemata sellest, milline on täpselt sinu eesmärk, tutvustame lähemalt, millised jõuluriided ja detailid tooksid jõulufoto teema kõige paremini esile ja aitaksid luua kaunist perefotot.

Ruuduline muster

Märgime esmalt ära, et perepildil ei pea kõigi riietus olema identne – kõige tähtsam, et rõivad üksteisega ühel või teisel viisil sobiksid. Üks selline võimalus on kasutada ruudulise mustriga rõivastust, mis on efektne ent samas hubane ja kodune. Meestele sobivad näiteks ruudulised triiksärgid, naistele seelikud, lastele kleidid ja püksid või kostüümid. Paljud igapäevased rõivad ja aksessuaarid on sageli juba ruudulised, seega katsetage näiteks pidulikumaid variante – näiteks punaseruudulise-valge kombinatsioon.

ruudulised pluusid jõulupildistamiseks laps kannab jõulude puhul ruudulist pidžaamat


Klassikaline jõulude värvipalett

Kõige mugavam on valida jõuludega seonduv värvipalett järgnevatest valikutest:

  • Valge. Seda värvi seostatakse kõige rohkem valge ja lumerohke jõuluajaga ning igaühe kapist võib tavaliselt leida vähemalt ühe valge ja piduliku rõivaeseme. Sõltuvalt sinu isiklikest eelistustest võid kanda rohkem või vähem pidulikumaid variante. Klassikalises stiilis valget täiskasvanute või laste riietust saab kaunistada mitmesuguste ehete ja aksessuaaridega, et luua veelgi pidulikum meeleolu.

valged riided jõulupildistamiseks ema ja laps kannavad valgeid riided jõulupildil


  • Punase ja rohelise kombo. Veel kaks jõuluaja klassikalist värvi, mida saab omavahel edukalt ka kombineerida või erinevatele pereliikmete vahel "laiali jagada". Näiteks meeste riided ja aksessuaarid võivad olla rohelised, naiste riided punased ja laste rõivad kombineeritud toonides.

punase-rohelise kombo jõuluriietuses


  • Erksad toonid. Lõbusama piduliku pildi loomiseks võite oma riietuse juurde lisada ühe ereda värvi (näiteks sama punase või rohelise) ja kasutada teist aktsendina. Sinised, roosad ja kollased värvid mõjuvad eriti lõbusana ja neid saab kasutada mitte ainult riiete, vaid ka tausta puhul.

pere on jõuludel laua ääres


Armsad ja mõnusad kampsunid

Ükski teine ​​riietus ei suuda edasi anda jõulutunnet sama hästi kui jõulukampsunid. Valige mistahes kampsunid, ent järgige siiski pere üldmuljet. Kasutage kas tavalisi, ühevärvilisi kampsuneid või lisage vahvat meeleolu jõuluteemaliste piltide või tikanditega kampsunitega.

perekond kannab jõulupildistamisel jõulukampsuneid ja päkapikumütse

Sarmikad pidžaamad

Külaliste võõrustamiseks ei ole pidžaamad ilmselt parim valik, ent kui riietute spetsiaalselt pildistamise jaoks, kaaluge kindlasti seda varianti! Saate pidžaamasid kombineerida nii värvide kui ka mustrite järgi ning lisada särtsu vahvate sussidega. Pidžaamade ideid rakendavad jõulude ajal ka paljud professionaalsed fotograafid, kuid lõbusad kiirkaamerad võimaldavad teil nautida võluvat kaadrit kohe ja praegu.

perekond jõulupidžaamades kuuse ees


Peamine on tunda end mugavalt

Kui teid ei kõneta jõuluteemaline pildistamine, aga sooviksite ikka end vastavalt riietada, siis võite sobitada mõne jõuludetaili oma lemmikriietusega. Selleks võivad olla mütsid, lipsud, sokid, sallid ja muud sarnased detailid, mida on saadaval ka jõulude teemalisena. Meie tootevalikust leiate kindlasti endale sobiva.

perekond jagab jõulukinke


Eksklusiivne teema

Kui olete otsustanud veelgi detailsemalt ja omanäolisemalt pere jõulupildistamist korraldada, tasub valida konkreetne teema, mida ellu viia. Riietuge näiteks nii, nagu läheksite elegantsele galale, kehastuksite metsloomadeks või isegi müstilisteks tegelasteks, aga arvestage ka iga pereliikme oma sooviga. Karnevali tarvete ja kostüümide valik on lai ja mitmekesine ka muul ajal peale halloweeni, kadri- ja mardiaega.


Vähemalt üks teemadest peaks sobima ja meeldima kogu teie perele, kuid võite loomulikult kasutada ka enda täiendusi. Ärge unustage jõulumeeleolu ka majasiseselt loomast, lugege selle kohta lähemalt artiklist: Ideed kodu kaunistamiseks jõuludel.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?