Kasulikud nõuanded

Integreeritava nõudepesumasina eelised

Vaata kõiki integreeritavate nõudepesumasinate pakkumisi
26.06.2020
naine valib pesuprogrammi integreeritud nõudepesumasinal

Nõudepesumasinad on muutumas aina populaarsemaks oma mugavuse tõttu - see on eriti oluline just mitmeliikmeliste perede puhul, kus peale igat söögikorda on mustade nõude hulk suur. Nõudepesumasinaid jagatakse kaheks - integreeritavad ja eraldiseisvad mudelid, kuid miks just eelistada esimest?

Mis on integreeritav nõudepesumasin?

Nõudepesumasinat valides pea meeles, et neid on kahte tüüpi: eraldiseisvad ja integreeritavad. Nende puhul on erinev vaid paigaldusviis ja koht, muus osas teevad masinad sama töö ära. Eraldiseisvad mudelid paigaldatakse köögimööblist eraldi ning integreeritavad masinad ühendatakse tööpindadega. Lisaks jagatakse integreeritud nõudepesumasinad kolmeks: täisintegreeritavad, esipaneeliga integreeritav ning viimistletud uksega mudel. Täisintegreeritav nõudepesumasin paigaldatakse täielikult köögimöbbli sisse, uksele asetatakse üleni kattev käepidemega mööbliplaat ning kontrollipaneel asub masina sees. Esipaneeliga integreeritava masina eripärasuseks on osaliselt kattev plaat, mille kohal asub juhtpaneel. Viimistletud uksega masinal on plaat juba tootmise käigus paigaldatud.


Millised on integreeritava nõudepesumasina eelised?

Ruumi kokkuhoid

Kuna integreeritavad nõudepesumasinad paigaldatakse tööpinna alla, aitab see kokku hoida köögimööbli suhtes ruumi. Nii saad nõudepesumasinat kasutada samal ajal, kui selle peal tegeleda muude tegevustega, näiteks toidu hakkimisega. Pea meeles, et nõudepesumasinat ei tohi asetada eraldiseisva pliidi alla, kus ülekuumenemise ja kondenseerumise oht on suur - see võib tekitada masinale pöördumatuid kahjustusi.

Ühtne interjöör

Üheks peamiseks integreeritava nõudepesumasina eeliseks on selle sobitamine ülejäänud köögimööbliga. Täisintegreeritavate ja esipaneeliga integreeritavate masinate puhul on Sul ise võimalus valida, millise esipaneeliga masinat soovid. Esipaneeli saad valida ülejäänud köögimööbliga omavahel sobiva, kuid ka ise valida - nii saavutad sellise köögi interjööri, mis Sulle kõige enam meeldib. Eraldiseisvatel nõudepesumasinatel see võimalus puudub, mispärast ei pruugi see igasse kööki visuaalse poole pealt sobida. 

Need on vaevu märgatavad

Kuna neid on võimalik ülejäänud köögimööbliga sulanduda, on nende märkamine praktiliselt võimatu. See tagab köögis hubasuse ja nii-öelda puhtama disaini. Nimelt täisintegreeritavate masinate puhul on kontrollipaneel ehitatud masina sisse - nii märkad masinat vaid siis, kui selle uks on lahti. Esipaneeliga masinate puhul on märgata vaid juhtpaneeli, mis on vaid väike osa masina disainist.

Erinevad suurused

Integreeritavate masinate valimisel ei pea Sa muretsema, et see ei sobiks Sinu just telltiud või juba olemasoleva mööbliga. Nõudepesumasinad on müügil erinevates suurustes - selleks vaid mõõda üle mööbli kõrgus ja tööpinna serva pikkus ning võrdle neid masinate valikuga. Mida suurem masin, seda rohkem on ruumi ka nõude jaoks.

Säästlik energiaklass

Kodumasinate energiaklasse määratakse tähtedes D kuni A - A on kõige säästlikum ning D kõige vähem. Enamus tänapäeva nõudepesumasinatel on olemas A, A+ või A+++ energiaklass - see tähendab kõige optimaalsemat energiaklassi turul. See aitab hoida kokku vett, mis omakorda tähendab madalaid energiakulusid, mis on igale rahakotile sõbralik.

Kaasaegne ja stiilne

Kui Sinu jaoks on oluline käia ajaga kaasas ning armastad tuua oma koju killuke modernsust ja stiili, siis on integreeritud masinad just Sulle. Need mudelid praeguse aja kuum trend ning eraldiseisvad nõudepesumasinad on jäänud pigem tahaplaanile. Seda ka põhjusega - eelnevalt mainitud punktid on selle tõestuseks.

Lisafunktsioonid

Kuigi leidub lisafunktsioone ka eraldiseisvates nõudepesumasinates, tagavad uued ja kaasaegsed masinad suurenisti uusi võimalusi, mis on üldjuhul olemas integreeritavates mudelites. Mitmekülgsed pesuprogrammid, lihtne hooldamine, üleujutuse vastane kaitse, kerge paigaldamine, säästurežiimid jne. - valik, mille seast valida endale soovidele ja vajadustele vastav, on mitmekesine. Tänapäevaste masinate puhul on masina kasutamisel vigu raske teha, mispärast on kaasaegne integreeritav masin igati sobilik igasse koju.

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.