Kasulikud nõuanded

Kuidas valida nõudepesumasin, mis paneb teid nõudepesemise unustama?

Vaata kõiki nõudepesumasinate pakkumisi
28.04.2020
kaasaegne ja kvaliteetne nõudepesumasin valgusküllases köögis

Nõude pesemine on paljude jaoks üks meeldivamaid majapidamistöid, mida võetakse heal meelel ette suisa mitu korda päevas. Seda ainult juhul, kui köögis puudub nõudepesumasin. Nõudepesumasinad leiavad üha sagedamini tee erinevatesse majapidamistesse ja nende lai valik võimaldab teil valida mudeli, mis vastab kõikidele teie vajadustele. Selleks tuleb seadet valima asudes eelnevalt põhjalikult läbi mõelda, mida te uue seadme juures oluliseks peate.

Paigaldamise tüüp

Paigaldamise tüübi järgi jagunevad seadmed kolmeks:

  • Sisseehitatud nõudepesumasinad. Üks populaarsemaid tüüpe, mis võimaldab masina hõlpsasti kombineerida köögi üldise interjööriga. Integreeritud nõudepesumasin sulandub ülejäänud mööbli ja tehnikaga, nii et lihtne on seda suisa mitte märgata. Antud tüüpi nõudepesumasinad üllatavad ka funktsionaalsuse osas, kuid kõige olulisem on erilist tähelepanu pöörata õiges mõõdus seadme valimisele.


  • Eraldiseisvad nõudepesumasinad. Seda tüüpi seadme saate paigutada ükskõik kuhu ja vajadusel on seda lihtne mujale tõsta. Need hakkavad aga üsna hästi silma, mistõttu tuleks seadme ülejäänud interjööriga kokku sobitamisega veidi vaeva näha. Eraldiseisvad nõudepesumasinad vajavad veidi väiksemaid investeeringuid, kuid ka nende funktsionaalsus on veidi kasinam kui näiteks integreeritavatel seadmetel. Tuleb võrrelda konkreetsete mudelite erinevaid võimalusi ja omadusi.


  • Lauale asetatavad nõudepesumasinad. Tegemist on väga kompaktse lahendusega, mis sobib suurepäraselt ka väiksemasse kööki. Seda tüüpi nõudepesumasin ei vaja põrandapinda, kuid suudab ka oluliselt vähem nõusid pesta. Lauale asetatav masin valitakse enamasti juhtudel, kui ruumipuuduse tõttu pole lihtsaid teisi võimalusi.