Kasulikud nõuanded

Huppa lasteriided: vihma- ja lumekindlad õueriided igale lapsele

Vaata kõiki HUPPA lasteriiete pakkumisi
31.12.2021
laps ja ema kallistavad talvel õues

Huppa on rõivaste bränd põhjamaa tingimuste jaoks. Põhjamaised ja karmid ilmastikuolud panevad otsima vastupidavat ja mugavat riietust. Nii sündiski Huppa – täna on tegemist rahvusvahelise ettevõttega.

Huppa ei ole mõeldud ainult lastele. Nad on Huppa kollektsioone peaaegu igal aastal täiendanud, lisades nii funktsionaalseid aspekte kui ka suurusi. 2017. aastal lisati oma kollektsioonidesse täiskasvanute ülerõivad, millel on samad omadused nagu lasteriietel.

Huppas luuakse väärtust, mis panevad pere end paremini tundma. Huppa suhtub oma töösse kirglikult ja otsitakse pidevalt uusi tehnilisi lahendusi. Juhtiva ülerõivabrändina soovib Huppa pakkuda perele kõrgeima kvaliteediga rõivaid ning võimaldada lastel mugavalt ja turvaliselt mängida ja ringi liikudes oma loovust väljendada.

huppa talveriided kogu perele

Turvalisus eelkõige

Huppa eesmärk on luua turvalised riided. Nende tooted on loodud nii, et teie laps oleks nähtav kõigis ilmastikutingimustes: udus, pimedas või lihtsalt halva nähtavuse korral. Huppa lasteriietel palju helkurdetaile: ääred, sildid, aplikatsioonid, paelad ja muud väikesed detailid, mis muudavad teie lapse paremini nähtavaks. Kui valgus langeb Huppa riietele, peegeldub see tagasi ja muudab lapse nähtavaks, vähendades õnnetuse ohtu. Lisaks on kõikidel jopedel ja kombinesoonidel on spetsiaalne aas helkuri riputamiseks.