Kasulikud nõuanded

Asjade organiseerimine garaažis - 6 näpunäidet esemete hoidmiseks

Lai valik garaaži riiuleid
11.02.2020
kuidas garaažis korda hoida

Kuigi garaaži kasutatakse tavaliselt sõidukite parkimiseks, ei ole ka haruldane alistuda kiusatusele mahutada sinna veel palju muud kraami. Aiatarvete, autohooldustoodete, tööriistade kollektsiooni ja paljude muude väikeste esemetega on järjest keerukam korra hoidmine. Kui teil on selliseid raskusi, proovige neid näpunäiteid - need muudavad hoiustamise garaažis palju lihtsamaks.

Veenduge, et igal tööriistal oleks oma koht

Kõigi garaažis vajalike asjade leidmise hõlbustamiseks peaksite need kõigepealt grupeerima ja seejärel leidma neile sobiva koha. Eriti hea on selline süsteem tööriistade puhul - kui hoiate neid kõiki erinevates kohtades, võtab kõige elementaarsema kruvikeeraja leidmine kindlasti natuke aega. Nende hoiustamiseks sobivad tööriistakastid ja hoidikud, mis aitavad kindlasti hoida teie garaaži korras.


Kasutage oma seinaruumi maksimaalselt ära

Te isegi ei kujuta ette, kui mahukas garaažisein võib olla, kui seda mõistlikult kasutada. Näiteks, kasutage jalgratta- ja rehvihoidjaid ning jätke need tooted rippuma järgmise hooajani. Samuti saate seina külge kinnitada tööriistatahvleid või muid vajalikke esemeid. Suurim eelis on see, et sellised tooted on kergesti märgatavad, nii et võite olla kindel, et kõige olulisemad asjad ei kao kuhugi.

Ostke nii palju riiuleid kui võimalik

Riiulite süsteem – veel üks väärtuslik idee, mis aitab teil olemasolevat seinapinda mõistlikult ära kasutada. Profiil riiulid on kuulsad jätkusuutlikkuse poolest, nii et saate neid rakendada paljudes asjades. Te ei eksi, kui jätate meelde nõuanded esemete rühmitamise kohta. Kui määrate igale riiulile sobiva tooterühma (autohooldustooted, elektrilised tööriistad ja tarvikud jne), säilitavad riiulid korra.

Hoidke asju mitmel tasandil

Seda mööblit ei pea seina külge kinnitama - garaaži sobivad eriti hästi sisseehitatud laoriiulid, mis võimaldavad selle ruumi maksimaalset kõrgust ära kasutada. Isegi kui selline riiul ei ulatu laeni, tasub riputada veel paar lihtsat riiulit, mis sobivad eriti hästi vähem kasutatud asjade hoiustamiseks. Kõrge mööbel ei takista vahekäigus käimist ega riku teie loodud ilmet. Ainus ebamugavus on see, et esemed tuleb redelit kasutades kätte saada.


Kasutage maksimaalselt nurki

Riiulikohtade kavandamisel või muude esemete korraldamisel ärge unustage ruumi nurkasid – teid üllatab, kui palju need mahutavad. Need garaaži kohad sobivad eriti hästi harjade, reha ja muude kitsaste või kõrgemate toodete jaoks. See maksimeerib kogu garaažiruumi kasutamist, ohverdamata näiteks mugavat läbipääsu.

Tagage kerge juurdepääs

Esiletõstetud vahekäigud ja ligipääsetavus garaažis on tõepoolest väga olulised. Kui teil on kiire mõnda konkreetset eset otsida, võib isegi kõige korrastatum keskkond taas kaootiliseks muutuda, nii et on hea kui vahekäigud on korras. Mõelge, kui lihtne on pääseda juurde kõigile asjadele, mida te kõige sagedamini kasutate, ja need, mida vajate aastas vaid paar korda, pange kaugemasse kohta. Kõige tähtsamate toodete käepärast hoidmine aitab korrastatud keskkonda palju hõlpsamini säilitada.

Nende lihtsate näpunäidete abil saate oma garaažis hõlpsalt korda ja mugavust säilitada. Siinkohal on oluline õigesti grupeerida ja kõik ette planeerida - need on põhireeglid, mida tuleks meeles pidada!

Kuidas hindate seda postitust?