Kasulikud nõuanded

Vibratsiooniga lapsetoolid: kas neisse tasub investeerida?

Vaata kõiki pakkumisi
24.04.2019
lamamistoolid imikutele

Erinevad lastele mõeldud toolid on sageli suurimaks abiks väikeste pereliikmete kasvatamisel, kuid sobivaima leidmiseks tuleb tutvuda suure hulga valikuvõimalustega. Palju tähelepanu pööratakse vibratsioonifunktsiooniga toolidele: sellistel mudelitel on üsna vastuolulised hinnangud ning sageli tekib küsimus, kas selline toode on investeerimist väärt - seekord püüame sellele vastata!

Peamised eelised

Vibratsiooniga tool lihtsustab lõõgastumist, mistõttu sobib selline tool eriti hästi püsimatutele ja rahututele lastele. Paljud mudelid võimaldavad valida erinevaid vibratsioonitasemeid, on muusikaliste omadustega ning omavad erinevaid mänguasju, mis pakuvad lapsele veelgi rohkem tegevust. Kui Sinu last on raske rahustada, võivad sellised meetmed tõesti tõhusad olla.

Turvalisuse aspekt

Sageli arvatakse, et isegi õrn vibratsioon võib väikelastele kahjulik olla, kuid siiani ei ole sellised väited teaduslikult kinnitust saanud. Vastupidiselt selliseid toole just soovitatakse rahututele lastele spetsialistide poolt. Kõige olulisemad reeglid kasutamisel on:  

  • Nõuetekohaselt valitud asukoht. Vibratsiooniga tool võib tunduda vähem stabiilne, aga kui leiad sellele turvalise koha, väldid igasuguseid riske. Ideaalis ei tohiks vibreerivat lapsetooli asetada kõrgele pinnale, vaid pigem põrandale – ideaalne alus on tugev ja tasane.
  • Piiratud aeg. See aspekt on oluline igasuguste toolide puhul ning seda ei tohiks kuritarvitada. Kuigi konkreetset lubatud aega ei ole võimalik määrata, on parem, kui asetad oma lapse magama jäämisel koheselt teise asukohta – nii väldid negatiivseid tagajärgi.  

Hind

Paljude jaoks on kõige olulisem valikukriteerium selliste toolide puhul hind, kuid tasub teada, et erinevused vibreerivate ja tavaliste mudelite vahel ei ole nii märkimisväärsed, kui esmapilgul tunduda võib. Vastupidi, on väga tõenäoline, et leiad vibreeriva tooli, mis on isegi odavam kui mudelid, mis selliseid võimalusi ei paku.

Toolide maksumus sõltub tootjast, konstruktsiooni kvaliteedist ja materjalist, mistõttu ei saa üheselt öelda, et vibratsioonifunktsioon tõstab oluliselt nende toodete hinda. Laia valiku vibratsiooniga lastetoole leiad kaup24.ee e-poe valikust!

Kokkuvõttes ei ole ühtegi põhjust, miks ei ole kasulik osta vibratsiooniga toole - kui otsid viisi, kuidas aidata oma lapsel rahulikum olla, võib see olla üks kõige tõhusamaid meetodeid. Järgides ohutusnõudeid, saad sellest kindlasti rohkem kasu, kui kahju!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.