Kasulikud nõuanded

Uus Trussardi: Trussardi Riflesso Blue Vibe meeste parfüüm

Vaata kõiki pakkumisi
07.10.2019
mees piserdamas trussardi riflesso sinise vibe parfüümi

Rohkem kui sajand tagasi oma äri alustanud Itaalia moemaja Trussardi keskendus algselt nahkkinnaste turule, kuid hiljem lisandusid sekka parfüümid, teksad ja teised rõivad. See Itaalia elustiilibränd on siiani olnud ääretult edukas – kombinatsioon viimistletud käsitööst, sügavatest traditsioonidest ja kaasaegsest elegantsist, lummates oma ainulaadsuse ja kõrge kvaliteediga – see kõik on suutnud paeluda paljusid inimesi üle kogu maailma.

Selles, et bränd ei tammu vaid ühel kohal, on lihtne veenduda – käesoleval, 2019. aastal, toodi meieni uus meeste parfüüm Trussardi Riflesso Blue Vibe, mis võlub maailma oma kütkestavate idamaiste puiduste aroomidega. Olete oodatud nendega tutvust tegema!

Trussardi Riflesso Blue Vibe disain ja lõhnanoodid

Arhitekti ja disainer Carlo Colombo kavandatud disain köidab tähelepanu tumesinise matise viimistlusega, mis on kaetud sümmeetriliste soontega. Selle keskel justkui ristkülikusse raamitud laimiroheliste nootidega nikerdatud tätoveering. Väidetavalt peegeldab see erilise väärtusega ikooniline objekt tõepoolest mehelike väärtuste maailma.

Veelgi intrigeerivam on parfüümi looja Veronique Nybergi kompositsioon, mis üllatab Teid ootamatute kontrastidega: kuum ja külm, ratsionaalne ja emotsionaalne, elegantne ja hävitav, magus ja mõrkjas... Sissejuhatavates lõhnanootides tervitavad Teid rumm, arteesia eeterlik õli ja Juzu tsitruseviljad. Trussardi pärand on Itaalia nahk, ambra ja tubakas. Seda kõike kroonivad pelargoonid, koirohu eeterlikud õlid ja sarapuupähklid, pakkudes erakordseid, samas väga kaasahaaravaid kontraste.

Kellele sobib Trussardi Riflesso Blue Vibe parfüüm?

Need Trussardi parfüümid on mõeldud kõikidele modernsetele, hingestatud loomusega meestele. Sellise mehe peamiseks relvaks on loovus, mis on justkui turvapaik vabale hingele, kes soovib vabaneda igapäevaelu masendavast haardest ja tüütust distsipliinist. Aroomi kirjeldatakse kui lõhnavat loovuse, dünaamilisuse, energia ja väljendusvõime kontsentraati.

Trussardi Riflesso Blue Vibe aroom räägib loo "topelt" hingega mehest, kui noorest, ent rangest ärijuhist, kellest saab õhtu saabudes kunstnik, kes paljastab edukalt oma andeid. Kui tunnete selles loos ennast või oma semu ära, võite olla kindlad – see lõhn ei jäta Teid mitte mingil juhul ükskõikseks.

Selle kõige kõrval saadab aroomi kaubamärgi Itaalia stiil, mis väljendub ajatus elegantsis ja enesekindluses. Aroom kiirgab öösel salapära ja sensuaalsust, päeval annab Teile aga veelgi rohkem energiat – selleks, et ükski hetk ei läheks kaduma.

Pole ilmselt kuigi keeruline nõustuda sellega, et Trussardi Riflesso Blue Vibe meestele suunatud parfüümid on äärmiselt ainulaadsed – kui otsite unustamatut aroomi, mis paljastaks Teie isiksuse mõlemad pooled, ei pea Te selles aroomis pettuma. Neid ja palju teisi Itaalia moemajade parfüüme saate mugavalt soetada Kaup24.ee e-poest.

Klientidele meeldib see postitus

4.2/5
5 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?