Kasulikud nõuanded

TOP 5 jõulukingid kõigile

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
17.11.2021
jõulukingid

Aasta kaunimate pühade lähenedes tõuseb taaskord päevakorda küsimus, mida jõuludeks kinkida. On suurepärane, kui tunnete kõiki oma sõpru ja tuttavaid ja teate täpselt, mida kellele kinkida, kuid enamasti on olukord veidi erinev. Jõulude lähenedes ei ole tavaliselt enam aega mõelda, mida keegi vajada võiks ning tööl tuleb olla salajane jõuluvana ja teha kingitus mõnele kolleegile, kellega vaid harva kõneled.

Kuid ole mureta, leiad kindlasti lahenduse – kuigi jõulukingid on enamasti väga individuaalsed, üllatad järgmiste ideede abil nii töökaaslasi kui lähedasi sõpru!

Meeleolu tõstvad kingitused

ema valmistab lastega piparkookejõulukampsunites paar kingitustega

Tõenäoliselt on kõige keerulisem teha kingitust neile, kellel juba kõik olemas – kui teie sõbrad on samuti selles kategoorias, ei pea nad seetõttu veel toredast ja originaalsest kingitusest ilma jääma. Meeleolu võivad tõsta nii romantilised kui praktilised lahendused. Kui tead kingisaajat küllaltki hästi, võid talle valida T-särgi, kampsuni või kasvõi vaimukate sõnumitega kaunistatud põlle. Ole aga ettevaatlik – jõulukingitus ei tohiks olla solvav, kuid teatud harjumusi on võimalik kindlasti sõbralikult tögada!

Universaalseteks kingitusteks võivad olla ka originaalsed tassid, lõbusad võtmehoidjad, rahakassad ja muud sarnased unikaalsed lahendused. Kõige tähtsam, et valitud kingitus paneks kingisaaja naeratama – nii saab eesmärk täidetud.


Kohvi- või teekomplektid

Hinnanguliselt tarbib üks meie riigi elanik aastas keskmiselt umbes 4,1 kg kohvi ja joob koguni 35 liitrit teed. Statistika räägib enda eest, mistõttu on kasulik seda jõulukinke valides arvesse võtta. Isegi kui me ise kohvi ei joo, on kohv ikka kapis ootamatute külaliste tarbeks olemas, nii et üks kvaliteetne kohvipakk kulub igale kingisaajale kahtlemata ära.

jõulupärane kohv

Et kingitus veelgi läbimõeldum oleks, võite omal käel valmistada erinevatest maitsetest kohvi- ja teekomplektid. Kohvi ja tee kõrvale sobivad suurepäraselt erinevad hõrgutised. Väga mitmekülgne valik – šokolaad, kommid ja muud maiustused, aga kui tead, mis sõpradele kõige rohkem maitseb, võid valida hoopis selle suuna.


Jõulukaubad

jõulukaunistusedjõuluehted

Kui otsite jõuludeks väikest kingitust, siis võite julgelt soetada mõne vahva jõulumeene – selleks võib olla kaunis küünal, ingel või mõni muu kodukaunistus. Kuigi paljud võivad uhkustada piisavalt suure jõulukaunistuste kollektsiooniga, soovime ikka ja alati midagi uut ja põnevat – sõprade kingitud jõulukaunistustel on siiski ka omamoodi eriline tähendus. Jõuluteemalised nipsasjad on suurepärane kingitus ka võõrastele kinke valides.


Elektroonilised seadmed

akupank jõulukingiks

Kui soovid, et sinu jõulukink oleks lisaks universaalsusele ka piisavalt väärtuslik, tasub pilk peale heita elektroonikaseadmetele. Eriti praktiliseks võimaluseks on näiteks akupangad – telefone kasutab igaüks meist, seega on oluline, et oleks seade, mis võimaldab pidevalt ühenduses püsida. Samuti tasub mõelda jõulukinkidele, nagu kaasaskantavad kõlarid, ilmajaamad või digitaalsed pildiraamid. Isegi kui teie sõbrad pole neid maininud, võite olla kindel – kõik need kingitused inspireerivad neid uutele avastustele.


Lauamängud

See peresõbralik vaba aja veetmise viis on populaarne üle maailma, nii mõnigi unistab oma mängude kollektsiooni täiendamisest – mängurite jaoks pole kunagi liiga palju uusi väljakutseid! Seda ideed saab rakendada ka siis, kui teete jõulukinki vähem tuttavatele inimestele – kui lauamängud neid endid ei huvita, meeldivad need kindlasti väikestele pereliikmetele. Uuri välja, millised on hetkel kõige populaarsemad lauamängud: võib-olla inspireerib see sind uutele kingiideedele.

jenga lauamäng