Kasulikud nõuanded

10 parimat tahvelarvutit sel aastal

Vaata kõiki tahvelarvutite pakkumisi
17.02.2023
mees ja naine tahvelarvutiga

Tahvelarvutid ei kaota endiselt oma populaarsust ja üha rohkem ostjaid mõtleb sellise seadme soetamisele. Kui oled endale tahvelarvutit otsinud, siis aitab see artikkel otsustada, millise seadme peaksid valima. Toome välja ka 10 tipptasemel mudelit, mis sobivad igaühe vajadustega. Aga kõigepealt tuleks välja selgitada, milleks tahvelarvuteid kasutatakse.

naine vaatab tahvelarvutist videot

Kuidas valida tahvelarvutit?

Enne tahvelarvuti ostmist peaksime endalt küsima, milleks seda kasutama hakkame? Mängude mängimiseks? E-raamatute lugemiseks? Disainiprogrammidega töötamiseks? Kas seda hakkavad kasutama Sinu lapsed? Kas see on tööriist, mis võimaldab klientidel koosolekute ajal mõningaid esitlusi näidata? Kas surfad niisama internetis, suhtled Facebookis ja Instagramis? Nende küsimuste vastusest sõltub, millise mudeli peaksid endale ostma.

Tõsi, hind on samuti väga tähtis. Milleks maksta liialt palju seadme eest, mida Sa võib olla eriti ei kasuta?

Ära eelda, et tahvelarvutil oleks hea kaamera. Need ei ole mõeldud pildistamiseks ega filmimiseks ning tootjad ei paku tavaliselt eriti kvaliteetset kaamerat, kuigi võiks.

Aku vastupidavuse aeg on väga tähtis näitaja. Kui pöörate tähelepanu 2500 mAh või 3000 mAh-le, enne kui ostate nutitelefoni, siis tahvelarvutite jaoks ei ole see eriti tähtis. Aku läbilaskevõime on üsna suhteline. Kui loed niisama e-kirju ja raamatud, siis ei pruugi tahvelarvuti tõenäoliselt enne 10 tunni möödumist laadimist vajada. Kui mängid kõrgtasemelisi mänge päikesepaistelisel päeval ning pead suurendama ekraani heledust, nõuab sama tahvelarvuti laadimist paari tunni pärast või isegi kiiremini. Ooterežiimi ei ole mõtet hinnata.

Ekraani suurus on oluline ainult mõnel juhul – näiteks kui kasutad oma tahvelarvutit töö tegemiseks. Sellisel juhul soovitatakse töötada 10-tollise diagonaaliga ekraaniga. Mängimiseks ja meelelahutuseks on saadaval 7-8 tollise diagonaaliga ekraan.

mees teeb tahvelarvutiga tööd

Muide, kuidas plaanid oma seadet Internetiga ühendada- mobiilse andmeside või Wi-Fi-ga? See on oluline, sest kui tahvelarvuti internet tuleb mobiilsest andmesidest, siis peab sellel olema SIM-kaardi pesa. Traadita side on igas mudelis saadaval, kuid SIM-kaardi pesa ainult mõnes.

TOP 10 tahvelarvutid 2022. aastal

Nõudlus tahvelarvutite järele on endiselt kasvuteel ja koos sellega paranevad kiiresti ka seadmete omadused. Tahvelarvutite tootjad tutvustavad igal aastal uusi mudeleid, millel on järjekordselt muljetavaldavad spetsifikatsioonid ja mida on rikastatud uute funktsioonidega, lisamaks meie igapäevaellu veelgi rohkem mugavust. Milliseid tahvelarvuteid tasub siis katsetada sellel. aastal?

Samsung Galaxy Tab S6 Lite P610

Alustame seda parimate nimekirja tuntud tootja tahvelarvutiga, mis rõõmustab teid järgmiste omadustega:

 • S Pen pliiats aitab teil tahvlist maksimum võtta ja sobib suurepäraselt muudeks ülesanneteks - selle tundlikkus ja erakordselt madal latentsus tuleb kasuks dokumentide joonistamisel ja redigeerimisel.
 • 10,4 tolline ekraan on kerge ja õhuke ning saate selle tahvelarvuti alati mugavalt kaasa võtta;
 • One UI 2 tume režiim vähendab kahjulikku mõju silmadele ja säästab akut.

Samsung Galaxy Tab A7 T505

Parimate seas on oma koha pälvinud ka teine ​​selle firma pakutav tahvelarvuti, mida kiidetakse enim järgmiste omaduste eest:

 • Hele ekraan ja kvaliteetsed Dolby Atmos toega kõlarid muudavad selle tahvelarvuti sobivaks filmide või mängude jaoks;
 • Samsung Kids lapsesõbralik režiim tagab, et lapsed saavad turvaliselt õppida ja mängida;
 • 8-tuumaline protsessor ja 3 GB muutmälu tagavad tõhusa töö olenemata sellest, millist tegevust läbi viite.

Huawei MediaPad T3 10"

Stiilne disain tõmbab sellele tahvelarvutile peaaegu tähelepanu, kuid sees peitub veelgi rohkem eeliseid:

 • Ligi 10-tollise diagonaaliga ekraan rõõmustab erksate värvidega ja mahub kergesti pea igasse kotti;
 • Alumiiniumkorpus vastupidavuse tagamiseks;
 • 4800mAh aku mahutavus pikkadeks kasutustundideks.

Lenovo IdeaTab M10 FHD Plus (2nd Gen)

See tahvelarvuti paistab silma oma tugeva metallist korpusega, kuid see pole ainus põhjus, miks seade TOP-nimekirjas on. Tahvelarvutil on ka järgmised omadused:

 • Kaks ruumilise heli tehnoloogiaga kõlarit muudavad esitatava sisu veelgi kaasahaaravamaks ning soovi korral saab seadmega ühendada kõrvaklapid;
 • 4GB RAM mälu ja kaheksatuumaline protsessor tagavad tahvelarvuti jõudluse;
 • Kids Mode 4.0 režiim võimaldab teil juhtida lapse arvutikasutust ning pakkuda palju lõbusat ja kasulikku sisu.

Prestigio SmartKids UP 16GB WiFi Orange-Violet

Nagu nimigi ütleb, on see tahvelarvuti mõeldud uudishimulikele ja aktiivsetele lastele. Nii teid kui ka teie last kõnetab tahvelarvuti värvikas välimus ja veelgi põnevam sisu:

 • Lõbus ja kasulik sisu, mis on kohandatud spetsiaalselt lastele – sellest seadmest leiavad nad harivaid mänge, harivaid rakendusi ja oma lemmik multikaid;
 • Vanemliku järelevalve funktsioon aitab kaitsta teie väikseid Internetist tulenevate ohtude eest ning funktsiooni saab kasutada ka tahvelarvuti kasutusaja piiramiseks;
 • Hele ja värviline 10,1-tolline ekraan, mis kuvab kõik olulisemad detailid ning väsitab silmi tänu kvaliteetsele pildile palju vähem.

Huawei MatePad T 10 9.7"

Kompaktne 9,7-tolline HD-ekraan ja kerge kaal muudavad selle tahvelarvuti suurepäraseks reisikaaslaseks. Kus iganes otsustate seda kasutada, saate nautida järgmisi tehnilisi omadusi:

 • Huawei Histen 7.0 süsteem ja kaks kõlarit tagavad ühtlase heli ning pakuvad säravat audio elamust;
 • Kaheksatuumaliste kiipide komplekt ja täiustatud algoritmid tagavad parema graafika ja suurema jõudluse olenemata sellest, kas vaatate videoid või ostlete veebis;
 • Huawei App Multiplier2 tahvelarvutis olev tehnoloogia võimaldab kuvada sama programmi aknaid korraga ja nende suurust saab eraldi muuta.

Apple iPad Mini 7.9"

Kuigi selle tahvelarvuti ekraani suurus on 7,9 tolli, pakub seade palju erinevaid ja mitmekülgseid funktsioone:

 • Apple Pencil pliiatsi süsteem avab veelgi rohkem võimalusi joonistamiseks, märkmete tegemiseks või mõne muu ülesande täitmiseks;
 • Suure mahutavusega aku võib ilma laadimiseta vastu pidada ligikaudu 10 tundi;
 • A12 Bionic kiip tagab kiire töö ning isegi kõige võimsamate rakenduste avamisega pole probleeme.

Apple iPad 10.2" 8th Gen

Tihti öeldakse, et see mudel on üks soodsamaid iPadi tahvelarvuteid, ent eelmainitute osas funktsioonidelt kindlasti alla ei jää:

 • 10,2-tollisel Retina ekraanil on ülitäpsed, tõetruud värvid tänu millele näete isegi kõige väiksemaid detaile;
 • Võimas protsessor tagab piisava efektiivsuse fototöötluseks, graafikatööks või kvaliteetseks mängukogemuseks;
 • Uus iPadOS tahvelarvuti operatsioonisüsteem ja mitmesugused lisa tööriistad võimaldavad konkureerida ka võimsate sülearvutitega.

Prestigio Wize 4117 7"

Soodsa hinnaga tahvelarvuti pakub ka järgmisi eeliseid:

 • IPS ekraanil on täiustatud värvid ja laiad vaatenurgad ning pildid on erksad igas valguses;
 • 2500mAh mahuga aku suudab ilma laadimiseta töötada umbes 5 tundi;
 • Neljatuumaline protsessor sobib suurepäraselt igapäeva toiminguteks: filmide vaatamiseks, raamatute lugemiseks ja veebis sirvimiseks.

lapsed kasutavad tahvelarvutit

Allview AX503

Veel üks erakordselt odav tahvelarvuti pakub teile järgmist omaduste loendit:

 • 7-tolline 1024x600 eraldusvõimega ekraan muudab tahvelarvuti kaasaskandmise lihtsaks ning saate mugavalt täita mitmesuguseid igapäevaseid toiminguid;
 • HD videokaamera aitab teil sidet hoida ja võimaldab teil töökõnede ajal nautida kvaliteetseid pilte;
 • Integreeritud GPS muudab vajalikesse kohtadesse jõudmise veelgi lihtsamaks.

Kõik nimetatud tahvelarvutid on loodud äärmiselt erinevateks vajadusteks, seega on üsna tõenäoline, et leiate mudeli, mis just Teie vajadustele kõige paremini sobiks. Sellegipoolest, suurepäraste tahvelarvutite loetelu ei lõpe veel siin – veelgi rohkem hea hinnaga tahvelarvuteid leiate Kaup24.ee e-poest.

Klientidele meeldib see postitus

4/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?