Kasulikud nõuanded

Tööjalanõud naistele: kuidas valida ja mida vältida?

27.09.2021
naine vahetab kingad tossude vastu

Pikad tööpäevad nõuavad, et oleksite palju jalgadel, isegi kui istute suurema osa päevast laua taga. Õige paari tööjalatsite leidmine on midagi, mis võib kergesti kahe silma vahele jääda, eriti kõikide muude asjade pärast, mille pärast peate elus muretsema.

Vale tööjalanõude paari kandmine tähendab aga seda, et tunnete kogu tööpäeva vältel pidevat ebamugavust.

Kui ostate halvasti istuvad kingad, võite tunda pigistavat valu, mis takistab teid tööl häid tulemusi andmast. See pidev ebamugavustunne mõjutab ka teie emotsioone ja käitumist, mis võib teie professionaalseid suhteid takistada. See on ilmselt juba iseenesest mõistetav, kuid hea ja usaldusväärse tööjalatsite leidmine aitab meeleolu tõsta ka kõige süngemal tööpäeval.

Tööjalatsite valimisel peate tegelikult arvestama paljude asjadega. Vastupidiselt levinud arvamusele ei puuduta see ainult kinga sobivust ja moodi. On veel asju, mida ostmisel silmas pidada!

Kui vaatate jalatsite valikut, võib tohutu valikuvõimalus mõjuda väsitavalt. Ärge muretsege, sest oleme koostanud käepärase juhendi, mis aitab teil õiget valikut teha. Lugege ka, kuidas tööriideid valida.

naiste tööjalanõud

Arvestage oma töö olemusega.

Üks esimesi asju, mida peaksite hindama, on teie igapäevatöö tingimused. Pole ühtegi üldist stiili, mis rahuldaks kõiki teie vajadusi, mistõttu on oluline leida selline, mis aitaks teil parimat esile tuua.

Üks asi, mida peaksite endalt küsima, on see, kus te näete ennast suurema osa päevast. Kas istute laua taga või töötate põllul? See määrab mugavuse ja stabiilsuse taseme, mida vajate oma igapäevastest tööjalatsitest. Mugavus on üks olulisemaid asju, mida peate arvestama.

Pärast oma igapäevase rutiini ja jalgadele esitatavate nõudmiste analüüsimist on aeg arvestada ka jalatsite sobivusega. Näiteks ametlikuma kontori korral võidakse teilt nõuda kontsade või viisakate kingade kandmist, et see oleks kooskõlas ettevõtte keskkonnaga.

Kui aga seisate silmitsi tööga, mis nõuab füüsilisemalt tegutsemist, on kontsakingad ilmselt viimane valik. Raskete töökeskkondade puhul võivad spetsiaalsed töösaapad olla sobivamad.

Kui palju toetust vajate?

Seoses eelmise punktiga on ülioluline, et teie tööjalatsid toetaksid teie jalgu piisavalt. Kui kavatsete kogu päeva jalgadel olla, peate leidma jalanõud, mis pakuvad oma ülesannete täitmisel piisavalt pehmendust ja tuge.

Kõige tavalisem viga, mida inimesed teevad, on see, et nad ohverdavad sageli oma mugavuse, et panna jalga moodsad kingad. Kuigi pole midagi halba, kui jalatsid on nii šikid kui ka mugav, siis on viimane esimesest kindlasti olulisem.

Kui mugavalt tahate end tunda?

Kas veedate suurema osa ajast mugaval toolil istudes ja ei pea palju ringi kõndima? Või oled terve päeva jalgadel, jalutades pidevalt ühest kohast teise? Kui olete selle kindlaks teinud, on lihtne järeldada, kui mugavad teie kingad peavad olema.

Ametlikes ruumides võib olla parem valida madala kontsaga kingad. Seda seetõttu, et minimaalselt väikesed kontsad pakuvad maksimaalset tuge ja mugavust, ohverdamata ametlikku elegantsi.

Tööde puhul, millel pole tegelikult kindlat riietumiskoodi, on kõige tähtsam leida kõige mugavam ja kauakestvam paar. Seda seetõttu, et kui teie töö on füüsiliselt väga raske, vajate nii palju puhkust kui võimalik. Mugavad jalatsid just seda puhkust pakuvad. 

Samuti peaksite hindama, kui kaua te jalatseid kannate. See sõltub teie töötundidest. Soovitame enne tööle asumist nendega niisama ringi jalutada ja mõni päev nende sissekandmiseks kulutada.

tööpäevast väsinud jalad

Mõned nipid, et leiaksite endale parimad tööjalanõud

Funktsioon ja mugavus enne moodi.

Olete ilmselt väsinud seda kuulmast, kuid me ei saa seda piisavalt rõhutada. Paar tundi jalanõudes šikk välja näha, et ole väärt neid ville, krampe ja halba investeeringut, mida valed tööjalatsid kaasa toovad. Teie jalad ei ole tänulikud, kui peavad viis päeva nädalas iga päev kaheksa tundi ebamugavates jalatsites ringi liikuma.

Valige tööjalatsid, mis sobivad iga riietusega.

Investeerimine heasse tööjalatsipaari tähendab, et tahate neist võimalikult palju kasu saada. See tähendab, et teie tööjalatsid peavad kindlasti teile palju kasu tooma, eriti kui maksite nende eest palju.

Õige istuvus on väga tähtis!

Mõned inimesed kipuvad valima jalatseid number suurema või väiksema, arvates, et see ei muuda midagi. Tegelikult muudab see paljut! Juba poolesuurune erinevus võib tähendada, et teie kingad võivad olla liiga kitsad või liiga laiad, põhjustades kogu päeva ebamugavust. Ärge kartke otsida ideaalset istuvust, sest need on teie kingad ja te väärite parimat.

Valige sobiva välimusega tööjalatsid.

Ideaalsed tööjalatsid on parimal juhul minimalistlikud. Need peaksid olema valmistatud vastupidavast materjalist, tugeva talla ja stabiilsete kontsadega. Soovitame teil valida klassikalise tooni, kas must või sinine, beež, hall või pruun. Nende neutraalsete värvide abil saate jalatsid sobitada rohkemate riietumisstiilidega.

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.