Kasulikud nõuanded

Tehnorotangist aiamööbel ja selle eelised

Vaata kõiki aiamööbli komplektide pakkumisi
24.03.2020
sünteetilistest vitstest õuemööbel

Aiamööbli valimisel on eriti oluline pöörata tähelepanu nende materjalile. Need tooted peavad tavaliselt vastu pidama ka kõige ebasoodsamatele, pidevalt muutuvatele ilmastikuoludele, mistõttu eelistame alati usaldusväärseid lahendusi. Nii kirjeldatakse uut materjali - tehnorotang. Tuntud ka kui sünteetiline vits või polüraan, see materjal võib pakkuda mitmeid kindlaid eeliseid. Millised eelised paistavad silma tehnorotangist aiamööblil?

Mitmekülgne vastupidavus

Isegi soojal aastaajal ei pääse me ilmastikumuutustest, kuid praktiliselt igas olukorras jääb tehnorotangist mööbel puutumata. Neid ei mõjuta niiskus, plekid, hallitus, ultraviolettkiired, külm ja pleekimine. Kõik see tagab selle mööbli vastupidavuse. See tähendab, et sõltumata ilmast, see välimööbel ei paisu, pragune ja näeb alati välja nagu äsja ostetud. On tõsi, et nende välimuse võimalikult pikaajaliseks säilitamiseks, ei ole soovitatav seda mööblit talvel õue jätta. Kui muud võimalust pole - katke need kaitsekilega.


Maksimaalne mugavus

Välimööbel, valmistatud sünteetilistest vitstest, need on piisavalt pehmed, muutes need istumiseks eriti mugavaks. On tõsi, et need tooted (või täpsemalt istmeosad) on mugavuse tagamiseks varustatud pehmete patjadega. Nende kerget kaalu võib pidada ka eeliseks – kui otsustate oma mööblit liigutada, teete seda ilma palju vaeva nägemata.

Lihtne hooldus

Tehnorotangist mööbel ei vaja erilist hoolt. Kerge mustus eemaldatakse niiske lapiga ja tõsisemate tööde tegemiseks on vaja ämbriga vett või aiavoolikut. Kõrgsurveseadmes võib vool olla pisut liiga tugev ja seda tuleks vältida. Nagu ka puhastusvahendeid, mis sisaldavad valgendavaid või koorivaid osakesi, mis võivad sellise mööbli pinda kahjustada. Teile piisab pesuvahendist, mis on segatud veega.