Kasulikud nõuanded

Taskukohase hinna ja hea kaameraga nutitelefonid 2020. aastal

Vaata kõiki mobiiltelefonide pakkumisi
07.05.2020
naine teeb telefoniga pilti päikeseloojangust

Tänapäeva nutitelefonil pole enam ammu kõige tähtsamaks omaduseks helistamine või sms-ide saatmine. Seda silmas pidades, valib suur hulk kasutajaid telefoni pigem just kaamera järgi, sest hetkede jäädvustamine on saanud meie jaoks väga tähtsaks osaks. Mõned telefonikaamerad võimaldavad jäädvustada äärmiselt detailseid ja kvaliteetseid pilte. Kui ka teie soovite end tunda nagu fotograaf on väga oluline valida õige seade, millega pildistada. Samuti peab arvestama ka hinna ja kvaliteedi suhtega, sest suvaline odav telefon ei pruugi teile anda soovitud tulemusi. Telefon on meiega igal pool kaasas, seega ka selle kaamera peab olema olemas igaks olukorraks. Vaatame, millised on selle aasta viis taskukohast ja väga hea kaameraga telefoni.

iPhone SE 

IPhone SE on geniaalne pakkumine neile, kes tahavad odavat aga tegusat telefoni. IPhone SE koosneb iPhone 8 kujust ja kaamerast ning ühendab selle iPhone 11 Pro protsessori- ja tarkvaraga. Tulemuseks on taskusõbralik telefon nii suuruse kui ka hinna osas, mis pakub väga auväärseid fotosid ja 4K videot. Tervikuna kõikehõlmava pildistamise ja video jõudluse ning eriti A13 Bionic kiibi ja Apple'i standardsete tarkvarauuenduste vahel - on iPhone SE praegu vaieldamatult parima hinna ja kvaliteedi suhtega telefon.


Moto G7 Plus

Moto G7 Plus kaamera riistvara on selle hinda arvestades ebaharilikult hea. Telefonil on 16-megapiksline Sony IMX519 esmane tagumine kaamera, sama, mida kasutati palju kallimas OnePlus 6T telefonis. Objektiivi ava f / 1,75 on ka eelarvelise telefoni jaoks lai ja selfie-kaameral on sama 12-megapiksline sensor, mida kasutati tavalise Moto G7 põhikaamera puhul. Moto G7 Plus on päevavalguses väga tugev ning jätab pildid teravaks ja detailseks. Hämaras pole kahjuks pildi kvaliteet nii hea, kui võiksite loota. Sellegipoolest on Moto G7 Plus üks peamisi soovitusi, kui otsite endale hea kaameraga odavamat nutitelefoni. Lisaks on sellel kumera klaasiga tagumine osa, mis on tavaliselt vaid palju kallimatel telefonidel.

Google Pixel 3a

Hea kaameraga telefon on ka Google Pixel 3a, mis koosneb Sony IMX 363 põhiandurist. See on 12-megapiksline 1 / 2,55-tolline andur, millel on 1,4 mikroni sensori pikslit. Põhikaamera on stabiliseeritud ja sarnaselt Pixel 3-ga kasutab see kahesuunalise digitaalse suumiga piltide pildistamisel OIS-mootorit, et jäädvustada kvaliteetseid fotosid.

Huawei P30 Lite

See telefon pakub teile mitmekülgsust oma ülikiire kaamera ja sügavus režiimi tõttu. Teie käes on täielikult kontroll kaamera virtuaalse ava üle.  Huawei P30 Lite salvestab standardina 12-megapikslisi fotosid, kuid neil on intensiivne dünaamilise ulatuse optimeerimine. Telefonil on ka spetsiaalne öörežiim, mis võtab pildi tegemiseks mitu sekundit, kuid võimaldab seda teha ka käeshoides. 

Honor 20 Lite

Honor 20 Lite on Huawei P30 Lite perekonnast - neil on sama vanem, mistõttu näete sageli Huawei ja Honori telefone, mis näevad välja kohutavalt sarnased. Mõlemal on üsna geniaalne 32-megapiksline selfie-kaamera, mis kasutab selle valgustustaset silmas pidades nutikat pikslite sidumist detailide maksimaalseks muutmiseks. Tagakaamerad neil aga sarnased pole, kuna Honor 20 Lite pakub teile 8 megapikslist ülilaia kaamerat ja väga lihtsat 2-megapikslist sügavuse andurit. Telefonis on ka palju lisa režiime, mis on fotograafile väga kasulikud.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?