Kasulikud nõuanded

Kuidas valida pildistamise jaoks telefoni?

Vaata kõiki pakkumisi
19.06.2019
pildistav telefon

Tänapäeval on telefonide võimsus märkimisväärselt laienenud ning nende võimalused ei ole enam kuigi üllatavad - mõned telefonikaamerad võimaldavad jäädvustada äärmiselt kvaliteetseid pilte ja tunda end tõelise fotograafina. Fotode kvaliteedi tagamiseks on väga oluline valida õige seade - kui mõtled, milline telefon on kõige parem pildistamiseks, järgi neid nõuandeid.

Tutvu parimate seadmete nimekirjadega

Et kõige kiiremini parima kaameraga telefon leida, saad tutvuda meie TOP-toodete nimekirjaga. Siit leiad kõige olulisemad spetsifikatsioonid ja kriitikute arvamuse, kuid pea meeles, et kõige uuemad ja paremad mudelid nõuavad suuremat investeeringut.

Sellepärast peaksid eelnevalt mõtlema, kui tihti ja millistel eesmärkidel tavaliselt pildistad ning seejärel otsustama, kas valida kallim ja parem mudel. Kui otsustad valida kõige parema kaamera, soovitame valida Huawei P30 Pro ja Samsung Galaxy S10 Plus variantide vahel - nende kaamerad saavad praegu kõige enam komplimente.

Võrdle kaamerate võimeid

Kui aga otsustad mitte pimesi usaldada ja soovid teada, milline kaamera vastab kõige paremini Sinu ootustele, vaata kõigepealt üle järgmised kaamerasätted:

  • Automaatne teravustamine. See funktsioon võimaldab vältida uduseid pilte - isegi kõige rohkemate megapikslitega mudelite puhul takistab automaatse teravustamise puudumine kõrgeimat kvaliteeti. Nüüd on enamikul nutitelefonidest selline omadus olemas, aga tasub eelnevalt selles veenduda.
  • Välk. Kui kavatsed pildistada kehva valgustusega kohti või objekte, vajad head kaamerat ja kvaliteetset välku. Täiendavat heledust annab topelt-LED-välklamp, kuid saad valida ka teisi võimalusi.
  • Ava. Sellisel juhul vähem on parem: see tähendab, et fotode heledus, sügavus ja kvaliteet tagatakse vähema valgusega.
  • 4K eraldusvõime. 4K kaameraga telefon võimaldab teha kõige muljetavaldavamaid fotosid ja jäädvustada videosid - see ei ole vajalik, aga kui otsid parimat mudelit, peaksid seda arvestama.
  • Andur. Kui protsessor on telefoni süda, võib andurit nimetada kaamera südameks: kui see neelab kvalitatiivselt valgust, saad salvestada paremaid kaadreid. Seda on parem teha suuremate anduritega - sellepärast võib isegi vähemate megapikslitega telefon (kahekordse kaameraga või muu) pakkuda paremat pildikvaliteeti.
  • Suumimine. Sellisel juhul on oluline kaaluda suumi tüüpi: digitaalne on rohkem tarkvaraprotsess, samas kui optiline on "tõeline" kaamera suum, mis võimaldab täpsemat kvaliteeti. Kui soovid paremat efekti, vali teine ​​valik.

Pööra tähelepanu telefoni spetsifikatsioonidele

Kuigi need ei ole nii tähtsad kui ülalpool loetletud, pead meeles pidama järgmisi nõudeid, et telefon kaamera oleks tõhusam ja mugavam.

  • Protsessor. Mida võimsam on protsessor ja mida rohkem on telefonis mälu, seda tõhusam see on - tunned kahtlemata neid eeliseid ka pildistamisel.


  • Võimsus. Kuigi andmete salvestamiseks on võimalik leida alternatiive, ei tahaks Sa ilmselt oma uut LEICA kaamerat (või muud mudelit) kasutada vaid ühe päeva fotode salvestamiseks. Nii et enne nutitelefoni ostmist peaksid arvestama oma vajadustega (ja asjaoluga, et kõrgema kvaliteediga fotod võtavad rohkem ruumi) ning valima sobiva võimsuse.

64 GB mälu on optimaalne valik neile, kes armastavad fotograafiat, aga kui soovid rohkem andmeid koguda, peaksid valima isegi suurema mäluga mudeli.

  • Ekraani suurus. Mida suurem on telefoni ekraan, seda paremat pilti näed ning mida suurem on eraldusvõime, seda selgem see on. Muidugi on sel juhul olulised ka mugavuse ja harjumuse tegurid, mistõttu on raske täpselt öelda, milline ekraani suurus on kõige parem.


Määra oma eelarve

Teades, kui palju raha saad sellele ostule kulutada, on Sinu otsingud lihtsamad. Sageli on küsitav, kas soodsa hinnaga hea kaamera on tõesti olemas, kuid tegelikult ei tasuks selles kahelda - kui analüüsid hoolikalt kõiki ülalnimetatud parameetreid, leiad mitmeid häid mudeleid.

Loomulikult ei pruugi hea kaameraga odav telefon omada parimatele mudelitele omaseid spetsifikatsioone või on lihtsalt väiksema mahuga, kuid sellisel juhul pead mõtlema, millised parameetrid on kõige olulisemad.

Mõeldes kõikidele nendele teguritele, saad kerge vaevaga otsustada, millise nutitelefoniga lähed kõige muljetavaldavamale pildijahile. Kaup24.ee e-poest leiad sobiva kaameraga telefoni soodsa hinnaga!

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2020 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.