Kasulikud nõuanded

2021. aasta suvised moetrendid

Vaata kõiki naiste riiete pakkumisi
17.03.2021
heledatesse suveriietesse riietatud tüdruk naudib ilusat suveilma

Need, kes armastavad moodi ning stiilselt riides käia, armastavad ka suve. Sest just suvi on moegurmaanide jaoks ilma igasuguse kahtluseta üks lemmikumaid aastaaegu – soojadest ülerõivastest loobumisega saame jälle julgelt katsetada ja põnevaid kombinatsioone kokku panna. Et viimaste moesuundadega sammu pidada, tasub pilk peale heita valitsevatele suundumustele. Millised trendid ootavad meid 2020. aasta soojal suveajal?

Puhvis varrukad

puhvis varrukad - 2020. aasta suvine moesuund2020 aasta trendikad suveriided puhvis varrukatega

Juba eelmisel aastal võis näha puhvis varrukate taassündi, kuid sel suvel jõuavad paisutatud varrukad kindlasti oma populaarsuse tippu. Ükskõik, kas puhvis on vaid õlaosa või kogu käis, siis kõik taolised lahendused on sel hooajal äärmiselt moes. Seetõttu on suisa kohustuslik, et teie kapis leiduks vähemalt üks puhvis varrukatega rõivas.

Pastelsed toonid 

pastelsed roosad rõivakombinatsioonidpastelne sinine kostüüm

Pastelsed toonid on alati kindla peale minek – see trend on juba aastaid edukalt oma positsiooni hoidnud. Pastelsed värvitoonid sobivad hästi mis tahes nahatooniga. Münt, lavendel ja pehmed võitoonid on sel suvel kõige moodsamad, kuid te ei pea piirduma vaid nende võimalustega. 

Kollased käekotid

suur kollane kandekottväike kollane käekott

Sel hooajal täidavad tänavaid säravad ja eriti stiilsed kollased käekotid, nii et peaksite hoolitsema, et ka teie garderoobi kuulub vähemalt üks taoline mudel. Kui soovite turvalisemat valikut, siis valige väiksemad mudelid või suuremad sinepitooni käekotid, mis sobivad ideaalselt igapäevaste rõivaste juurde. Võite katsetada erinevate kollaste toonidega – need sobivad nii erksate kui ka ühevärviliste rõivaste juurde. 


Must-valge maagia 

minimalistlik valge kostüümoversized seelikud ja pluusid suvel ja kevadel

Maailmas, kus pole lihtsaid vastuseid ega isegi selgeid küsimusi, on disainerid näidanud poolehoidu selgete mustade ja valgete toonide suhtes. Neid klassikalisi värve kombineerides saate luua vaoshoitud, kuid samal ajal elegantse välimuse, mis sobib igaks sündmuseks – tasub julgelt katsetada.

Maani ulatuvad kleidid 

pikk kevad-suvine kleitnaine lillelise pika kleidiga

Romantilised pikad kleidid on täis naiselikkust ja romantikat – 2021. aasta suvel võiks teie kapis olla vähemalt üks selline riideese. Eriti kui peate veetma palju aega hallidel linnatänavatel: kergesti langevate pikkade kleitide võluvad mustrid võimaldavad teil vähemalt mõtetes põgeneda vaiksele ja lõõgastavale puhkusele mere ääres. 


Triibud

triibulised püksid ja pintsakvärvilise äärega seelik

Stilistid ja moeloojad on veendunud, et triibud lisavad riietele rohkem energiat – tundub, et ka sel suvel ei saa me kuidagi ilma vallatute triipudeta. Suured, erksad, vertikaalsed, horisontaalsed või isegi neoonsed – moes on kõige mitmekesisemad jooned, mis lisavad teie rõivastele mängulisust. 

Teksamaterjal 

teksamood 2021teksariiete mood 2021

Tõeline klassika, mis võimaldab ilma suurema vaevata eriti stiilne välja näha. Tõsi, kui soovite massist eristuda ja veelgi paremini selle suve moega kooskõlas olla, mõelge mittestandardselt. Kombineerige teksariideid teiste huvitavate, heledate rõivastega või täiustage neid ise – kõik ideed on teretulnud. 

Sel aastal on eriti moes kõrge vöökohaga teksad (veelgi parem, kui kaunistate neid massiivse vööga), veel tasub valida alt laienevad või laiemad mudelid, nii et trendidega sammu pidamine pole tegelikult üldsegi keeruline.