Kasulikud nõuanded

Samsung Galaxy Tab S6 tahvelarvuti esmane ülevaade: lahing pole veel läbi

Vaata kõiki pakkumisi
07.08.2019
samsung galaxy s6 tahvelarvuti kujundus

Kuna tahvelarvutite turgu valitsevad ülekaalukalt Apple'i tooted, ei oodanud keegi, et neile väljakutse esitatakse. Kuid just nii juhtus – Samsung kuulutas, et septembri alguses ilmub tahvelarvuti, mis kriitikute sõnul on tõsine konkurent Apple'i praegustele juhtivatele toodetele. Tootjad on juba avaldanud muljetavaldava spetsifikatsioonide ja võimaluste loendi: tutvuge uue Samsung Galaxy Tab S6 tahvelarvutiga!

Samsung Galaxy Tab S6 tahvelarvuti disain

Selle eelkäijast Tab S4-st pisut õhem, 10,5-tollise diagonaalekraan, mida ümbritseb kena must raam, neli Dolby Atmos kõlarit ja üks eesmine kaamera (kõrvaklappide pesast otsustati loobuda). Tahvelarvuti välisküljel näeme magnetiliselt töötavat S Pen-i ja veel ühte uuendust, milleks on teine 5 MP lainurkkaamera- sellest räägime veidi hiljem. Teil on võimalik valida kolme erineva värvitooni vahel: pilvesinine, heleroosa või mägihall.

Samsung Galaxy Tab S6 planšetinio kompiuterio ekranas

Samsung Galaxy Tab S6 „S Pen“ pliiats ja klaviatuur

“S Pen” pliiatsi tagaküljel on spetsiaalne magnetiline soon – see toimib ka pliiatsi laadijana (täielik laadimine võtab umbes 90 minutit). Saate seda rakendada erinevates olukordades, sõltumata sellest, kas soovite inspireeriva video vaatamise ajal märkmeid teha, täpsust nõudvaid jooniseid joonistada või muid loomingulisi ülesandeid täita. Bluetooth-ühenduse abil saate seadet “S Pen” abil kaugjuhtimisega juhtida. Lisaks pakub Samsung Galaxy Tab S6 uut alternatiivi – tehes teatud õhutegevusi saate tahvelarvutit käeliigutuse abil juhtida.

Uuendatud klaviatuur on saadaval ka lisavarustusena. Lisaks äärmiselt kasulikule Fn-klahvile, mis hõlbustab paljude rakenduste (sealhulgas DeX-režiimi) käivitamist, näeme ka puutetundlikku juhtimisala. See samm viib tahvelarvuti töölauale veelgi lähemale – ja see on täpselt see, mida on kavatsetud teha.

Kuidas üllatab meid Samsung tahvelarvuti ekraan?

Samsung Galaxy Tab S6 pärandas oma eelkäijalt mitte ainult 10,5-tollise diagonaalekraani, vaid ka 2560x1600 eraldusvõime ja Super AMOLED puutetundliku ekraani. Midagi pole muutunud: sama hele ja kvaliteetne ekraan, mille mõlemal küljel on umbes 2,55 mm mustad raamid. Siiski on uudiseid – selleks on ekraanil olev sõrmejäljeskanner. Eeldatakse, et see muudab tahvelarvuti lukustuse avamise lihtsamaks, rõõmustades neid, kellele Tab S4 näotuvastus ei meeldi, ning mis saab uue iPadiga konkureerides trumbiks.

Samsung Galaxy Tab S6 planšetinio kompiuterio dizainas

Samsungi tahvelarvuti kaamerad

Suureks uudiseks on teine ​​tagumine kaamera, mis võimaldab Teil veelgi muljetavaldavamaid pilte jäädvustada. Niisiis, sellel tahvelarvutil on kokku kolm kaamerat: 13MP ja 5MP taga ning 8MP ees. Kuni tahvelarvuti turule ilmumiseni on raske aru saada, kuidas see valik Teie fotode kvaliteeti mõjutab. Kuid tootjad ise lubavad luua nende kaamerate ja spetsiaalsete tahvelarvutite rakendustega professionaalseid fotosid ja stuudio-kvaliteediga videosid.

Galaxy Tab S6 jõudlus, funktsionaalsus ja aku vastupidavus

Bixby virtuaalne abiline nutikate kodumasinate ja muude toimingute haldamiseks, suurepärane sünkroonimine Galaxy telefonidega ja veel palju käepäraseid vidinaid on vaid mõned suurepärased lahendused selles tahvelarvutis. Samuti ei pea Te muretsema jõudluse ja mahutavuse pärast: võite valida 6 GB RAM-i ja 128 GB sisemise salvestusruumi vahel või proovida 8 GB RAM-i ja 256 GB sisemist salvestusruumi. Eeldatakse, et teine võimalus mitte ainult ei kiirenda tahvelarvuti kasutamist, vaid võimaldab sooritada ka palju keerukamaid toiminguid.

Tõsi, mitte kõik parandused pole nii rõõmustavad – aku mahtu on vähendatud 7300 mAh-lt 7040 mAh-ni. Kas see on oluline puudus või mitte, sõltub sellest, kui sageli ja milliste ülesannete jaoks seadet kasutate.

Samsungi TOP tahvelarvutid


Veel pole selge, kas sellel tahvelarvutil on kauaaegne juhtpositsioon, kuid tõsi on see, et Tab S4 tahvelarvutit on edukalt värskendatud. Ehkki uuendused pole radikaalsed, võib Samsung Galaxy Tab S6 tahvelarvuti väidetavalt parandada elukvaliteeti ja pakkuda muljetavaldavamat kogemust nii igapäevaselt kui tööalaselt. See on – vastupidav ja võimsate spetsifikatsioonidega tahvelarvuti, mis teenib Teid suurepäraselt aastaid!

Kuidas hindate seda postitust?