Kasulikud nõuanded

Riideesemed, mis ei lähe kunagi moest

28.09.2020
erinevad naiste riided ripuvad riidepuudel

Levinud nõuanne hea garderoobi jaoks on varuda ajatud riideesemed ning lisaks trendikaid riideid, mida igal hooajal uuendada. Kuigi see on hea nõuanne, siis ei ole alati selge, millised need põhilised klassikalised rõivad siiski on. Me kõik investeerime enda garderoobi, kuid ei ole alati teadlikud, mida täpsemalt ostma peaks. Mood muutub pidevalt, trendid tulevad ja lähevad, seega on oluline, et kapis oleks mõni ese, mis ei lähe kunagi moest välja. Toome välja põhilised rõivaesemed, mis peaksid teie kapis kindlasti olemas olema. Need sobivad kandmiseks mitmete erinevate outfitidega ka kümne aasta möödudes.

Valge t-särk ja triiksärk

Teie garderoobis on kindlasti mitmeid erinevaid t-särke. Kuid ajatu valge t-särk on midagi muud. Nimelt peaks see olemas olema igas riidekapis - seda saab kokku sobitada nii erinevate teksade kui ka pintsakutega.

naine kannab valget t-särki valge meeste triiksärk viisakas valge  naiste triiksärk

Lisaks kui on üks riideese, mis peaks olema igas kapis - meeste, naiste, noorte ja vanade - siis on see valge triiksärk. Kandke seda teksadega, retuusidega, või millegi muuga - see näeb alati hea välja. Ühelgi teisel riideesemel ei ole sellist valikuvõimalust, seega valge triiksärk ei kao kuhugi!


Väike must kleit

Teie garderoob jääb puudulikuks ilma väikese musta kleidita. See näeb alati moekas välja. See riidekapi põhielement sobib kasutamiseks väga paljude sündmuste jaoks - kohtinguks, õhtusöögiks, klubis käimiseks ja isegi töö ürituste jaoks.

must kleit tööl kandmiseks väike must kleit must kleit peol kandmiseks

Sellest lihtsast kleidist on palju erinevaid versioone - kes eelistab lühikest kleiti, kes aga pikemat paljude volangidega - just see on põhjuseks, miks musta kleidi trend ei lähe kunagi moest.

Kontsakingad

Tossudel, plätudel ja saabastel on oma koht, kuid klassikaliste mustade kontsakingade eest saate rohkem kasu. Saate neid kanda teksadega või kohtinguõhtul. Kvaliteetsed kontsakingad võivad kesta igavesti. Seega keskenduge alati kvaliteedile.

ajatud terava ninaga kontsakingad erinevad kontsakingad

Otsige ajatut paari - kinnised ümara või klassikalise terava otsaga kingad ei lähe kunagi moest. 


Bleiser

Sellel on põhjus, miks bleiserid on olnud kasutusel juba sajandeid - kõik näevad hästi istuvas bleiseris head välja. Bleiseri mitmekülgsus on konkurentsitu. Saate seda kanda teksade ja isegi kokteilikleidiga. Need on igale kehakujule ülimalt sobivad ja lisavad trendikust.

naine lilla bleiseriga mees hästiistuva jakiga must klassikaline naiste bleiser

Must, põhiline bleiser, on teie kapi jaoks hädavajalik. See on kõige lihtsam viis viisakas ja hästi viimistletud välja näha. Kõige tähtsam on, et see istuks teie seljas valatult. 


Kõrge kaelusega pluus

Võib arvata, et kõrge kaelusega pluusid on iganenud trend ja neid kanti eelmise sajandil, kuid see ei ole nii. Kõrge kaelusega pluusid on ka tänapäeval teemas. Neid on hea kanda jakkide ja mantlite all.

kõrge kaelusega kampsun kõrge kalusega pluus

Lisaks ei pea nendega kandma massiivset salli, kuna kõrge kaelusega pluus hoiab kaela juba soojas.

Must nahktagi

Mustas nahkjakis on midagi, mis ei aegu kunagi. Ehkki võib arvata, et mootorratturitest inspireeritud jakk ei pruugi olla väga trendikas, siis on must nahktagi muutunud klassikaks, mida on sobiv kanda nii tööriietega, nädalavahetusel väljas käies, kui ka kokteilikleitidega. Nahkjakke on ka erinevates stiilides - soovituslik on valida jakk, millel ei ole liigselt lukke, narmaid ja muud blingi, mis võib kogu riietuse muuta maitsetuks.

stiilses nahkjakis naine musta nahktagiga mees kleit ja nahktagi

Ideaalselt istuvad teksad

Õige teksapaar on nagu teine nahakiht - need sobivad praktiliselt kõikjal kandmiseks, kuna istuvad valatult teie igal kumerusel. Klassikalised teksad on alati stiilsed ning sobivad kandmiseks nii viisakatel sündmustel - sobitades need kokku kontsakingade ja õige pluusiga -, kui ka igapäevasteks toimetusteks.

mees teksariietega mees ja naine hästiistuvate teksadega naine heledate teksadega

Soovitatav on investeerida just tumedamatesse teksadesse, sest need kestavad kauem ning nende värv ei kulu nii kiiresti. Lisaks väärivad mainimist ka teksajakid ja teksaseelikud, mis on samuti ajatud. 


Pliiatsseelik

Kui investeerida ühte seelikusse, mida mitmeid aastaid kanda, siis tuleks valida pliiatsseelik. Põlvepikkune seelik näeb hea välja kõigi seljas, samuti sobib see kandmiseks paljudes olukordades.

must pliiatsseelik viisakas pliiatsseelik

Seda saab kanda nii vabal ajal kui ka tööl ja sobitada kokku pusade, pluuside ja jakkidega. Soovitame valida klassikalise värvi, näiteks musta, et seda saaks kõigega kokku sobitada. 


Kuidas hindate seda postitust?