Kasulikud nõuanded

Recliner tugitool: millega tegu ja miks see endale soetada?

Vaata kõiki recliner tugitoolide pakkumisi
25.05.2020
tüdruk puhkab recliner funktsiooniga diivanil

Tugitool-recliner on asendamatu valik kõigile, kes soovivad nautida mugavat ja mõnusat kodusolemist. Tegemist on tugitooliga, millel võimalik seljatuge ja jalatuge reguleerida. Endale sobiva asendi leides on võimalik mugavalt lõõgastuda ja maksimaalselt puhata. Sellel põneval mööblitükil on tegelikult veelgi enam eeliseid – miks vääriks see tool kohta teie kodus? 

Maksimaalne mugavus

Ainult nupule vajutusega on võimalik leida mugav asend, ning täiuslikult lõõgastuda – uskuge, tugitool-reclineri mugavus pole tavalise tugitoolil/diivanil istumisega isegi võrreldav. Kui soovite, saate tugitooli väga lihtsalt ja kiiresti tagasi algasendisse viia. Seetõttu sobivad seda tüüpi tugitoolid-regulaatorid eriti hästi vanuritele või liikumisraskustega inimestele.

Vähem stressi

Kui keha on mugavalt – selg toetatud mõnusalt seljatoele ja jalad üles tõstetud – on tagatud täielik lõõgastus. Kui teil on seljataga raske päev, aitab mõni minut sellises asendis rahuneda, vähendada tekkinud stressi ja puhastada pea mõtete virr-varrist. Seda tüüpi tool on abiks ka tootlikkuse suurendamisel – isegi kui puhkate ja sirutate jalgu lühikese aja, on teil pärast väikest lõõgastust palju lihtsam tööle naasta.

Kasulik vereringele

Kõik, kellel istuv töö ning kellel tuleb seetõttu igapäevaselt pea kaheksa tundi ühe koha peal istuda, teavad, et pikaajaline istumine mõjutab negatiivselt meie vereringet ja suurendab väsimust ning pikemas perspektiivis tekitab tõsiseid tervisemuresid. Oluline on lasta kehal puhata – ka lühike paus, kus teil on võimalik jalad kõrgemale tõsta, aitab kaasa vere paremale ringlusele. Igapäevane regulaarne puhkus tugitool-reclineril on väga tõhus meede suurte tervisemurede ärahoidmiseks.

Valu vähendamine ja ennetamine

Tugitool-regulaatorid aitavad kehakaalu paremini jaotada ja sel moel rõhupunkte vähendada – nii väheneb lihaste ja liigeste valu. Tool on äärmiselt kasulik, kui tunnete sageli valu kaelas, kätes või jalgades. Kuna regulaatorid pakuvad vöökohale tuge, sobib see suurepäraselt seljavalu ennetamiseks. Sel põhjusel armastavad seda tüüpi toole rasedad, kellel pole beebi raskuse tõttu enam mugav tavalistel toolidel istuda. Keharaskus jaguneb ühtlaselt ja on võimalik maksimaalselt lõõgastuda – see avaldab kahtlemata positiivset mõju nii lapseootel ema kui beebi tervisele.

Ruumi kokkuhoid

Loomulikult võite end mugavalt pehmele nurgadiivanile sättida, kuid see nõuab palju rohkem ruumi. Kui tuba on väga väike ja arvel iga toll, on tugitool-recliner üks praktilisemaid valikuid. Kui te seda parasjagu ei kasuta, ei võta see rohkem ruumi kui tavaline tugitool – oluline on jälgida, et toolile oleks piisavalt ruumi ka lahtikäivas asendis.

Stiilne välimus

Kaasaegsed tugitool-reclinerid paistavad silma stiilse ning kohati suisa luksusliku välimuse poolest, mistõttu saab neist kahtlemata interjööri peamine aktsent. Valik on äärmiselt lai – leiate kindlasti mudeli, mis sobib nii stiili kui suuruse poolest teie disainilahendustega. Kui soovite kogu perega mugavust nautida, tasub mõelda diivan-reclineri soetamisele, kui veedate enamasti aega üksi, siis piisab tugitoolist täiesti.


Kõik nimetatud eelised garanteerivad, et tegemist on tõepoolest tähelepanuväärse mööbliesemega. Kui soovite nautida erakordset mugavust ja parandada oma tervist või üldist heaolu, siis ei soovi te sellelt toolilt enam tõusta ning jääte oma ostuga väga rahule.

Kuidas hindate seda postitust?