Kasulikud nõuanded

Praktilised sisekujunduselemendid, mis ei võta palju ruumi

Vaata kõiki sisustuselementide pakkumisi
25.02.2020
elutoa sisustus

Oma kodu sisustamisel soovime alati luua oma kodus kõige hubasemat interjööri, mis võimalik on. Praktilisus, avarus ning kena ja omavahel sobiv väljanägemine on peamised omadused, millele me sihime. Keerulisem aga on leida sisustuselemendid, mis kõike seda teeks ja neid omakorda koju sobitada. Millised sisustuselemendid siis koju valida?

Kellad

Kuigi enamasti on tänapäeval kõigil kella vaatamiseks alati olemas käepärast telefon või nutikell, siis siiski ei kao seinalt seinakell. Seinakell võimaldab täita seinal olevat tühja ruumi üsnagi kergesti. Samuti ka lauale käivad kellad, mis sobivad ka hästi täiustamaks tühja ruumi kapil elutoas või öökapil magamistoas. Tegu on üsnagi praktiliste elementidega, kui vaja on kiiresti saada ülevaade ajast, kuid käepärast pole telefoni ega käekella. Kellade valimisel tasuks kindlasti lähtuda olemasolevast interjöörist - kellade disaine on võimalik valida nii vintage, modernse ja antiikse disainiga.


Pildid ja maalid

See, mis muudab kodu Sinu koduks, on lähedaste pildid kapil või seinal. Selleks sobivad hästi värvikad või tagasihoidlikud pildiraamid, mis aitavad mälestusi raamida, et neid taas rõõmsalt meelde tuletada. Kui aga eelistad mälestusi hoida pigem fotoalbumi kaante vahel, siis tühja seina täidavad hästi ka muud pildid, seinakleebised ja maalid. Näiteks mõni värvikas abstraktne maal võib ühevärvilist seina üsna palju täiustada või vastupidiselt lihtne ühevärviline maal mustrilist seina. Kindlasti soovitame piltide ja maalidega mitte üleliia minna - vastasel juhul võib jääda ruumist üsnagi kitsas mulje. 


Küünlad ja küünlajalad

Küünlad on alati olnud ühed sisustuselemendid, mis aitavad süütamisega luua mõnusa interjööri hämaratel aegadel. Oma suuruse poolest on nad üsnagi väikesed, kuid annavad Sinu kodu atmosfäärile palju juurde. Eriti praktilised on lõhnaküünlad, mis tekitavad tuppa mõnusa aroomi. Küünla sulamise ja püsti seismise jaoks tasub kindlasti soetada ka küünlajalad - lisaks praktilisusele on nad ka ideaalselt interjööri täiendused.