Kasulikud nõuanded

Parimad videokaardid (GPU) 2021-2022 aastal

Vaata kõiki arvuti videokaartide pakkumisi
13.12.2021
moodsa kujundusega videokaart arvutile

Tõelised mängude fännid teavad, mida tähendab videokaart (GPU) kvaliteetse video saavutamiseks. Just see määrab ära kuvatavate piltide kiiruse ja kvaliteedi. Küsimusele, milline videokaart valida, võib olla üsna keeruline ühest vastust leida, kuid heites pilgu hetke kõige populaarsematele ja pilkupüüdvamatele mudelitele, ei ole otsuse langetamine sugugi keeruline. Millised on siis viimase aja parimad videokaardid?

Gigabyte GeForce GT 730

See videokaart sobib suurepäraselt kõrglahutusega videote või kergemate, madala eraldusvõimega mängude mängimiseks. GDDR5 mälutöötluse tehnoloogia tagab info ülikiire töötluse, seega ei teki probleeme ka suuremate andmevoogudega. Videokaardil on HDMI-, DVI- ja VGA-ühendused ja selle sobitamine kasutatava tehnikaga ei ole keeruline.

gigabyte geforce gt 730

Samast seeriast saab valida ka Gigabyte GeForce GT 730 2GB videokaarti, mis pakub veidi väiksemat mälu ribalaiust (64 bitti 128 biti asemel), kuid on ka ise veidi lühem.

PALIT GeForce GTX 1650 GamingPro OC

See on tänapäeval üks populaarsemaid videokaarte mänguritele, pakkudes palju eeliseid. Ventilaatorid lülituvad sisse ainult suurema koormusega töötamisel tänu millele saate suure osa ajast vaikuses töötada. Videokaart kiirendab loominguliste rakenduste tööd, pakub veelgi kiiremaid mänge ja pakub suuremat energiatõhusust võrreldes sama seeria eelmiste mudelitega.

Zotac GeForce GT 730 Zone Edition 4GB DDR3 (64 bit) 

Kõrglahutusega pilti ja jõudlust pakkuv videokaart. Blu-Ray 3D võimaldab teil taasesitada vapustavat stereoskoopilist kõrglahutusega videot, samas kui täiustatud Dolby TrueHD ja DTS-HD Audio tehnoloogia pakuvad rikkalikku heli, mis sobib kauni visuaaliga. NVIDIA Surround tehnoloogia koos kolme ekraani toega tagab unustamatu mängukogemuse.

Asus GeForce GT 730 2GB GDDR5 (64 bit) D-Sub

Neile, kes armastavad tõhusust ja hoolikalt läbimõeldud lahendusi, sobib see videokaart suurepäraselt. Vaikne passiivne jahutus ei tekita müra, mistõttu on see suurepärane valik kodukino- või multimeediakeskuste jaoks. Auto-Extreme tehnoloogia tagab väiksema keskkonnamõju ja veelgi suurema töökindluse ning ASUS GPU Tweak II viib videokaardi häälestamise järgmisele tasemele, muutes kõigi kriitiliste sätete reguleerimise veelgi lihtsamaks.

Afox Radeon R5 220

Väiksem voolutarve, tõhusamad transistorid, kiiremad igapäevased funktsioonid, graafika võimsuse jälgimine – selliste eelised hoiavad videokaarti õigustatult parimate seas. Tasub mainida ka energiasäästlikku AMD ZeroCore Power tehnoloogiat ja ühilduvust Microsoft Windows 8.1 operatsioonisüsteemiga.

MSI GeForce GT 730 DDR3 N730K-2GD3H/LP

Madala profiiliga disain säästab palju ruumi, mille tulemuseks on õhem või väiksem süsteem. See videokaart toetab ka mängusisest videosalvestust, juhtmevaba juhtimist ja sisseehitatud DX12 efekti testversiooni. NVIDIA 3D Vision tugi pakub kaasahaaravat stereoskoopilist 3D-kogemust.

Gigabyte GV-N2060D6-6GD 2.0

Videokaart, mis peaks muljet avaldama ka kõige nõudlikumale kasutajale - tänu ainulaadsele tehnoloogiale on valgustus, peegeldused, varjud ja üldpildid palju realistlikumad, olenemata sellest, kas mängite videomänge või soovite proovida VR-i eeliseid. Tähelepanu väärivad ka ainulaadsed 3D-ventilaatorid, mis tagavad poolpassiivse jahutuse ja erakordselt tugeva disaini, mis võimaldab nautida erakordset jõudlust veel palju aastaid.

gigabyte gv n2060d6 6gd videokaart

MSI GeForce RTX 3070 TI SUPRIM X 8G

Kompromissitu valiku otsijaile on see videokaart suurepärane variant, mis suudab viia teie mängud täiesti uuele tasemele. Muljetavaldavad omadused, hoolikalt läbimõeldud tõhus ja vaikne jahutus, kõikide parameetrite mugav juhtimine - need on vaid mõned väljapaistvad eelised, kuid neid on veelgi.

Sparkle GeForce GTX260

Hea hinnaga videokaart, mis suudab pakkuda piisavalt soliidset GDDR3 tüüpi mälutöötlust. Võrreldes eelpool loetletud mudelitega võivad võimalused olla veidi väiksemad, kuid kui soovitakse ilma suurema investeeringuta lauaarvuti pilditöötluse võimalusi parandada, on se videokaart igati sobilik.

arvuti videokaart laual

Pole kuigi keeruline märgata kahe parima domineeriva ettevõtte mõõduvõttu – Nvidia ja AMD. Nende võitlus on kestnud aastaid, kuid meie jaoks on taoline konkurents ainult kasuks. Kaks ettevõtet näevad pidevalt vaeva üksteisest parem olemisega, mistõttu on vaid aja küsimus, millal antud videokaartide edetabelit täidetakse uute ning mitte vähem muljet avaldavate mudelitega.

Klientidele meeldib see postitus

1/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?