Kasulikud nõuanded

2020. aasta parimad videokaardid (GPU)

08.06.2020
moodsa kujundusega videokaart arvutile

Tõelised mängude fännid teavad, mida tähendab videokaart (GPU) kvaliteetse video saavutamiseks. Just see määrab ära kuvatavate piltide kiiruse ja kvaliteedi. Küsimusele, milline videokaart valida, võib olla üsna keeruline ühest vastust leida, kuid heites pilgu hetke kõige populaarsematele ja pilkupüüdvamatele mudelitele, ei ole otsuse langetamine sugugi keeruline. Millised on siis 2020. aasta parimad videokaardid?

AMD Radeon RX 5600 XT

Neil, kes otsivad parimat graafikakaarti 1080 p mängude jaoks, tasub tingimatai tutvuda just selle konkreetse mudeli omadustega. AMD Radeon RX 5600 XT õigustab suurepäraselt selle põlvkonna jõudlust: äärmiselt soodsa hinna juures kõrge kaadrisagedus ja palju tarkvarafunktsioone, mis ei vaja suurt energiaressurssi. Kuigi tavaliselt keskendutakse selle videokaardi kasutamisel eelkõige mängudele, siis ei pea te pettuma ka fotosid redigeerides.

Nvidia GeForce RTX 2080 Ti

Kui unistate parimast videokaardist ja ei soovi selles küsimuses mingeid läbirääkimisi pidada, tasub tähelepanu pöörata just sellele mudelile. Ehkki tegemist ei ole kiireima kaardiga turul, pakub see üht muljet avaldavamat taktikalist sagedust ja veatut kvaliteeti, mängides nii 4K kui spetsiifilisemaid RTX-mänge. Ainulaadne kiirgustehnoloogia ja kuni 11 GB muutmälu tagavad maksimaalse sujuvuse mitte ainult mängimisel, vaid ka videote redigeerimisel, mängude loomisel või 3D-visualisatsioonidega töötamisel. Tõsi, selliste võimaluste eest tuleb ka veidi enam raha välja käia.

Nvidia GeForce RTX 2080 Super

VR-mängud nõuavad vastavaid graafikavõimalusi – see videokaart seda ka suudab. Tegemist on hetke ühe kiirema graafikakaardiga turul, mistõttu ei tule teil selle pakutavates võimalustes pettuda. Ka hind on teiste tipptasemel seadmetega võrreldes täiesti mõistlik ja paljudele mänguritele taskukohane. Loomulikult saate seda kohandada ka 1440 p ja 4K mängudega, mistõttu ei jää muljet avaldavatest kogemustest puudu.

Nvidia GeForce RTX 2070 Super

Põhimõtteliselt võib seda videokaarti võrrelda RTX 2080 mudeliga, sest tegemist on üsna sarnase, kuid märksa soodsama versiooniga ülalpool juttu olnud mudelist. Tõsi, te ei pruugi saavutada taktikalist 60 kaadrit sekundis sagedust või arendada täpselt sama jõudlust. Nende parameetrid ei erine aga tegelikult kuigi märkimisväärselt. Lisaks sobib see kaart ka 4K mängude jaoks – kui teil on piiratud eelarve, võiksite selle graafikakaardi soetamisele väga tõsiselt mõelda.

Nvidia GeForce RTX 2060 Super

Antud videokaart täiendab kahe varem käsitletud Nvidia kaardi seeriat ning ka see mudel kuulub endiselt parimate nimistusse. Tegemist on RTX 2070 Super kaardi lihtsama ja veelgi soodsama versiooniga, mis suudab pakkuda 8 GB GDDR6 RAM-i ja populaarset kiirgusseire tehnoloogiat. Selle kaardi abil saate edukalt mängida nii 1080 p kui ka 1440 p mänge, nii et kui te ei kaalu veel 4K võimalusi, on selle kaardi pakutavad võimalused teie jaoks kindlasti piisavad.

AMD Radeon RX 5700

Suurepärane jõudlus suurepärase hinnaga muudab selle graafikakaardi väga taskukohaseks ning ihaldusväärseks paljudele mänguritele – ning just see aspekt määrabki antud kaardi populaarsuse. Uus mängudele orienteeritud protsessor, muljet avaldav kogemus 1440 p mängude mängimisel koos Ultra ja Max sätetega on vaid väike osa sellest, mida selle kaardi juures naudite. Kriitikud nõustuvad üksmeelselt, et tegemist on ühe parema ja võimsama keskklassi videokaardiga.

Nvidia GeForce GTX 1660 Super

Kui otsustate just selle videokaardi kasuks, jääte pakutavate võimalustega kindlasti rahule. GGDDR6 mälu tüüp tagab suurepärase jõudluse ja 14000 MHz taktsagedus ei valmista pettumust ka kõige valivamatele mängijatele. Võrratu 1080 p mängude puhul ning laitmatu ka videote voogesitamisel. Ehkki antud kaarti on võimalik klassifitseerida soodsate hulka, suudab ta oma tehniliste kirjeldustega julgelt konkureerida ka hinnalisemate mudelitega.

AMD Radeon RX 5700 XT

Väidetavalt on tegemist ühe parima AMD-kaardiga, mis hetkel turul saadaval. Uuendatud ülesehitus pakub palju paremat jõudlust ja tõhusust, mis on täiesti piisav 1440 p mängude jaoks või isegi 4K kvaliteedi nautimiseks. Tõsi, jõudluse osas ei suuda see siiski Nvidia mudelitega võistelda, kuid kui otsite soodsamat ning energiatõhusat mudelit, olete selle leidnud.

XFX Radeon RX 580

See videokaart pakub huvi kõigile, kes soovivad nautida parimaid võimalusi võimalikult soodsa hinnaga. Mängu optimaalne jõudlus, kahekordne jahutus, mugav Polarise arhitektuur ning 8 GB muutmälu on vaid mõned pakutavatest eelistest. Kui olete mängumaailma alles avastamas, on selle videokaardi pakutavad võimalused teile kindlasti piisavad.

Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6G

Tegemist on ühe parima soodsasse hinnaklassi kuuluva seadmega, mida sageli teenimatult alahinnatakse. Kui mängite 1080 p mänge, on teil võimalik nautida suurepäraseid tulemusi ning teil ei tule veel niipea mõelda võimsamale graafikakaardile. Lisaks on see kaart varustatud kõikide vajalike väljunditega – kui soovite mängida oma lemmikmänge mitmel monitoril, on võimalik see soov ka hõlpsalt täita. Leiate veelgi enam eeliseid – võtke aega ja õppige neid tundma.

Pole kuigi keeruline märgata kahe parima domineeriva ettevõtte mõõduvõttu – Nvidia ja AMD. Nende võitlus on kestnud aastaid, kuid meie jaoks on taoline konkurents ainult kasuks. Kaks ettevõtet näevad pidevalt vaeva üksteisest parem olemisega, mistõttu on vaid aja küsimus, millal antud videokaartide edetabelit täidetakse uute ning mitte vähem muljet avaldavate mudelitega.

Klientidele meeldib see postitus

1/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.