Kasulikud nõuanded

2020. aasta parimad arvutihiired mänguritele

Vaata kõiki mängurihiirte pakkumisi
22.05.2020
mees mängib mängurihiirega arvutimängu

Mänguhiir on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks mänguritele, kes veedavad mitu tundi korraga päevast arvuti taga ning soovivad oma tulemusi parandada. Taolised spetsiaalsed hiired on ülimalt kvaliteetsed ja vastupidavad.  Samuti on olulisel kohal hiire ergonoomika, mis muudab mängimise veelgi mugavamaks. Ergonoomiline arvutihiir on disainitud eesmärgiga kohandada inimeste tööd ja hoiduda tervisemuredest, toetades mängides teie sõrmi ja rannet. Ennem hiire soetamist soovitame teil tutvuda iga mudeliga eraldi, ning ka juhistega - kuidas endale arvutihiirt valida?

Iga aastaga arendavad tootjaid arvutihiiri, võttes arvesse kõiki tegureid, mis muudaksid mänguri kogemuse veelgi paremaks. Järgnevalt jagame teiega 2020 kõige populaarsemaid arvutihiiri, mis on kasutajate poolt kõvasti kiidetud.

AULA Nomad

AULA toodab turul väga kvaliteetseid mudeleid ja see on üks neist. Ergonoomiline paremakäeline disain, teeb hiire topeltklõpsu kiireks kasutamiseks väga mugavaks. Lisaks on hiirel 6 programmeeritavat nuppu ja makro salvestamise funktsioon. Kindlasti tasuks mainida RGB LED valgustust, mille seast on võimalus valida enam kui 16 miljoni saadaval oleva värvi hulgast, seega saate seadistada hiire enda järgi. Mugavaks kasutamiseks on kiir väga kerge - ainult 72 grammi ning kaasas on paindlik 180 cm pikkune juhe, et teil oleks ruumi. AULA Nomad arvutihiirel on suurepärane mängude jõudlus ning hiir ühildub Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 8.1 ja Windows 7’ga.

AULA Tantibus

AULA Tantibus on samuti ergonoomiline, valgustatud ja pakub suurepärast kvaliteeti mängides erinevaid mänge. Poleeritud kuju ja siledad materjalid muudavad selle hiire enneolematuks. Lisaks sellele on hiirel veel sisselülitatav DPI, tänu millele saab valida kursori kiiruse, et sooritada järsemaid liigutusi ja saavutada mängus parimad tulemused. 

A4Tech Bloody Gaming V8M

Kolmandaks populaarsemaks hiireks on välja kuulutatud A4Tech Bloody Gaming V8M, mis on kujundatud täpselt raskemateks mängudeks. Hiirel on olemas 3 vasaku nupuga võtterežiimi, lisaks saate valida 6 erinevat snaiprirežiimi. Selline boonus hiire poolt annab teile kõvasti edumaad võrreldes teiste mängijatega. Lisaks on arvutihiirele sisse ehitatud 160K mälu

ForMe WT-183 Wild Tiger

ForMe WT-183 Wild Tiger on ergonoomiline hiir, mis on samuti kohandatud spetsiaalselt arvutimängude jaoks. Võrreldes teiste hiirtega on sellel täiustatud kerimis kursor, mis on vajadusel ülimalt kiire. Samuti on olemas LED valgustus, mis lubab teil ise valida enda jaoks sobivad värvid, ning kuus lisanuppu, mille saate seadistada vastavalt oma mängule.

ESPERANZA EGM401KG 

Kui teile ei meeldi pikad juhtmed siis Esperanza uuem mudel on just teile! See on optiline juhtmeta USB hiir mängijatele, kelle jaoks on funktsioonid tähtsad. Pikad mängupäevad ei väsita teie käsi, kuna hiir on ergonoomiline ja detailid tagavad teie käe ja randme mugavuse. Hiirel on mängijatele eriti kasulik "Double Click" funktsioon ja 7 nuppu, mida saate vastavalt enda vajadustele kohandada. Lisaks "Next" ja "Previous" nupud hiire küljes, et internetis surfamist kiirendada.

Kuidas hindate seda postitust?