Kasulikud nõuanded

Parimad integreeritavad nõudepesumasinad

Vaata kõiki integreeritavate nõudepesumasinate pakkumisi
07.02.2022
naine täidab nõudepesumasinat mustade nõudega

Nõude puhtuse eest vastutavate seadmete valimisel pööratakse erilist tähelepanu integreeritav nõudepesumasinale. Seda tüüpi seadmed integreeruvad kergesti köögikeskkonda ja võivad jääda täiesti märkamatuks – nii säilib ruumi terviklik sisemus. Integreeritavate nõudepesumasinate valik on piisavalt lai, mistõttu on otsuse langetamine raske. Kui aga tunnete põhilisi valikukriteeriume ja populaarsemaid mudeleid, muutub otsustamine palju lihtsamaks.

naine ja mees täidavad integreeritud nõudepesumasinat

Kuidas integreeritavat nõudepesumasinat valida?

Integreeritavat nõudepesumasinat valitakse samamoodi nagu eraldiseisvat mudelit – kõige olulisem, millele tähelepanu pöörata, on järgmine:

 • Suurus ja mahutavus. Õiged mõõtmed sõltuvad sellest, kui palju ruumi on teil võimalik selle seadme jaoks eraldada, kuid tuleb meeles pidada, et mõõtmed on tihedalt seotud võimsusega. Nõudepesumasina mahtu mõõdetakse komplektides. 4-liikmelise pere jaoks on optimaalne valik mudel, mis mahutab 12 komplekti, kuid vastavalt toiduvalmistamise harjumustele saate valida ka suurema või väiksema seadme.
 • Tõhusus. Energiatõhususe klassid annavad tunnistust nende seadmete kuluefektiivsusest, kusjuures kõrgeim määr on A+++ klass. Pesemise ja kuivatamise efektiivsus väljendub ka klassides: mida lähemal on täht tähestiku algusele, seda paremaid tulemusi on oodata.

integreeritav nõudepesumasin köögis

 • Müratase. Nõudepesumasinate maksimaalne müratase on 55 dB, seega ei tohiks need teie igapäevaelu häirida. Kui aga soovite veelgi paremat jõudlust, otsige mudeleid, mis ei ületa 48 dB – sellisel juhul võite nende olemasolu sootuks unustada.
 • Lisavalikud. Integreeritav nõudepesumasinad on sageli varustatud lisafunktsioonidega, mis pakuvad veelgi suuremat kasutusmugavust. Pooleldi tühjale seadmele mõeldud programm, viitstart ning nõude mustuse või vee kareduse taseme määramine on vaid mõned valikutest. Mõelge, milliseid funktsioone ka reaalselt kasutate – nii ei pea te nõudepesumasina eest liigselt raha välja käima.
 • Disain. Tihti valitakse integreeritav nõudepesumasin just seetõttu, et see suudab sulanduda üldisesse keskkonda, seega tuleks veenduda, et see ka tegelikult õnnestub. Valida on mitme erineva tooni vahel – mõelge, milline neist teie kööki kõige rohkem sobiks.


Parimad integreeritav nõudepesumasinad

Selleks, et paremini mõista, milline integreeritav nõudepesumasin teile kõige paremini võiks sobida, pakume teil tutvust teha mudelitega, mis köidavad hetkel kõige enam ostjate tähelepanu.

Whirlpool WIC 3C26 N

Seade, mis mahutab 14 komplekti nõusid, on üks parimaid tänu järgmistele omadustele:

 • Automaatne ukseavamine programmi lõpus tagab loomuliku ja tõhusa kuivatamise, mis säästab raha ja võimaldab nõudepesumasinast eemaldada täiesti kuivad nõud;
 • 6th Sense tehnoloogia ja nutikad andurid tagavad energia-, vee- ja ajaressursside optimeerimise sõltuvalt nõude mustuse tasemest;
 • Moodulriiulid, kokkupandavad ja eemaldatavad korvid võimaldavad reguleerida nõudepesumasina võimsust vastavalt oma vajadustele.

Gorenje GS541D10X

See integreeritav nõudepesumasin juhib tähelepanu eelkõige oma võluvale roostevabast terasest toonile, kuid see pole ainus põhjus, miks seade parimate hulka kuulub. Mudelil, mis mahutab 11 komplekti nõusid, on järgmised omadused:

 • Click-Clack süsteem võimaldab kasutada kogu nõudepesumasina ruumi ja mahutada endasse veelgi suuremaid nõusid;
 • Kolm-ühes funktsioon kohandub automaatselt kolm-ühes tabletiga ja käivitab loputusvahendi tsükli.
 • Pesemise alustamise viivitusfunktsioon võimaldab valida nõudepesumasina pesemiseks kõige mugavama aja – näiteks siis, kui olete kodust eemal.

Electrolux EEA27200L

sisseehitatud nõudepesumasin electrolux eea27200l

13 komplekti nõusid mahutav integreeritav nõudepesumasin on populaarne järgmiste funktsioonide poolest:

 • PerfectFit liughinged kohanduvad kõigi nišis olevate seadmete kõrgusega – muutes nõudepesumasina paigaldamise veelgi lihtsamaks;
 • AirDry tehnoloogia viib nõude kuivatamise lõpule loomuliku õhuvooluga – see protsess on kolm korda tõhusam;
 • 6 erinevat programmi sobivad nii kiire eluviisiga kui ka säästlikule kasutajale – kõik programmid aitavad hoolitseda nõude täieliku puhtuse eest.

Bosch SRV2XMX01E

integreeritav nõudepesumasin bosch srv2xmx01e

Kitsam nõudepesumasin, mis mahutab 10 komplekti nõusid, mahub ka väiksemasse kööki. Valides antud seadme, saate nautida järgmisi eeliseid:

 • ActiveWater tehnoloogia suurendab efektiivsust, tagab keskkonnasõbraliku loputuse ja veatu tulemuse;
 • EcoSilence mootor säästab energiat ning tagab nõudepesumasina sujuva ja äärmiselt vaikse töö;
 • Automaatprogrammid valivad optimaalse temperatuuri ja loputusaja sõltuvalt nõude kogusest ja nende määrdumisastmest.

Beko DFN28430X

Parimate seadmete viimane, kuid teistega täiesti võrdväärne nõudepesumasin, mis mahutab 14 nõudekomplekti, üllatab teid järgmiste eelistega:

 • Aquaintense'i täiendav liigutatav pesuhoob nõudepesumasina põhjas tagab veelgi täpsema pesemise ja ka keerulisemate soppide puhtuse;
 • GlassShield tehnoloogia kaitseb hapraid klaasnõusid ja hoolitseb nende laitmatu puhtuse eest;
 • Invertermootor töötab vaikselt, kestab kaua, on kiire ja tõhus, seega säästate pikas perspektiivis palju.

Pärast integreeritav nõudepesumasinate populaarseimate mudelitega tutvumist ja peamiste valikukriteeriumide meelde jätmist leiate juba hulga lihtsamalt endale parima köögiabilise. Kui otsustate siiski valida eraldiseisva mudeli, lugege selle ühendamise kohta lisateavet: Kuidas paigaldada nõudepesumasinat?

Kuidas hindate seda postitust?