Kasulikud nõuanded

Ootamatud jõulukinkide ideed

Vaata kõiki pakkumisi
30.10.2018
kingituste ideed

Kõige enam soovime saabuvatel pühadel üllatada oma kõige kallimaid inimesi. Kuigi ilmselt on võimatu neile muljet avaldada reisiga Kuule või korteriga maailma kõige kõrgemas hoones, saad seda teha mõne teise ootamatu kingitusega. Kui oled otsustanud tänavu oma lähedastele otsida spetsiaalsed jõulukingid, siis meeldivad Sulle alljärgnevad ideed kindlasti!  

Käsitsi valmistatud kingitused. Tänapäeva kaasaegses maailmas üllatad sellise kingitusega mitte ainult neid, kes elavad kiires elutempos. Valik on väga lai: alates sentimentaalsetest fotokogudest kuni hoolikalt pakitud tagasihoidlikumate jõulukingutusteni. Sellised soodsad jõulukingitused ei nõua suuri investeeringuid – vaja on ainult tahet, veidi aega ja loovust. Tulemused peaksid ületama ootused!

Kingitused, mida pead ise tegema. Ära saa valesti aru – see ei ole sama, kui kingitus on juba valmis kasutamiseks. Seekord peab ise jõulukingi valmis tegema! Kingituse saajal on võimalik kaunistada oma väljanägemise järgi mobiiltelefoni ümbris, teha endale mänguline käevõru või hoopis kokku panna mudelauto - see tähendab, et lõpptulemus näeb välja selline, nagu soovitud. „Tee ise“ kingiideed meeldivad eelkõige lastele, kuid võid kindel olla, et täiskasvanud ei ole vähem üllatunud!

Eksklusiivsed toiduvalmistamise seadmed. Pannid, potid ning muud sarnased tarvikud ja tööriistakomplektid ei ole kellelegi suureks üllatuseks, kuid see ei tähenda, et köögitarvikud tuleks kingituste listist välja jätta. Veidi nende valikuga tutvudes avastad mitmeid originaalseid ideid: popkorni-, suhkruvati-, jäätise- ja jogurtivalmistajad avaldavad muljet igale köögientusiastile. Võid kindel olla, et need ideed meeldivad ka inimestele, kes tegelevad vähem toiduvalmistamisega – sellised seadmed lausa kutsuvad katsetama!


Unustamatud kogemused. Meeldejäävad elamused on ehk kõige oodatumad kingitused, kuid neil on üks puudus – need kestavad ainult korraks. Kui soovid teha kingitust, mis rõõmustaks pikemat aega, tasub ringi vaadata tehnoloogia uudiste seas, mille hulgast sobivad eriti virtuaalreaalsuse prillid.  

Kuigi selline kingitus on juba iseenesest väga üllatav, siis tõelised üllatused ootavad ees alles neid kasutama hakates. Virtuaalreaalsuse prillid pakuvad uusi kogemusi ja avastamata maid – võid kindel olla, et need jätavad kustumatu mulje eriti neile, kellel on vähem kokkupuudet kaasaegse tehnoloogiaga.  

Luksuslikud lahendused. Et jääda jõulupühade põhieesmärgi juurde, valitakse pigem soodsaid kingitusi, aga kui soovid oma kõige kallimat inimest tõeliselt üllatada, võid valida teistsuguse viisi. Harva loodetakse kingituseks saada nutikella, uut laiekraaniga telerit või nišiparfüümi – selline jõulukink paneb kindlasti imestama!


Et leida unustamatut kingitust, kasuta oma loovust – nii võib isegi kõige lihtsam ja odavam kingitus muutuda vähese vaevaga muljetavaldavaks jõuluüllatuseks. Proovi seda nippi oma lähedaste peal – laia valiku leiad kaup24.ee e-poest!

Klientidele meeldib see postitus

4.7/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?