Kasulikud nõuanded

Naistepäev: mida kinkida naistele?

Vaata kõiki naiste kingituste pakkumisi
20.02.2023
naeratav tulbikimbuga naine

Naistepäeva tähistatakse 8. märtsil, see on rahvusvaheline püha, mil peetakse meeles kõiki maailma naisi ja nende saavutusi. Tähelepanelikud mehed ei unusta sel päeval oma elus kõige tähtsamat rolli mängivaid daame ning püüavad neid igal võimalikul moel üllatada ja meeles pidada. Kingitused naistepäevaks võivad olla väga erinevad – oleme välja valinud populaarseimad ideed, mis sobivad suurepäraselt õrnema soo esindajatele sellel tähtsal päeval kinkida.

Romantilised kingitused

armas mängukaru naistepäevakskommikarp naistepäevaks

Sentimentaalsed ja armsad naistepäeva-kingitused, mis sobivad kõige paremini romantilistele ja sensuaalsetele daamidele: 

  • Uinuvad roosid. Naistepäeval küsivad mehed sageli, milliseid lilli naisele kinkida, kuid lähenege sel aastal veidi teise nurga alt. Uinuvad roosid ja teised stabiliseeritud taimed püsivad väga pika aja jooksul kaunina, mistõttu on taoline valik ühtlasi praktiline ning äärmiselt romantiline. 


  • Armsad üllatused. Naistepäeva eel on poodides lai valik maiustuste komplekte või südamekujulisi hõrgutisi – naised, kes armastavad magusaid üllatusi ja maiustusi, on sellise üllatuse üle äärmiselt rõõmsad.