Kasulikud nõuanded

Must-have välimööbel

Vaata kõiki pakkumisi
19.06.2019
välimööbel

Suve saabudes veedame õues või aias palju rohkem aega - sööme õhtust, vestleme sõpradega või puhkame pärast kiiret päeva. Et seda kõike mugavamalt teha, on vaja sobivat aiamööblit: kuigi nende trendid muutuvad pidevalt, on teatud mööbliesemeid alati vaja. Kui otsid praktilisi ja kauakestvaid lahendusi, tulevad alljärgnevad mööbliesemed kindlasti kasuks.

Mugavad lamamistoolid

Ilmselt mitte ükski aiamööbel ei võimalda päikest nautida nii mugavalt nagu lamamistoolid.

Millist lamamistooli oma aeda paigutada, sõltub Sinu aia kujundusest ja isiklikust maitsest. Kui otsid ajatuid ideid, sobib kindlasti puidust mööbel, kuid võid proovida ka teisi viimistlusmaterjale. Mööbli funktsionaalsust silmas pidades on eriti soovitatav valida reguleeritavad seljatoed - nii saad mugavalt lamamisasendit muuta ning vajadusel erineva kujuga tooli kasutada.


Suurem välimööbli komplekt

Kuigi trendid muutuvad pidevalt, loetakse mööblikomplekti alati praktiliseks ja ennast tõestanud valikuks. Lisaks saab seda kohandada erineva suurusega ruumidesse. Kui veedad aega koos oma teise poolega, on täiuslik valik välimööbli komplekt koos paari tooliga ning kui võõrustad tihti rohkem külalisi, saad valida suurema diivaniga või rohkemate toolidega komplekti. Populaarseks valikuks on ka ratastega mööbel, kuid leiad mitmeid huvitavaid valikuid.


Mugav võrkkiik

Välimööbel on alati seotud lõõgastumisega - kui soovid endale puhkamiseks eraldi nurka, on võrkkiik kindlasti üks parimaid valikuid. Turul on saadaval väga lihtsa kinnitusega võrkkiikesid, mida saad külmal ajal isegi toas kasutada. Nende mitmekülgsus teeb lausa kadedaks!


Sünteetilisest kangast valmistatud toolid

Punutud välimööbel on hetkel üks trendikamaid valikuid, mistõttu ei ole üllatav, et sünteetilistest kiududest valmistatud toolid saavad palju tähelepanu - need näevad välja kaasaegsed ega vaja keerulist hooldust. Tõsi, sellisel mööblil istumine on veidi ebamugav, kuid saad selle vea parandada pehmete patjadega.

Veelgi suuremaks mugavuseks on soovitav valida sama viimistlusega välidiivan. See lisab hubasust ning muudab soojad suvepäevad ilusamaks. Samuti ei nõua need suuri investeeringuid, aga kui oled huvitatud soodsa hinnaga välimööblist, aitavad erinevad sooduspakkumised veelgi rohkem raha säästa.

Mobiilsed välilauad

Sellised lauad ei võta kuigi palju ruumi ning kui valid ratastega mudeli, saad seda väga mugavalt transportida. Selline mööbel võimaldab mugavamalt süüa ja juua - kui veedad palju aega õues, avastad peagi sellise mobiilse laua eelised.


Suur päikesevari

Ükskõik, millise välimööbli valid, on soovitav hoolitseda kvaliteetse päikesekaitse eest - seda pakuvad varjud, mis kuuluvad sageli must-have nimekirja. Pane tähele, et ka need tooted on saadaval erinevates värvitoonides - sellest lähtuvalt saad endale sobiva valida.

Need on vaid mõned kõige populaarsemad välimööbli esemed, mis rikastavad Sinu hoovi ja võimaldavad ruumi kõige paremini ära kasutada, kuid leidub ka muid tähelepanuväärseid tooteid. Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku soodsa hinnaga välimööblit!

Kuidas hindate seda postitust?