Kasulikud nõuanded

Mis teeb Crocs'i jalanõud eriliseks?

10.08.2020
roosad ja mustad crocs jalanõud

Crocs jalanõud on populaarsust kogumas üle maailma. Eriti just inimeste seas, kes veedavad terved päevad tööl olles jalgadel nagu kokad, arstid ja paljud teised. Sageli on inimesed üllatunud, et Crocs jalatsite hind on kõrgem ning samas ei pruugi nende välimus olla kõigile meeltmööda. Kuid seda kõike põhjusega - siin on peamised omadused, mis muudavad Crocs'i jalanõud niivõrd eriliseks.

Maksimaalne mugavus kogu päevaks

Kui rääkida Crocs jalanõudest, siis esimese asjana saab nendega seostada mugavust. Nende jalanõude kandmine ei mõju jalgadele väsitavalt ning iga aste on pehme nagu padi. Peamiseks Crocs jalanõude tunnusjoonteks on selle augud, mis lasevad õhul pääseda jalgadeni ning aidata seeläbi nendel hingata, et vältida jalgade higistamist ja võimalike jalahaiguste teket. Lisaks muudab jalatsite vastupidav ja elastne materjal tulla toime ka niisketes tingimustes.

Usaldusväärne valik

Me kõik teame kui tüütu on see, kui jalanõud lähevad katki ning pead muretsema uued jalavarjud. Crocs jalanõudega võid selle mure unustada - neid jalatseid on raske katki teha ning neid on mugav kasutada ka karmimates tingimustes, kus on vesi, muda või mustus. Lisaks sellele on neid ka kerge puhastada, sest kummist materjal tõrjub mustust eemale ning ka plekkide eemaldamine on äärmiselt kerge. Vaja ei lähe spetsiaalseid spreisi ega kreeme, piisab vaid veest ning seebist. 

Moekas ja stiilne

Tänapäeval on moes kirevad värvid ning unikaalsed jalanõud. Kuigi võib Crocs jalanõude välimus tunduda paljude inimeste jaoks pigem eemaletõukav, siis tegelikkuses võid nendega välja näha nagu tõeline stiiliikoon. Inimesed, kes armastavad eristuda ning kellel on ainulaadne stiilitunnetus, eelistavad kindlasti Crocs jalanõusi nii igapäevaste kui ka teist stiili riietusega. Nende unikaalne disain ühendab endas nii Itaalia moe kui ka mugavuse, mis sobib igas vanuses meestele, naistele ja lastele.

Kauakestev

Me kõik teame, kui aeganõudev ja tüütu on uute jalanõude ostmine, kui vanad lemmikud on läinud katki, kulunud või muud moodi vananenud. Crocs jalanõud peavad vastu vähemalt 4-5 aastat ning neid on võimalik kasutada nii kõndimisel, jooksmisel kui ka rasket tööd tehes. Nii ei pea Sa niipea uute jalanõude soetamise peale mõtlema.

Hind ja kvaliteet

Crocs panustab oma tootearendusse suurelt. Kuigi on need jalanõud veidi krõbedama hinnaga, on igal juhul nende kvaliteet ka vastav. Tegelikkuses on Sul võimalik nendega isegi raha säästa. Nimelt pakuvad teised brändid samas hinnaklassis palju vähem kvaliteetsemaid jalanõusi, mis ei pruugi isegi üle aasta vastu pidada. Eelnevalt mainitud 4-5 aastane vastupidavus on igat senti väärt, kuna lõppude lõpuks hoiad raha kokku ning tagad sobivate jalanõude olemasolu igaks hetkeks.

Imekerge hooldamine

Erinevad jalanõud vajavad sageli hooldamiseks täiendavaid vahendeid, mis muudavad nende hinna veelgi kallimaks kui nende esialgne soetamishind. Crocs jalanõude hooldamine on imekerge - Sa ei pea nägema palju vaeva, et nende olukorda hoida samasugusena nagu need olid ostes. Puhastamiseks piisab vaid veest, seebist ja rätikust. Sa ei pea muretsema, et värv tuhmuks või nende kvaliteet mingil moel langeks.

Ergonoomiline disain

Kas oled mõelnud, mis tunne oleks kanda mugavamaid jalanõusi üldse? Crocs mudelid on ergonoomilised, mis kohanduvad ise Sinu jala kujuga. See tähendab, et ära jäävad erinevad liigesevalud ja muud ebamugavused. Neid soovitatakse kasvavatele lastele ning isegi inimestele, kellel on teistmoodi jalakuju ning vajavad jalanõude näol tuge, et mugavalt käia või joosta.

Ainulaadne materjal

Jalanõudes on kasutusel spetsiaalselt arendatud ja patenteeritud materjal, milleks on kergelt vetruv plastmassi taoline segu. See tagab jalanõu maksimaalse mugavuse ja ergonoomilisuse, vormides jalga vastavalt kujule. Samuti on tegu antibakteriaalse materjaliga, ennetades jalaseene ning muude haiguste teket. Lisaks istub materjal hästi jalas, hoiab ära higi ning higilõhna ning ei libise.

Suur disainivalik

Crocs jalanõusi toodetakse erinevates värvides ja disainides, mispärast leiab igaüks valikust endale sobivad. Erinevad detailid, mustrid ning ka ühevärvilised Crocsid pakuvad lahendust nii igapäeva kui ka teisteks oludeks. Olgu selleks plätud, kummikud või muu - neid saad kasutada nii soojadel suveilmadel kui ka vihmastel sügispäevadel. Lisaks pakub Crocs suures valikus suuruseid ka kõige väiksematele ja suuremate jalanõude kandjatele

Nagu näha, on Crocs jalanõud erilised koos mitme põhjusega. Taga enda või oma pereliikmete mugavus ning vali sobivad juba täna.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?