Kasulikud nõuanded

Crocs jalatsid: esimene samm õnneliku ja mugava elu poole

Vaata kõiki pakkumisi
10.07.2019
Crocs jalanõud kogu perele

Crocs, kes on turul olnud 27 aastat, on muutunud üheks maailma juhtivaks jalatsitootjaks - kõik meie riigis teavad, millised need välja näevad. Kõik Crocs jalatsid on valmistatud “Croslite” materjalist, mis on patenteeritud ning revolutsiooniline tehnoloogia annab igale kingapaarile mugavad, kerged ja lõhnakindlad omadused, mida tarbijad hindavad kõrgelt.

Crocs jalatsitel on sertifikaadid selle kohta, et need võivad kuni 67 protsenti vähendada jalgade, puusade ja liigeste valu. Need on stabiilsed, põrutuskindlad ning ülalmainitud Croslite materjal sobib iga jalaga. Ettevõte on veendunud, et mugavus on õnneliku elu üks põhikomponente - igaüks, kes on seda jalatsit proovinud, võib seda kinnitada. Õige paari jalatsite leidmine ei ole raske, kuna Crocs on kogu selle aja jooksul välja andnud üle 300 erineva mudeli erinevateks aastaaegadeks ja erinevatele kliendisegmentidele.

Crocs jalatsid lastele

Tõenäoliselt nõustud, et väikelastele mõeldud kõrge kvaliteediga ja mugavad jalatsid on ülimalt olulised - sellepärast on Crocsil hämmastav valik lastejalatseid:

Crocs laste sandaalid

Soojal hooajal veedavad lapsed palju aega väljas - sellepärast pakub Crocs mitte ainult mugavaid, vaid ka kergesti puhastatavaid, higistamisvastaseid sandaale, mis muudavad kõik suvepäevad lõbusaks. Poiste ja tüdrukute Crocs sandaalid üllatavad mitmesuguste stiilidega, nii et isegi kõige keerulisemad lapsed leiavad endale sobiva paari jalatseid. Kui soovid rohkem värskendavaid võimalusi, proovi plätusid - need sobivad hästi vees lõõgastumiseks.

Crocs talvesaapad lastele

Kuigi Crocs jalatseid kujutatakse enamasti ette suvejalatsitena, leidub tegelikult palju rohkem mudeleid. Nende talvejalatsite sees on pehme vooder ja välispind on kaunistatud helendavate detailidega, et väikelaste ohutust veelgi suurendada. Crocs jalatseid on lastel lihtne jalga panna ning see ei tekita täiendavaid probleeme. 

Kotad lastele

Need Crocs lastejalatsid, muidu tuntud ka kui puukingad, on klassikaline ja väga mugav valik nii aktiivseks puhkuseks kui ka rahulikuks vaba aja veetmiseks. Sellised mudelid on väga kerged, neil on libisemiskindel tald ning need sobivad ideaalselt lapse jalgadega - see on kõik, mida nad vajavad!

Crocs kummist saapad lastele

Crocs kummikud on suurepärane valik, kui lapsed soovivad õues mängida või end vihmastel päevadel mugavalt tunda. Nende pind on tugev ja veekindel, et lapsed oleksid valmis igasugusteks ilmastikutingimusteks.


Crocs kingad naistele

Selle brändi jalatsid üllatavad alati omanäolise ja tähelepanuväärse disainiga, mistõttu Crocs naistejalatsid ühendavad endas unikaalse stiili ja mugavuse. Veendu, et tutvud järgmiste valikutega:

Kotad naistele

Need klassikalised Crocs naistejalatsid üllatavad mitte ainult ülalmainitud mugavuse ja lihtsusega, vaid ka rohkete värvidega. Nende loojad julgustavad murdma stereotüüpe ja kohandama neid jalatseid mitte ainult vaba aja veetmiseks, vaid ka tööks või kohtinguks - see on sinu enda teha! Ja kui soovid midagi lihtsamat, võid proovida Crocs sandaale naistele: nendega tunned end igas olukorras mugavalt.

Crocs kummikud naistele

Vastupidiselt sellele, mida võiks ette kujutada, püüavad Crocs kummikud tähelepanu oma erakordse elegantsuse poolest - nende mudelite seas domineerivad tumedad, kergesti sobituvad toonid. Need on valmistatud veekindlast materjalist, mis sobitub Sinu jalaga ning tänu pehmele tallale ei pea oma ohutuse pärast muretsema. 


Crocs jalatsid meestele

Enamasti pakub Crocs kaubamärk meestele klassikalisi ja kõigi poolt armastatud jalatsimudeleid - need on kaup24.ee e-poes kõige populaarsemad meestejalatsid. 

Crocs rõõmustab kõiki, kes hindavad prakiilisust ja kvaliteeti. Need ei aja jalgu higistama, stimuleerivad vereringet ning ei vaja puhastamiseks kuigi palju jõupingutusi. Crocs meestejalatseid saab kohandada nii tööks, lõõgastumiseks kui ka majapidamistöödeks kodus - kui need meeldima hakkavad, ei soovi nendest enam loobuda.