Kasulikud nõuanded

Geel, vaha, pasta või juukselakk - mis aitab kujundada meeste soengut?

Vaata kõiki juuste viimistlusvahendite pakkumisi
10.03.2021
mees värskelt lõigatud soengu ja kujundatud habemega

Veatud juuksed ei puuduta mitte ainult naisi - üha rohkem mehi igas vanuses hoolitseb samuti oma soengu eest ja mõistab, et korralikult valitud juuksehooldusvahendid võimaldavad luua pilkupüüdva välimuse. See nõuab mitte ainult fantaasiat, vaid ka professionaalseid meeste juuksehooldustooteid - milliseid neist on otstarbekas osta, et kujundada stiilset soengut?

Juuksegeel

See on väga levinud viimistlustoode juustele, mis mitte ainult ei aita soengut kujundada, vaid annab sellele ka lisaläiget. Mõned juuksegeelid pakuvad täiendavat kaitset mitmesuguste välismõjude eest ja on rikastatud erinevate kasulike koostisosadega, mistõttu selle valiku korral on toote mõju mitmekordne. Geeli kasutamine on äärmiselt lihtne - lihtsalt kanna see kuivatatud juustelele ja kujunda soovitud soeng.


Juuksevaha

meeste juuksevaha

See tööriist annab piiramatu vabaduse fantaasiale, sest see aitab kujundada palju erinevaid soenguid ja ka kohendada seda vajadusel päeva jooksul. Vaha kasutamine võimaldab soengu fikseerida väga mugavalt ja hõlpsalt. Juuksevaha hoiab soengut keskmise tugevusega ja lisaks on sellel lisaväärtus - see tööriist sobib nii sirgete kui ka lokkis juuste jaoks, nii et iga mees saab seda kergesti soengu tegemiseks kasutada.


Juuksepasta

Naudi elegantselt ilusat soengut, mis on kujundatud kammi abil ja mis toob esile juuste sära. See tööriist on hädavajalik abistaja! Kreemjas tekstuur muudab selle hõlpsasti kasutatavaks isegi laineliste või lokkis juuste omanike jaoks, nii et kui Sulle meeldivad klassikalised, moodsad või elegantsed soengud, siis see lahendus meeldib Sulle kindlasti. Juuksepastaga vormitud soengut päeva jooksul ka parandada, sest juuksed ei kaota oma pehmust ega muutu raskeks.