Kasulikud nõuanded

Kõrvaklappide tippklass – milliseid kõrvaklappe eelistavad audiofiilid?

Vaata kõiki kõrvaklappide pakkumisi
16.12.2019
kõrvaklapid

Kes on audiofiilid? Nii nagu mõned inimesed eristavad paremini lõhnu ja teised on eriti terava silmanägemisega, on audiofiilid need, kes on teistest parema kuulmisega. Paljud neist tegutsevad kindlasti muusikaalal ning kuulevad täpselt ära iga noodi ning kui audiofiilist sõbra oma auto peale võtad, hakkab ta kindla peale kruttima su raadiot, et heli oleks täpselt paigas. Seetõttu ei ole halb idee küsida audiofiililt nõu, milliseid kõrvaklappe valida.

Kes armastab kuulata muusikat sportides, liikumas või ei taha lihtsalt teisi kodus või tööl segada, kasutab ikka kõrvaklappe. Viimaseid on aga nii palju erinevaid, et silme ees võtab kirjuks. Kõige pealt tuleks selgeks teha, milliseid kõrvaklapid sinu vajadustele vastavad.

Suured kõrvaklapid – naudi muusikat täies võimsuses

Parim viis muusika kuulamiseks on muidugi suured kõrvapealsed kõrvaklapid, mis lasevad kuulda iga helinüanssi. Ja mis võiksid olla paremad kõrvaklapid kui Beats by Dre? Nende loojad Dr Dre ja Jimmy Iovine’i on muusikamaailmas kohas, kuhu paljud tahaksid jõuda ning produtsentidena on nende kuulmine nii terav, et neid rahuldab vaid parimast parim. Ja seda on ka nende loodud kõrvaklapid Beats by Dre, kus pole helikvaliteedilt tehtud ainsatki järeleandmist.


Juhtmevabad kõrvaklapid - trendikas valik

Viimasel ajal on suurt populaarsust kogunud ka segavate juhtmeteta kõrvaklapid, mis ühenduvad seadmega läbi Bluetoothi. Lisaks sellele, et need on väga mugavad ja kasutajasõbralikud, on mõned neist ka hämmastava kvaliteediga. Mis muu võiks olla juhtmevabade kõrvaklappide lipulaev kui Apple? Apple Airpods 2 klapid on veelgi paremad kui esimene versioon, mis tormina kõrvaklapituru vallutas. Peale selle, et need on väga mugavad, on nende kvaliteet uskumatult hea.
Apple’ist ei jää aga sugugi mitte maha ka konkurent Samsung oma Galaxy Budsidega, mis on saadaval ka musta värvi toonis.


Kõige populaarsem valik – juhtmega nööpkõrvaklapid

Klassikalised nööpkõrvaklapid ei ole kuskile kadunud. Need on mugavad, väikesed ja nende peale võib alati kindel olla. Viimasel ajal on laineid löönud 1More brändi kõrvaklapid, mida audiofiilid taevani kiidavad ja kõigile soovitavad kui parima hinna ja kvaliteedi suhtega kõrvaklappe. Väga vähesed oskavad välja tuua 1More kõrvaklappides mingeid puudusi ning räägitakse, et sellise raha eest ületavad need oma ootused mitmekordselt.

Kui aga soovida soodsaid kvaliteetseid kõrvaklappe sportimiseks, ei saa mööda vaadata KOSS kõrvaklappidest, mis pakuvad hämmastavalt soodsa hinnaga väga head kvaliteeti.

Kellele on muusika kuulamisel oluline eelkõige kvaliteet, teda rahuldab vaid parim. Õnneks on paljud tootjad pidevalt töös, et luua aina paremaid kõrvaklappe ning kõlareid, mis ka kõige nõudlikuma kuulaja vajadusi rahuldaksid. Audiofiilid, kelle jaoks on helikvaliteet tähtsaim kui miski muu, annavad meelsasti nõu, milliseid kõrvaklappe valida, et saada parim muusikaelamus. Kuulata muusikat kodus suurtest kõrvaklappidest on kahtlemata parim ja kõige kvaliteetsem valik, aga ka juhtmevabad kõrvaklapid või nööpkõrvaklapid ei jää enam oma kvaliteedilt palju maha ning pakuvad väga head elamust, olles liikvel.