Kasulikud nõuanded

Millised käekotid on moes 2022. aastal?

Vaata kõiki naiste käekottide pakkumisi
18.10.2022
pruuni käekotiga naine jalutab linnas

Kas sina juba tead, millised on käesoleva aasta kuumimad käekottide trendid? Moes on muuhulgas mõnusalt pehmest kangast kotid, minimalistlikud ja võrkkotid ning tohutud ja rikkalikult kaunistatud käekotid. 2022. aastal tutvustasid kuulsamad moemajad tõeliselt eksklusiivseid mudeleid.

1. Minimalism

minimalistlik ja stiile üleõlakottminimalistlik valge käekott

Ehkki kõige kuulsamate disainerite kollektsioonides leidub palju keerulisi vorme, on sel aastal moodsad just üsna minimalistlikud neutraalsetes värvides käekotid. Täiuslikkus peitub lihtsuses, nagu iga moedisainer ütleks. Seega võib julgelt väite, et minimalistlik stiil ei kaota kunagi oma populaarsust. 


2. Ketid

ketiga käekotidkuldse ketiga must kottpunane ketiga käekott

Kui oled huvi tundnud sel aastal moes olevate aksessuaaride vastu, oled juba tõenäoliselt kursis, et moes on jälle massiivsed kaelaketid. See mood on tabanud ka käekotitrende. Metallist sangadega käekotte võib tänavapildis üha enam märgata. Kettidega käekott on äärmiselt moekas aksessuaar, mille soetamisele tasub mõelda.


3. Narmad

suvine käekott narmastegamust narmastega käekottväike käekott narmastega

Üsna lühikesed või peaaegu maani lehvivad narmad. Sel aastal on moes erineva pikkusega narmastega kaunistatud käekotid. Kui soovid klassikalisemat pilti, vali tumedad toonid, kui soovid silma paista, sukeldu heledamatesse värvitoonidesse ja põnevamatesse vormidesse.


4. Pruun värv

naine pruuni õlakotiga naine pruuni käekotiga

Pole tähtis, mis stiilis käekoti valid, kas suure ja mahuka, lühikese või pika õlarihmaga – kuni see on pruunides toonides, pole võimalik valikuga mööda panna. Moeeksperdid on selle aasta kuulutanud kaamelipruuni aastaks, seetõttu troonivad sel aastal käekottide maailmas just kõikvõimalikud pruunid alatoonid.


5. Pudelikott

pruun pudelikott

Julgustatakse kasutama võimalikult vähe plastikut ja valima korduvkasutatavaid pudeleid. Nüüdsest on pudeli kandmine veelgi mugavam, kuna nimekad disainerid on tutvustanud pudelikotte, mida saad lihtsalt üle õla visata või käekoti külge kinnitada.

6. Hiiglaslikud kotid

väga suur käekottsuur õlakott

Sinu käekott ei sobi kunagi ühegi riietusstiili või kostüümiga? Sellisel juhul on see moesuund just sulle – üle õla või rinna visatud eriti mahukad käekotid, mis sobivad kõigega.


7. Poolkuu-kujuline käekott

naine rohelise käekotiganaine musta käekotiga

Selle aasta moekollektsioonides võib näha ka ebatavalisi poolkuukujulisi käekotte. Kotil on pehme, läikiv nahast pealispind ja lühike rihm käes hoidmiseks. Rihm võib olla nahast või hoopus trendika massiivse ketiga. Valige tume Burgundia, pruun või kreemjas värvitooniga mudel, mis annab teie riietusele võluva elegantsi.