Kasulikud nõuanded

Milline on kõige populaarsem „Windows“ süsteem 2019 aastal?

Vaata kõiki pakkumisi
24.04.2019
operatsioonisüsteem

„Microsoft“ ettevõte valiti eelmisel aastal maailma kõige väärtuslikumaks ettevõtteks, kuid see ei ole nende jaoks ainus saavutus – arendajad on lõpuks suutnud saavutada olulise etapi “Windows” operatsioonisüsteemides. Viimaste andmete kohaselt on selle ettevõtte kõige populaarsem operatsioonisüsteem muutunud “Windows 10” - need tulemused võtsid palju aega ja vaeva.

Kauaoodatud hiilguse hetk

Praegu on kogu maailmas üle 700 miljoni inimese, kes kasutavad oma seadmetes “Windows 10” OS: arvutid, tahvelarvutid, telefonid ja isegi “Xbox One” konsoolid - arvatakse, et laiaulatuslikud rakendused on sellele edukusele kaasa aidanud. Kuid see operatsioonisüsteem töötanud mitu aastat (täpsemalt alates 2015. aasta suvest) pidi see konkureerima sama ettevõtte “Windows 7” operatsioonisüsteemiga. Loodud juba 2009. aastal, kuid tänaseni tugev ja laialdaselt kasutatav.

Peamised „Windows 10“ eelised

Kui Te ikka veel ei soovi “Windows 7”-st loobuda, tutvuge “Windows 10” eelistega - ehk need julgustavad Teid vahetamise otsust tegema.

 

Lihtsustage mitmete ülesannete korraga täitmist. Kuigi see on üsna subjektiivne aspekt, öeldakse tihti, et “Windows 10” sobib hetkel väga populaarseks "multitegum" tööks. Te saate jagada monitori ekraani mitte ainult kaheks, vaid ka neljaks osaks, ning näete avatud akendel palju selgemat pilti, vajutades “Windows” ja vahekaardi nuppude kombinatsiooni. Neil põhjustel nimetatakse sageli “Windows 7“ välimust primitiivseks.

Rohkem turvalisust ja uuendusi. Väga oluline on teada, et 2020. aasta alguses ei toodeta enam “Windows 7”-le värskendusi, mis tähendab, et selle operatsioonisüsteemi turvalisuse tase ja jõudlus vähenevad oluliselt. Nii kavatseb “Microsoft” veenda veel rohkem ettevõtteid asendama vana operatsioonisüsteemi uue süsteemiga. Seega on tõenäoline, et järgmisel aastal näeme veelgi tõusvat “Windows 10” populaarsust.

Veelgi rohkem kiirust. Kuigi see pole seni olnud märkimisväärne erinevus, on täheldatud, et “Windows 10” “ärkab” ja “uinub” veidi kiiremini isegi sarnaste spetsifikatsioonidega seadmetes. Tõsi, mõned programmid on “Windows 7”-ga tõhusamad, kuid pidage meeles, et “Windows 10” täiendatakse pidevalt, mis tähendab, et me võime oodata veelgi paremaid tulemusi.

Suurepärane uudis mängijatele. “Microsoft” lubab veelgi rohkem mänguentusiastidele funktsioone ja juurdepääsu uutele mängudele ning kui te juba kasutate “Xbox One” konsooli, olete ilmselt juba tundnud selle unikaalsust. Tänu sellele operatsioonisüsteemile saab “Xbox Live” sisu salvestada ja edastada arvutisse, eriti kui tekib erimeelsusi selle üle, kes saab telerit kasutada.

Pärast nende eeliste hindamist pole kahtlustki, miks “Windows 10” on lõpuks saanud kõige populaarsemaks operatsioonisüsteemiks - varem või hiljem pidi see juhtuma. Kui olete ikka veel “Windows 7”-le lojaalne, oleks aeg mõelda muudatustele!

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.