Kasulikud nõuanded

Miks valida lapsele Demar talvesaapad?

Vaata kõiki Demari laste talvesaabaste pakkumisi
21.12.2021
lapsed kelgutavad

Oluline on valida oma lastele õiged talvesaapad. Soovite, et nende väikesed jalad jääksid soojaks ja kuivaks, kuid soovite ka saapaid, mida poleks liiga raske jalga panna ja jalast ära võtta? Lisaks pole halb mõtte otsida saapaid, mis teie lastele tegelikult meeldivad. Enne, kui asute sel talvel saapaid ostma, lugege seda juhendit lastele õigete talvesaabaste leidmiseks.

Tänu pikaajalisele kogemusele, uute tehnoloogiate arendamisele ja kirele uute toodete loomise vastu võitis Demar tunnustuse kõige nõudlikumate klientide seas kogu maailmast. Kõikide Demari tehaste tootmisvõimsused võimaldavad toota aastas üle 2,5 miljoni paari kingi.

Demari saabaste peamised omadused on:

  • veekindlus;
  • kvaliteetsest kummist pealismaterjal;
  • looduslik sisevooder.

Demari laste talvesaapad tagavad lapse ohutuse ja turvalisuse iga ilma korral. Saapad on külmakindlad, valmistatud mittelibisevast tallast ja soojast naturaalsest villast. 

lapsed kelgutavad talvel

Vorm järgib funktsiooni

Arhitektuuris tähendab see, et hoone kuju ja struktuur peaks lähtuma hoone kavandatavast funktsioonist. Kui tegemist on teie lapse talvesaabastega, kehtib sama idee. See tähendab, et peate veenduma, et näete erinevust moekate ja talviseks mänguks sobivate saabaste vahel. Muidugi on sädelustel ja lambanahal oma koht, see lihtsalt pole väljas lumisel mänguväljakul või kelgumäel. Demar pakub oma valikus saapaid, mis hoiavad teie lapse jalad kenasti soojas, kuid mis näevad tegelikult ka lõbusad välja. Seega kannab teie laps neid kindlasti hea meelega.


Viis funktsiooni, mida Demari laste talvesaapad pakuvad

Kui olete otsimas enda lapsele tõeliselt kvaliteetset saapapaari, mis on valmis vastu pidama halvimale, mida talved pakuvad, siis veenduge, et valite saapad, mis on vastavad järgmistele märksõnadele.

Veekindlus. Vee suhtes vastupidavusel ja veekindlusel on vahe. Esimene hoiab kergema saapa kuivana kerge lumesaju korral, kuid see ei sobi lompide, tugeva lumesaju ja paksu lumega kaetud alade läbimiseks. Selleks, et teie lapse saabas oleks täiesti veekindel, pakub Demar tihedaid õmblusi ja sisemist vooderdust, mis ei lase veel läbi paelte või muude avade sisse pääseda.

veekindlad laste talvesaapad

Hingavus. Kuigi te ei soovi kunagi, et niiskus sisse pääseks, soovite alati, et niiskus pääseks välja. Vastasel juhul on niiskeid ja higiseid jalgu raske soojas hoida ja teie lapse talvesaapad hakkavad ebameeldivalt lõhnama juba pärast mõnda kandmist. Demari saabaste vooder on valmistatud naturaalsest lambavillast, mis kaitseb lapse jalga higistamise eest.

Isolatsioon. Väikesed varbad on esimene kehapiirkond, mis krõbeda õuekülma vastu võtab. Isegi kui otsite talvesaapaid ainult kiireks kooliminekuks, soovite siiski kindlasti valida saapa, mis on hästi soojust isoleeriv. Sooja loodusliku villaga Demari saapad pakuvad turvalist isolatsiooni ja soojust, et teie laps ilma probleemideta kooli või lasteaeda ja sealt tagasi jõuaks.

Libisemiskindel tald. Rasked saapad ei pruugi olla siseruumides kõige atraktiivsemad, kuid need on just need, mida otsite saapast, mis on mõeldud lastele liikumiseks ilma libisemise ja kukkumiseta. Otsige tugeva ja raske tallaga saapaid, mis on valmis võitlema jäistes tingimustes. Üks Demari põhiomadusi saabaste juures ongi selle libisemiskindel tald, mis tagab teie lapsele ohutu ringiliikumise libedates oludes.

libisemiskindlad laste talvesaapad

Õige kõrgus. Poolsaapad võivad olla imearmsad, kuid need on peaaegu kasutud, kui on vaja lund ja vett väikestest jalgadest eemal hoida. Talvesaabaste minimaalne kõrgus peaks olema umbes poole sääre kõrgusel. Nii saavad teie lapsed kõndida läbi üsna sügava lume, ilma et niiskus ülaosast sisse libiseks. Valige Demari mitmekülgsest valikust enda lapsele sobiv variant ja küsige kindlasti tema enda arvamust, et ta ikka hea meelega enne välja minekut uued talvesaapad endale jalga paneks.

Lugege ka lähemalt, kuidas enda lapsele õige suurusega jalatsipaar valida?

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?