Kasulikud nõuanded

Miks tasub osta akupank?

Vaata kõiki pakkumisi
29.06.2022
akupank laeb seadmeid

Mida teha, kui telefon saab kiiresti tühjaks? Selle küsimusega seisavad silmitsi paljud telefonikasutajad - mõnikord oleme ise süüdi, kuid mõnikord on viga seadmes. Olenemata põhjusest on aga olemas võimalus jääda liikuvaks nii kaua kui võimalik. Seekord vaatame üle, kuidas võib akupank kasulik olla.

naine laeb akupangaga telefoni


Miks telefon kiiresti tühjaks saab?

  • Võimsad rakendused on pidevalt sisse lülitatud. Paljud telefonirakendused kasutavad akut isegi siis, kui need parasjagu ei tööta.  
  • Vana aku. Kui kasutad nutiseadet mitu aastat, ei ole üllatav, et selle aku muutub nõrgemaks. Sellisel juhul pead selle lihtsalt välja vahetama, aga kui sellist võimalust ei ole, saad kasutada akupanka.  
  • Vale laadija. Laadisid telefoni kogu öö, kuid hommikul märkad, et aku ei ole täielikult laetud? Sellisel juhul peaksid süüdistama oma laadijat ning selle välja vahetama.

naine paneb telefoni laadima


Kuidas telefoniaku kasutusaega pikendada?

Veel mõned nipid, kui telefon saab kiiresti tühjaks:

  • Ära lase rakendustel ooterežiimis töötada. Kontrolli, millised rakendused kõige enam energiat röövivad ning ära lase neil seda teha. Tasub teada, et näiteks e-post, mida saab kasutada taustarežiimis, võib iPhone puhul suurel määral akut kasutada. Kui pead aga pidevalt kättesaadav olema, on abiks akupank või laadijaga korpus.
  • Lülita automaatse ekraaniheleduse funktsioon välja. Kuigi see võib tunduda üsna ootamatu, kulutab automaatne heleduse reguleerimine palju akut. Tasub ise heledust reguleerida ning sellega akut säästa!
  • Lühendada ekraani töötamisperioodi. Mida kiiremini lülitub ekraan välja pärast selle kasutamise lõpetamist, seda rohkem akut säästad!

Telefoni akupank: miks tasub seda osta?

Siin artiklis oleme korduvalt maininud akupanga kasulikkust mobiiltelefoni puhul, kuid sellel seadmel on veelgi rohkem eeliseid:

mees paneb telefoni akupanga külge laadima

Jää mobiilseks kõikjal ja igal ajal. Sageli reisid, veedad palju aega kohtades, kus puudub pistikupesa, kasutad aktiivselt telefoni (mängid, räägid, kuulad muusikat jne) või unustad lihtsalt kodust lahkudes tihti oma telefoni laadida? Kõigil neil juhtudel on akupank tõeline elupäästja! Kus iganes Sa oled, ei pea ennast piirama ega oma telefoniaku pärast muretsema - saad seda kiiresti ja kõikjal laadida.