Kasulikud nõuanded

Miks tasub osta akupank?

Vaata kõiki pakkumisi
30.05.2019
power bank

Mida teha, kui telefon saab kiiresti tühjaks? Selle küsimusega seisavad silmitsi paljud telefonikasutajad - mõnikord oleme ise süüdi, kuid mõnikord on viga seadmes. Olenemata põhjusest on aga olemas võimalus jääda liikuvaks nii kaua kui võimalik. Seekord vaatama üle, kuidas võib akupank kasulik olla.

Miks telefon kiiresti tühjaks saab?

  • Võimsad rakendused on pidevalt sisse lülitatud. Paljud telefonirakendused kasutavad akut isegi siis, kui need parasjagu ei tööta.  
  • Vana aku. Kui kasutad nutiseadet mitu aastat, ei ole üllatav, et selle aku muutub nõrgemaks. Sellisel juhul pead selle lihtsalt välja vahetama, aga kui sellist võimalust ei ole, saad kasutada akupanka.  
  • Vale laadija. Laadisid telefoni kogu öö, kuid hommikul märkad, et aku ei ole täielikult laetud? Sellisel juhul peaksid süüdistama oma laadijat ning selle välja vahetama.

Kuidas telefoniaku kasutusaega pikendada?

Veel mõned nipid, kui telefon saab kiiresti tühjaks:

  • Ära lase rakendustel ooterežiimis töötada. Kontrolli, millised rakendused kõige enam energiat röövivad ning ära lase neil seda teha. Tasub teada, et näiteks e-post, mida saab kasutada taustarežiimis, võib iPhone puhul suurel määral akut kasutada. Kui pead aga pidevalt kättesaadav olema, on abiks akupank või laadijaga korpus.
  • Lülita automaatse ekraaniheleduse funktsioon välja. Kuigi see võib tunduda üsna ootamatu, kulutab automaatne heleduse reguleerimine palju akut. Tasub ise heledust reguleerida ning sellega akut säästa!
  • Lühendada ekraani töötamisperioodi. Mida kiiremini lülitub ekraan välja pärast selle kasutamise lõpetamist, seda rohkem akut säästad!

Telefoni akupank: miks tasub seda osta?

Siin artiklis oleme korduvalt maininud akupanga kasulikkust mobiiltelefoni puhul, kuid sellel seadmel on veelgi rohkem eeliseid:

Jää mobiilseks kõikjal ja igal ajal. Sageli reisid, veedad palju aega kohtades, kus puudub pistikupesa, kasutad aktiivselt telefoni (mängid, räägid, kuulad muusikat jne) või unustad lihtsalt kodust lahkudes tihti oma telefoni laadida? Kõigil neil juhtudel on akupank tõeline elupäästja! Kus iganes Sa oled, ei pea ennast piirama ega oma telefoniaku pärast muretsema - saad seda kiiresti ja kõikjal laadida.

Kompaktne suurus. Akupank ei võta palju ruumi - saad selle hõlpsasti panna oma käekotti või isegi suuremasse taskusse. Unustad, et see isegi kaasas on - selline eelis on eriti hea siis, kui soovid võimalikult vähe asju endaga kaasa võtta.

Mitmekülgsus. Akupangaga saad laadida mitte ainult telefoni, vaid ka tahvelarvutit või isegi sülearvutit. Lisaks võimaldavad mõned neist samaaegselt laadida mitu seadet, säästes palju aega.

Taskukohane hind. Kaasaskantava laadija hind on tõesti taskukohane kõigile, kes soovivad mobiilseks jääda. Sõltuvalt pakutavatest võimalustest ja võimsusest on hinnad veidi varieeruvad, aga kui valid kõige tavalisemate mudelite seast, ei nõua need tõesti suuremaid investeeringuid. Kaup24 e-poest leiad laia valiku akapankasid!


Põhjuseid, miks akupanka osta tasub, on tõesti piisavalt. Seega, kui Sa ei ole rahul oma telefoniaku kestvusega või unistad lihtsalt mugavamast laadimisest, peaksid seda võimalust kaaluma. Leiad hulgaliselt võimalusi, kuidas seda oma igapäevaelus ära kasutada!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.