Kasulikud nõuanded

Akupangad: võimsus ja suurus Milline valida?

Vaata kõiki akupankade pakkumisi
15.09.2020
valge akupank laeb mobiiltelefoni

Power Bank ehk akupank on hästi teada kõigile, kes veedavad aega väljaspool kodu, kuid soovivad alati mobiilseks jääda. Sellist varuakut saab kasutada mitte ainult telefonide, vaid ka arvutite või tahvelarvutite jaoks - see on justkui kaasaskantav pistikupesa, mis tagab, et telefoni aku ei lakkaks kunagi töötamast.


Välised akud koguvad sobivas koguses energiat ja edastavad selle USB- kaabli abil kasutatavatele seadmetele. Akupank peab olema laetud, kuid sõltuvalt valitud võimsusest võib ühest laadimisest piisada mitme telefoni jaoks. On hulgaliselt nüansse, mille põhjal otsustada, milline akupank on kõige sobivam - seekord vaatame üle peamised neist.

naine laeb akupanga abil pargipingil telefoni

Akupank võimsuse järgi

Kaasaskantava akupanga võimsust mõõdetakse mAh-des – mida suurem on selle kõrval olev number, seda harvem tuleb seadet laadida. Kuid alati ei ole vaja osta kõige võimsamaid mudeleid, kuna akupanga hind ja füüsiline suurus sõltuvad samuti just sellest parameetrist. Tasub mainida, et isegi telefoni jaoks mõeldud, umbes 4000 mAh-ne akupank suudab teie telefoni 1–2 korda täis laadida.

valge akupank laeb iphone telefoni

Kui soovite aga toiteallika laadimise pikaks ajaks unustada, leiate palju mahukaid võimalusi – järgnevalt mõned hetkel turul olevad võimsamad mudelid:

Blow 81-131# 40000 mAh

Jah, lugesite õigesti – see akupank suudab pakkuda võimsust kuni 40000mAh, seega tasub seda pikkadele reisidele kaasa võtta. Korraga saab laadida kuni 3 seadet ning kiirlaadimise funktsioon tagab veelgi suurema efektiivsuse. Integreeritud LED-ekraan võimaldab näha infot seadmete laetuse taseme ja akupanga enda kohta, et saaksite alati seisu jälgida. See mudel on varustatud ka paljude turvafunktsioonidega, pakkudes suurimat usaldusväärsust.

Hoco J73 2A 30000 mAh

See akupank jääb küll varem käsitletud mudelist maha, kuid 30000mAh mahutavus on samuti usaldusväärne ja muljetavaldav- Saate korraga laadida kolme seadet ja näete laetuse teavet väikesel ekraanil. Sellel akupangal on mugav rihm ja üsna ere pirn, et saaksite seda ka lambina kasutada.

Deltaco PB-C1002, 30000 mAh

30000mAh akupangad on kiiresti populaarsust kogumas, mistõttu võib neid üha enam kaubanduses näha. Sellel akupangal ei tule samuti eelistest puudu. Kolme seadme samaaegse laadimise võimalus, kaitse lühise ja muude elektroonika kahjustuste eest, kiirlaadimine ning sisemine temperatuuriandur on vaid mõned selle mudeli põhiomadused. Kui soovite elektrienergiat säästa, tasub sellele mudelile kindlasti tähelepanu pöörata.

Akupank suuruse järgi

Akupanga disain ja suurus on üsna individuaalsed, sõltuvalt sellest, kus ja millal neid kasutada soovid. Sageli on soovitatav valida õhemad, mobiililaadsed mudelid - selline akupank sobib mugavalt isegi taskusse. 

telefoni laadimine akupangaga

Pange tähele, et akupanga suurus ja kaal sõltuvad sageli laadija võimsusest – kui soovite erakordselt võimast mudelit, tuleb teil ehk ohverdada kompaktne suurus. Kuid nende seadmete kallal töötatakse pidevalt, seega on väga tõenäoline, et leiate variandi, mis vastab kõigile teie vajadustele. 

Kõiki neid nüansse silmas pidades saate hõlpsalt otsustada, milline on teie telefoni jaoks parim akupank. Erinevate võimsuste, suuruste ja tootjate akupangad leiate kiirelt ja mugavalt Kaup24.ee e-poest, kust leiate seadmed eriti soodsatel tingimustel – visake pilk peale!

Klientidele meeldib see postitus

4/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?