Kasulikud nõuanded

Miks peaksid Villeroy & Boch nõud kuuluma kodusesse nõudekollektsiooni?

Vaata kõiki Villeroy & Boch nõude pakkumisi
11.03.2022
Villeroy & Boch nõud

Villeroy & Boch on üks olulisemaid rahvusvahelisi lauanõude brände ja on esindatud enam kui 125 riigis. Villeroy & Boch tooted esindavad selliseid väärtusi nagu traditsioon, innovatsioon ja kvaliteet. Brändi päritolu on keraamika ja portselani tootmine. Pikaajaline kogemus nende materjalidega kajastub kvaliteetsetes kollektsioonides, mis avaldavad muljet oma ilu ja funktsionaalsusega. Valitud seeriad on valmistatud esmaklassilisest luuportselanist: see peen kreemikasvalge materjal rõõmustab oma erakordse säraga. Brändi disainid on esteetilised, stiilsed ja kaasaegsed. 

Enamik portselanist Villeroy & Bochi nõud on nõudepesumasinas pestavad ja mikrolaineahjus kasutatavad. Et need kauem head väljanäeksid, on soovitatav kasutada lõhnavaba nõudepesuvahendit.

Kullast või plaatinast kaunistustega sööginõud ei ole mikrolaineahjus ohutud ning nende puhul on soovitatav käsipesu. Kui kasutad neid harva, siis sobib ka nõudepesumasinas õrn tsükkel.


Varem peeti peent Hiina kollektsiooni millekski, mida kasutada ainult erilistel puhkudel. Kuigi on tore, et sellisteks puhkudeks on spetsiaalsed sööginõud ja serveerimisnõud, siis miks mitte nautida sulle meeldivaid mustreid ja stiile, mis kaunistavad sinu igapäevast lauda? Kaunid sööginõud võivad tuua sinu igapäevaellu glamuuri, mida kindlasti väärid. Mõtle söögiriistadele kui väikesele mustale kleidile – saate seda riietada pidulikeks sündmusteks või olukordadeks, kui soovid vabamat välimust! Olenemata sellest, kas kolid oma esimesse koju või alustad oma elu äsja abiellununa, saad nende Villeroy & Bochi näpunäidete abil teha nõudekollektsiooni valimise lihtsaks! Loe ka lähemalt, mida soolaleivaks kinkida.

valge seriis nõudekomplekt

Õigete nõude valimine

Toidunõude valimisel tuleb arvestada üsna paljude asjadega. See on midagi enamat, kui lihtsalt sinu isikliku stiiliga sobiva mustri valimine. Pead arvestama ka materjaliga, millest see on valmistatud. Mõtle sellest kui investeeringust – millestki, mida kasutad iga päev, mida kasutad veel aastaid ja mida võid isegi tulevastele põlvedele edasi anda!

Õige materjal

Sööginõusid valmistatakse erinevatest materjalidest, nagu kivikeraamika, savinõud ja portselan. Kui kuuled sõnu "portselan" või "hiina", võivad meelde tulla sõnad "habras" ja "õrn", kuid reaalsus on see, et portselan on tegelikult kõige tugevam ja vastupidavam materjal, kui tegemist on nõudega – eriti igapäevases kasutuses. Kui investeerid alguses rohkem raha, kulutad pikemas perspektiivis vähem. Odavama komplektiga leppimine tähendab, et see vajab suure tõenäosusega väljavahetamist ja selle tagajärjel kulutad rohkem, kui siis, kui investeeriksid kohe algusest peale kallimasse komplekti.


Mustri valimine, mis sobib sulle ja su abikaasale

Kuna turul on nii palju mustreid, kuidas peaksid valima ainult ühe? See võib tunduda hirmuäratava ülesandena – eriti sellise mustri leidmine, milles mõlemad nõustuvad, kuid Villeroy & Boch teeb kõik palju lihtsamaks. Villeroy & Boch pakub erinevaid sööginõude mustreid, mis sisaldavad nii naiselikku kui ka mehelikku kujundust, koos mitmete erinevate disainielementidega. Saad segada ja sobitada mustreid ning isegi luua eklektilise välimusega komplekti. Valikud on piiramatud. Vali mustriline, soliidne, klassikaline või kaasaegne ja ole loominguline!

lauanõude komplekt

Üheks populaarseimaks tooteks on ka Villeroy & Boch jõulukollektsiooni nõud. Toy's Delight tootesari pakub lisaks klassiklaistele taldrikukoplektidele ka jõulumustrilisi supitirinaid, tasse ja serveerimisaluseid. Need nõud muudavad sinu jõululaua kahtlemata mänguliselt kauniks!